Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Seride ki en hızlı biten karşılaşma olabilir. Bir Sannini saniyeler içerisinde çaresiz duruma düşürebilecek kapasitede bir karakterdir Itachi reis, şu endama bak be.

Deidara ve Orochimaru'nun bu tip durumlara düşmesinin sebebi güçten çok kişilik özellikleri.

Yoksa Orochimaru'nun yenip Itachi'nin yenemeyeceği rakipler var, örneğin Jiraiya'ya karşı çok daha iyi bir performans ortaya koyar Orochimaru, çünkü Jiraiya'nın Itachi'nin en önemli kozlarına cevabı varken, Orochimaru'ya yok.

Biraz dövüş stiline bakıyor işler.

Deidara pek çok doujutsu kullanmayan karaktere karşı avantajlı, ama Byakugan ya da Sharingan kullanıcıları C4'ü önceden görüp önlem alacağından Byakugan ve Sharingan kullanıcılarına karşı işi zor.

Ki Orochimaru'nun o duruma düşmesi biraz fan servis, her yerinden kuchiyose fışkıran adam Mangekyou Sharingan kullanıcısına Edo'suz ve Manda'sız dalıyor.

Deidara ve Orochimaru'nun bu tip durumlara düşmesinin sebebi güçten çok kişilik özellikleri.

Yoksa Orochimaru'nun yenip Itachi'nin yenemeyeceği rakipler var, örneğin Jiraiya'ya karşı çok daha iyi bir performans ortaya koyar Orochimaru, çünkü Jiraiya'nın Itachi'nin en önemli kozlarına cevabı varken, Orochimaru'ya yok.

Biraz dövüş stiline bakıyor işler.

Deidara pek çok doujutsu kullanmayan karaktere karşı avantajlı, ama Byakugan ya da Sharingan kullanıcıları C4'ü önceden görüp önlem alacağından Byakugan ve Sharingan kullanıcılarına karşı işi zor.

Ki Orochimaru'nun o duruma düşmesi biraz fan servis, her yerinden kuchiyose fışkıran adam Mangekyou Sharingan kullanıcısına Edo'suz ve Manda'sız dalıyor.
Fİller bölüm gösterecem sana.

3. Kazekage + Orochimaru var. Kazekage Edoyu bir şekil etkisiz kılıp sen beni kontrol edemezsin falan gibisinden bir şey diyor. Ne diyorsun?

Bu filler olmasa bu olay için 3. > Gaara der miydin?

Fİller bölüm gösterecem sana.

3. Kazekage + Orochimaru var. Kazekage Edoyu bir şekil etkisiz kılıp sen beni kontrol edemezsin falan gibisinden bir şey diyor. Ne diyorsun?

Bu filler olmasa bu olay için 3. > Gaara der miydin?
3. Kazekage'nin gösterimi yok. Sasori'nin kontrolündeki haline bakarsak Gaara>> Üçüncü Kazekage derim.

Hatta Adult ya da War Gaara'yı çok daha üste koyarım.

Naruto'nun savaş arkını tekrar okudum da birşey aklıma takıldı. Bu Naruto Rikidou'dan aldığı güç sayesinde Gai'yi ve Kakashi'yi iyileştirmişti. Kendi kolunu niye iyileştiremedi bilen var mı?

Naruto'nun savaş arkını tekrar okudum da birşey aklıma takıldı. Bu Naruto Rikidou'dan aldığı güç sayesinde Gai'yi ve Kakashi'yi iyileştirmişti. Kendi kolunu niye iyileştiremedi bilen var mı?
Mühür sayesinde iyileştirmişti yanlış hatırlamıyorsam , mühürde kaguyayı ayın içine hapsetmek için kullanılmıştı.Kolunu mühürü harcadıktan sonra kaybetti.Mühürle alakası yoksa savaşı hatırlatması için veya başka bir sebeple düzeltmemiş olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık