Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Hiruzen geçmiş Tobiyi diyon ya. 5 kage ile uğraşır mıydı acaba Hiruzen diye dedim. 5 dakikada pestili çıkardı ya neyse. Gerçi gitmeye gönüllü oluyor da neyse.
Yalnız iyi dayanıklı adammış Tobirama, öncesinde Gin-Kin kardeşler suikast düzenleniyor, oradan çıkıyor Gokage level ekiple çarpışıyor. :D

@RocheFelix @Koca Ana @Aiden @Riful

Bir ara sizinle Tobirama'nın ölümü hakkında konuşmuştuk.

Ben databooklarda Tobirama'yı öldüren ekip Gokage üstü dendi demiştim.

Ufak bir çeviri hatası olmuş, Gokage üstü değil, "DENGİ" demişler Tobirama'yı öldüren ekip için.
Yeterli bir oran aslında ki o sadece 20 jounin için geçerli :D Ekstra olarak Kumo kardeşlerden hangisi var/yok bilmiyoruz sanırım. Hatta belki ikisi de vardır diyeyim şuralar şenlensin :D

Tobirama sama herhangi bir boost olmadan(reenkarne mevzu) gayet iyi yerlere gelmiş. Belki işte Senju olmasını katabiliriz de çok etkisi olduğunu sanmıyorum. Konoha da kurtlar 2 kez ulur :a:

Yalnız iyi dayanıklı adammış Tobirama, öncesinde Gin-Kin kardeşler suikast düzenleniyor, oradan çıkıyor Gokage level ekiple çarpışıyor. :D
Ve Itachi bunu alır diyorlar :(

Peşlerinden gelmediklerine göre alayini tutabilmis bizimki. :)

Neyse. Övmek üzere olduğun Hiruzen de benimkinin öğrencisi sonuçta

Yeterli bir oran aslında ki o sadece 20 jounin için geçerli :D Ekstra olarak Kumo kardeşlerden hangisi var/yok bilmiyoruz sanırım. Hatta belki ikisi de vardır diyeyim şuralar şenlensin :D

Tobirama sama herhangi bir boost olmadan(reenkarne mevzu) gayet iyi yerlere gelmiş. Belki işte Senju olmasını katabiliriz de çok etkisi olduğunu sanmıyorum. Konoha da kurtlar 2 kez ulur :a:
Suikast öncesinde oluyor hacoli, Kin-Gin kardeşlerden kurtulduktan sonra 20 jonin saldırıyor.

Not: Demek istediğim Suikast öncesinde oluyor, Tobirama yaralı kurtuluyor.

Not2: Tobirama'yı öldüren ekip Kinkaku Squad olarak geçiyormuş. Yani Kinkaku var büyük ihtimal.

Son düzenleme:
Suikast öncesinde oluyor hacoli, Kin-Gin kardeşlerden kurtulduktan sonra 20 jonin saldırıyor.

Not: Demek istediğim Suikast öncesinde oluyor, Tobirama yaralı kurtuluyor.

Not2: Tobirama'yı öldüren ekip Kinkaku Squad olarak geçiyormuş. Yani Kinkaku var büyük ihtimal.
O zaman müko sahne patlasın. Tobirama reyiz :ühü:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık