Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    13
Ulan D.Green'in de sönük kalası tuttu şimdi. Adam yok oynasana işte. Cleveland'la beraber finallerde izlediğimiz en vasat takımlardan birini izliyoruz.

Gerizekalı hakemler.

Ulan D.Green'in de sönük kalası tuttu şimdi. Adam yok oynasana şimdi. Cleveland'la beraber finallerde izlediğimiz en vasat takımlardan birini izliyoruz.

Gerizekalı hakemler.
Basketboldan pek anlamıyorum o yüzden bir şeyi merak ettim. Kawhi'ye dokunmak yasak mı? Adam her potaya gittiğinde faul çalınıyor da.

Beyler saçmalamayın her maç oluyor boyle ufak hatalar. Heraç hakemler facia demenizin bi mantığı yok robot degil adamlar

Basketboldan pek anlamıyorum o yüzden bir şeyi merak ettim. Kawhi'ye dokunmak yasak mı? Adam her potaya gittiğinde faul çalınıyor da.
:D Kawhi Harden gibi antipatik olmadığı için göze daha az batıyor ama onla yarışır faul kovalamak konusunda. Alma becerisinde de yarışır tabi.
Beyler saçmalamayın her maç oluyor boyle ufak hatalar. Heraç hakemler facia demenizin bi mantığı yok robot degil adamlar
Hakemler final serisini berbat ötesi yönetiyor. Her maç da böyle olmuyor, mesela konferans finallerinde böyle değildi.

Iguodala'nın girip Kawhi savunmasına geçmesi GSW'yi rahatlattı. Kawhi'yı Green bire bir savunuyordu, şimdi Green daha serbest, yardım savunmacısı rolünde gibi görünüyor; böylesi daha etkili şu an için. Kawhi sakatlığın da etkisi ile olsa gerek baya yıpranmış görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık