Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Kim şampiyon olur

• Kullanılan toplam oy
    17
Yatmadan Houston’a iki çift lafım var. Maçı koparabilecekken ard arda 27 üçlük kaçırırsan hakem leş olsa da kaybetmeyi hak etmişsindir. Ve yine Gsw-Cavs Büyük ihtimal de son karşılaşmaları. Bu yıl gözüktüğü üzere bu iki takımların seviyesi düştü diğerleri yükseldi ve makas kapandı. Bir devir daha kapanıyor. Seneye Doğu da Boston-Phil bir ihtimal takım kendini geliştirirse Milw zirvede kapışır. Hatta Boston da sakatlar sağlam dönerse kimse tutamaz onları. Toronto ise yıllardır büyük hayal kırıklığı. Artık bir beklentim yok yine ilk 2-3 de de olsalar.

Batı’da ise Gsw yine zirvede olur. Rockets onları zorlar. Bir üçüncü takım çıkar mı bilmem. Bu bakımdan Doğu daha iyi gibi . Lakersı da yapacağı takviyelerle artık playoff zorlamalı. Yıllardır Fenerle şampiyonlar ligi Lakers ile playofflara hasret kaldım be bende insanım.

Cavs-Gsw Gsw alır. Ama gönlüm Cavsden yana vaziyet böyle vesselam.

Harden batırmazsa dedik ya, sahanın ortasına döküp bırakmış resmen. Yahu bu nasıl bir oyun kafası? Yandaki koç kılıklı şarlatan ne yaptı bu sürece müdahale etmek için? Neden ısrarla deniyorsunuz lan, bir tane atsanız oradan yardırıp gideceğinizi mi düşündünüz?
Gram zevk almadım desek yeridir konferans finallerinde. Boston-Cavs gene idare ederdi. Gsw-Houston birer maç fena başlamamışlardı ama ondan sonraki her maç kanserlik. Harden kötü oynuyor, Currry kötü oynuyor, Durant Gsw'nin içine ediyor. Nasıl zevk alınabilir ki bu durumda?
Doğu tarafı da ayrı bir konu. LeBron bütün sözlerimi bana yedirdi ama o taraftan da pek bir zevk alamadım.

Playoffun en zevkli serileri Okc-Utah, Miami-Sixers, Utah-Rockets, Pelicans-Portland serileri oldu benim için. Donovan Mitchell önderliğinde Utah, Victor Oladipo, Anthony Davis ve Jrue Holiday'lı Pelicans ve Boston izleme zevki verdiler bana. Utah Jazz ve Rockets serisi bile zevkliydi, o son maçta Mitchell sakatlanmasaydı o maçı da alacaktı, 3. çeyrek yanıyordu kendisi.

Koç performansları da yerlerde maalesef. Zaten zevksiz seriler olmasının en büyük nedenlerinden biri de bu. Steve Kerr, Mike D'antoni, Tyronn Lue( bu zaten hiç değil) Dwayne Casey falan hiç adam akıllı bir reaksiyon gösteremediler. Brad Stevens, Quin Snyder, Erik Spoelstra, çok az da Brett Brown koçluk namına bir şeyler gösterip takımlarının suyunu çıkardılar ve doğru düzgün koç performansları verdiler. Aralarından favorim de Quin Snyder oldu. Velhasılı kelam bu iş böyle gitmez abi. Sas Kawhi'nin kıçının dibinde mi yatıyorsun, takaslayıp sağlam birini mi alıyorsun ne yaparsan yap, gir bu işlere gene. Bu sezon serbest oyuncu dolu olacak gibi lig. Kap birini ve contender ol anasını satayım.

Lebron Spursa gelse şampiyonluğa oynayabilir düşününce kadro Cavse bin basar. Tabi Kawhiyi iyi bir takasla gönderdiklerini varsayıyorum.

Lebronun cavstan gidip gitmeyeceğine serbest oyuncu piyasası karar verecek.Tam bakmadım kimler serbest ama sağlam bir kadro kurulma şansı var ise kalır.
Cavse öncelikl bir oyun kurucu ve pivot lazım. İlk 5 de: Oyun Kurucu- Point guard- Lebron-Love-Pivot. Eldeki oyuncularla da iyi bir bench çıkarabilir. Üç oyuncu lazım yani bana göre ilk beş için şampiyonluk istiyorsa.

Cavse öncelikl bir oyun kurucu ve pivot lazım. İlk 5 de: Oyun Kurucu- Point guard- Lebron-Love-Pivot. Eldeki oyuncularla da iyi bir bench çıkarabilir. Üç oyuncu lazım yani bana göre ilk beş için şampiyonluk istiyorsa.
Kazıns pelikansta mutluyum demese denenebilirdi aslında.Direk çağ atlatırdı Cavsa.Yine de denemek lazım.Paul George hamlesi de düşünülmeli.Tt-JrS otçuları direk yollanmalı takımdan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık