Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Aot bile öyle bittiyse opnin de sorunlu biteceğini söyleyebilirim.narutodan beter olacak. Uzun süreli shonenlerin sıkıntısıdır.
Valla diğer serilerle kıyas etmek yerime kendi içinde değerlendirmeyi tercih ederim. Bunları Oda'ya çok güvendiğimden değil hikayenin genel yapısondan yola çıkarak söylüyorum.

D. Ne demek?

Antik krallığın soyundan gelenler işte. Ya da yönetici sınıfının. Bu isim neden benimsendi anlamo ne falan bhnları duyarız.

Antik krallığa ne oldı ve İmu kim?

Her arcta gördüğümüz gaspçı diktatör meselesinin geniş versiyonu. Detaylar illa dolar.

Antik silahlar ve kökeni ne?

Bir şey bilmesek de hikayenin temeline oturduüı için es geçilmesi imkansız.

E ne kaldı geriye?

Valla diğer serilerle kıyas etmek yerime kendi içinde değerlendirmeyi tercih ederim. Bunları Oda'ya çok güvendiğimden değil hikayenin genel yapısondan yola çıkarak söylüyorum.

D. Ne demek?

Antik krallığın soyundan gelenler işte. Ya da yönetici sınıfının. Bu isim neden benimsendi anlamo ne falan bhnları duyarız.

Antik krallığa ne oldı ve İmu kim?

Her arcta gördüğümüz gaspçı diktatör meselesinin geniş versiyonu. Detaylar illa dolar.

Antik silahlar ve kökeni ne?

Bir şey bilmesek de hikayenin temeline oturduüı için es geçilmesi imkansız.

E ne kaldı geriye?
geriye kalan ne varsa

geriye kalan ne varsa
Tamam ne kaldı işte? :D. Asıl ciddi sırlar bunlar. Joy Boy dev hasırşapka falan da bunlarla ilgili ayrıntılar hep. Konu Naruto konusu olduğu için ve bu konu da Narutoyla(Naruto ile kıyas ettiğimiz bir tartışma başlığı değil şuanki) ilgili olmadığı için çok da detayına inmek istemiyorum uzatarak. Ama abartıldığı kadar fazla bir olayı yok aslında.

Tamam ne kaldı işte? :D. Asıl ciddi sırlar bunlar. Joy Boy dev hasırşapka falan da bunlarla ilgili ayrıntılar hep. Konu Naruto konusu olduğu için ve bu konu da Narutoyla(Naruto ile kıyas ettiğimiz bir tartışma başlığı değil şuanki) ilgili olmadığı için çok da detayına inmek istemiyorum uzatarak. Ama abartıldığı kadar fazla bir olayı yok aslında.
Luffynin annesi ghggjjoyy

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık