Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Klanı katletmeden önceki durumu söylüyorum. Klanla beraber çok rahat konohayı silebilirler.
Zaten Askeri güç Uchihanın elinde. İtachinin öldürdüğü sadece yaşlı kişiler değil.
Bütün Polis teşkilatını katlediyor.

Akatsukiye katılış sürecinde ki gücünü göz önüne alırsak. Kakashi , Gai , Asuma ,Hiruzen , Danzou , Jiraiya rakip olarak görmüyorum. :/
Orochimarunun saldırısı sonrasında köye gelip akıllı olun mesajı çekmişti.
Sasukeye dokunulmamasının temel nedeni İtachinin köye gelip 2 saniye görülmesinden ibaret.
Danzou ve Anbu teşkilatı sadece bu nedenden dolayı Sasukeye dokunmuyorken
Onları rakip olarak görmek tuhaf oluyor.
Klanda İtachi'den başka elit diyebileceğimiz ninja yok ki. Normal ninjalara göre güçlü olabilirler ama Kakashi,Gai ve Asuma bile bunlara yeter. Yetmezse ANBU fazla gelir.
Polis gücü Uchiha'nın elinde dediğin gibi ama nitelikli elemanları yok. İtachi 1 saatte hepsini duman etmiştir muhtemelen.

Bunların hiçbiri teke tekte rakibi olamaz zaten ama hepsiyle de başa çıkamaz. Bunu demek istiyorum.
O esnada da köy karışık durumdaydı. Hokage ölmüş,emir komuta zinciri kalmamıştı. Ayrıca oradaki yaşlılar da mesajı almışlardır zaten. İtachi ayrıca hasta olduğundan çok çabuk tükeniyordu.

Klanda İtachi'den başka elit diyebileceğimiz ninja yok ki. Normal ninjalara göre güçlü olabilirler ama Kakashi,Gai ve Asuma bile bunlara yeter. Yetmezse ANBU fazla gelir.
Polis gücü Uchiha'nın elinde dediğin gibi ama nitelikli elemanları yok. İtachi 1 saatte hepsini duman etmiştir muhtemelen.

Bunların hiçbiri teke tekte rakibi olamaz zaten ama hepsiyle de başa çıkamaz. Bunu demek istiyorum.
O esnada da köy karışık durumdaydı. Hokage ölmüş,emir komuta zinciri kalmamıştı. Ayrıca oradaki yaşlılar da mesajı almışlardır zaten. İtachi ayrıca hasta olduğundan çok çabuk tükeniyordu.
Sadece o zaman için geçerli değil. Başından beri İtachi postayı koymuştu.
Bu nedenle Sasukeye dokunulmadı. Sarutobi öldüğünde , anlaşmayı bozabilirler ve ben hala hayattayım mesajı vererek tekrar görüldü ve gitti.
Öncesi ve Sonrası her şekilde İtachinin gölgesinden korkuldu.
Danzou ve Anbu teşkilatı bir itachi karşısında hiç kalıyor.

Sadece o zaman için geçerli değil. Başından beri İtachi postayı koymuştu.
Bu nedenle Sasukeye dokunulmadı. Sarutobi öldüğünde , anlaşmayı bozabilirler ihtimaline karşı tekrar görüldü ve gitti.
Öncesi ve Sonrası her şekilde İtachinin gölgesinden korkuldu.
Danzou ve Anbu teşkilatı bir itachi karşısında hiç kalıyor.
İtachi Hiruzen'e gidip yalvarıyor Sasuke'ye bir şey yapmayın ve olanları kimseye anlatmayın diye. Orada posta koymadı.
Sonra Hiruzen öldüğünden 'Ben ölmedim.' mesajı vermek için köye döndü ki o anda köy karışıktı zaten.
İtachi'den korkulması normal bir şey. Çünkü über bir seviyeydi.
Danzo ve Anbu da bir şey yapamaz İtachi'ye ama bütün köy karşısında olacak. O yüzden bence hasta da olduğundan çok kolay yenilirlerdi klan olarak.
Eğer sağlıklı olsaydı ve köye de o kadar bağlı olmasaydı daha fazla zorlarlardı ama yine yenilgi kaçınlmazdı.

İtachi Hiruzen'e gidip yalvarıyor Sasuke'ye bir şey yapmayın ve olanları kimseye anlatmayın diye. Orada posta koymadı.
Sonra Hiruzen öldüğünden 'Ben ölmedim.' mesajı vermek için köye döndü ki o anda köy karışıktı zaten.
İtachi'den korkulması normal bir şey. Çünkü über bir seviyeydi.
Danzo ve Anbu da bir şey yapamaz İtachi'ye ama bütün köy karşısında olacak. O yüzden bence hasta da olduğundan çok kolay yenilirlerdi klan olarak.
Eğer sağlıklı olsaydı ve köye de o kadar bağlı olmasaydı daha fazla zorlarlardı ama yine yenilgi kaçınlmazdı.
Öyle bir durum yok.
Olaydan sonra Danzouyu tehdit ediyor. Ve Sarutobi ile yalnız görüşüyor.
Sarutobi ona teşekkür ediyor. Sayende huzur ve iç savaş tehditi sona erdi şimdiki planın nedir ? diye soruyor.
İtachi , Akatsukiye katılacağını söylüyor. Sarutobi de üzgün durumunu belirtiyor. Ve Bariyerin şifresini değiştirmeyerek , istediği zaman gelip sasukenin durumunu görebileceğini söylüyor. Ki öylede oluyor.
Köyde gerçekleşen olaylar gizli görev zaten. Ağlamasına gerek yok.

Öyle bir durum yok.
Olaydan sonra Danzouyu tehdit ediyor. Ve Sarutobi ile yalnız görüşüyor.
Sarutobi ona teşekkür ediyor. Sayende huzur ve iç savaş tehditi sona erdi şimdiki planın nedir ? diye soruyor.
İtachi , Akatsukiye katılacağını söylüyor. Sarutobi de üzgün durumunu belirtiyor. Ve Bariyerin şifresini değiştirmeyerek , istediği zaman gelip sasukenin durumunu görebileceğini söylüyor. Ki öylede oluyor.
Köyde gerçekleşen olaylar gizli görev zaten. Ağlamasına gerek yok.
Bu dediklerin mangada mı oluyor? Ben animede hatırlamıyorum. Bir tane fillerda Danzo'yu tehdit ediyor ama o da fillerdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık