Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Her şey bir yana Kakashi'nin Hokage olması kadar koyan bir olay yok bana, ne hocalığı becerdi ne shinobiliyi. İşte fan şişirmesi nelere kadir. Sonlarda da aynı şişirmeyle bir şeyler yaptı işte.
Zaten ben hiçbir zaman sensei olarak görmedim daha çok takım kaptanı kakashi olarak gördüm

Bence Kakashi yetersi chakraya rağmen gayet başarılı bir ninjaydı.Hokage olacak seviyede midir bilmem ama Jonin seviyesini çoktan aştığı belli.
Tsunade dahil güç olarak hiç birini alamaz, üstüne raikiri ve mangekyo dışında acayip bir yeteneği de yok. Mangekyo'yu tutturamaz her seferinde, tutturunca yatalak olur. Jiraiya gelince topuklayan Itachi ölmekten beter eder, Pain'in tek bedeninden ayar yer cidden ölür. Keşke ölü olarak kalsaydı.

Tsunade dahil güç olarak hiç birini alamaz, üstüne raikiri ve mangekyo dışında acayip bir yeteneği de yok. Mangekyo'yu tutturamaz her seferinde, tutturunca yatalak olur. Jiraiya gelince topuklayan Itachi ölmekten beter eder, Pain'in tek bedeninden ayar yer cidden ölür. Keşke ölü olarak kalsaydı.
Kishimoto bazen karakterleri kolay harcarken Kakashi gibilerini kurtarmak için Pain gibi bir adamı Naruto'nun Talk no Jutsu'sunun kurban ediyor.

Kishimoto bazen karakterleri kolay harcarken Kakashi gibilerini kurtarmak için Pain gibi bir adamı Naruto'nun Talk no Jutsu'sunun kurban ediyor.
Maalesef öyle, ben çocukken izleyişimde cidden üzülmüştüm ölümüne ama tekrar düşününce ilk seride o kadar denyoluğu var ki adam maske-sharingan-gri saç üçlüsü sayesinde prestijli bir şekilde bitirdi seriyi :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık