Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Shusuinin sağ gözündeydi o yetenek ve onu danzou aldı diye hatırlıyorum yanılmıyorsam iki gözde de yoktu. Neyse şu an sınavım olmasa biraz bu konuda konuşmak isterdim ama burayı hatırlat bana sonra. :) Bu arada @meeteor uchihayı severin bazı haksızlıklara da uğradı ama kendi hataları ve bazı dış etmenler de yok değil. Yalnız adamların hayatta kalan son 3-5 adamının hepsi efsane oldu o an devam etseydi daha neler çıkardı onlardan.
Shusui gözünü İtachiye veriyor. Bir gözünü de Danzou çalıyor.
İtachi , o göz sayesinde Edo Tenseiden kurtuldu. Narutonun içine yerleştirmişti hatırladın mı ? :/
Sırf o göz tekniği ile Obitoyu nakavt edebiliyor. Zaten Danzou savaşta Sasukeyi teke tek alayım , Tobiyide bu gözle teklerim diye düşünüyordu.
Hiç kullanamadı :/

Obito duygusal adam yoksa madara eder herkesi. :/
Obitonun tek esprisi İzanagi idi :/ İtachide İzanami çakar. Olmadı bir Kotoamatsuki atar mutluluklar dileriz :/
Ki bunlara bile gerek yok. Tsukuyomiden çıkamaz Obito :/ Kendisi bile İtachinin genjutsusunun korkutucu olduğunu söylemişti.
Sonuç olarak İtachi hala başarısız bir adam :/

Shusuinin sağ gözündeydi o yetenek ve onu danzou aldı diye hatırlıyorum yanılmıyorsam iki gözde de yoktu. Neyse şu an sınavım olmasa biraz bu konuda konuşmak isterdim ama burayı hatırlat bana sonra. :) Bu arada @meeteor uchihayı severim bazı haksızlıklara da uğradı ama kendi hataları ve bazı dış etmenler de yok değil. Yalnız adamların hayatta kalan son 3-5 adamının hepsi efsane oldu o an devam etseydi daha neler çıkardı onlardan. Tensei Itachinin Obitodan korktuğunu sanmıyorum hatta tam tersi bir durum vardı bence.
Bak adamları katladip köşeye sıkıştırınca 3-5 efsane kalıyor geriye. Noob İtaçi klana dokunmasa her yer efsane kaynıyordu şimdi. :(

İtachi , o göz sayesinde Edo Tenseiden kurtuldu. Narutonun içine yerleştirmişti hatırladın mı ? :/
Sırf o göz tekniği ile Obitoyu nakavt edebiliyor. Zaten Danzou savaşta Sasukeyi teke tek alayım , Tobiyide bu gözle teklerim diye düşünüyordu.

Obitonun tek esprisi İzanagi idi :/ İtachide İzanami çakar. Olmadı bir Kotoamatsuki atar mutluluklar dileriz :/
Ki bunlara bile gerek yok. Tsukuyomiden çıkamaz Obito :/ Kendisi bile İtachinin genjutsusunun korkutucu olduğunu söylemişti.
Obito mu kabuto mu nakavt ettiği? Neyse zaten obitonun kontrolünde değildi tam akatsuki nagato ölene kadar o da ayrı bir mevzu. Itachi fazla güçlü diye ezilince bir garip oldu muhabbet. :) Sonra konuşalım bunu ama unutturma şu an merak edip bakıyorum sen yazınca. ;)

vay be ne tartısma dönmüş :D itachi iyi adamdır. talihsiz bir zamanda dogmus. aslında kishi gayet iyi özetledi ruh halini. su an suriyedeki savas altında büyüyen cocuklarla, bizim burda anası 1 tl verdimi yetmez bu ben magnum istiyorum diyen cocuklar bir olmaz. dof-sama ne dedi. savas bilen cocukların deger yargılarıyla, hiç görmemişlerinki bir olmaz. savas insanda 3 tip durum yaratır. bir intikam hissiyle yanarsın, hitler olursun. iki savastan ne pahasına olursa olsun kacınmak istersin itachi olursun. en makulu jiraiya gibi genel cözümler aramaya yönelmektir.

üstelik o anki uchiha klanına bakarsak eger ezikler. konoha onları tükürüklerinde bogarmıs. düşünün uchiha bir klan ama senjuların liderliginde konohaya onlarca klan saygı gösterip itaat ediyor. sadece sarutobilere 3 klan hizmet ediyor. ve bu adamların nihai sınırlarıda öyle azımsancak degil. ha uchihaların hepsi ms acsa eyvallahta, gördükki buda mümkün degil. sonucta msi acmanın onların bildigi yoluna bakarsak klan nüfusu, 100 se ms actıklarında sayı otomatikman 50ye düşüyor :D birde ah sen benim amca oglumu göz için öldürdün diyen biri cıkarsa, ahanda sayı size 5 :D hiruzen yanında 3 sanninle savassa o anki uchihaların hepsine fazla gelirlerdi. itachi epey üstün bir shinobi ama gücü genjutsudan geliyor. ameterasuda kullansa ,susanooda kullansa ölümü pahasına jiraiya sannin modda onu alabilirdi. üstelik gözler gittikce karanlıga düşüyor. yani ems olsa tamam diyecegim.

adamda akıllı kendi gücüne bakıyor. klanındakilerin gücüne bakıyor. yapmaya calıstıklarına bakıyor. ben de düşünürdüm ulan ezikler neyinize güveniyorsunuz diye. düşünün iki tane güclü adamları var; shisui oda konohanın iyi oldugunu düşünüyor barıstan yana, digeride itachi oda aynı kafada. ha ben tüm klanımı katletmezdim belki, yinede en azından bir toplu temizlik sarttı. çünkü anladıgım kadarıyla sasuke haric herkes işin içinde zaten.

yollarından dönmezdiler. ancak sarutobiden izin alır, belki bir toplu göc olabilirdi. onuda konoha istemezdi. sen sana isyan yapacak adamları dısarı cıkıp güclensinler istermisin ? iki ucu poklu degnek. kishide itachiyi kahramanlastırmak için bütün yükü onun omuzlarına verdi. dogru veya yanlıs bir secim yaptı. ben itachiye birsey diyemiyorum, gelgelelim ufaklık obito harbi uchihaların içinden cıkan en muazzam adamdı keske o kadar bozulmasaydı. belki hokage bile olabilirdi ;) itachi olsam kesinlikle yapacagım tek sey ise, o danzonun oturan yerini keserdim...

Son düzenleme:

Shusui ' gözü nasıl çaldırmış diyordum ama anime yalan da olsa iyi açıklamıştı. Danzo izanagi yaparak alıyor bir gözü.

Obito ' ya yürürdü, diyorsun da adamı Madara eğitmiş , ne kadar çöp de olsa Rikidou öğretilerini kullanmayı öğretmiş. Hashi mokutonu var.Daha ne olacak. Son savaşta bunları kullanmayı unuttu ama olsun.
Ben Madara ' yım diyen adama teknik yapmak , saldırmak sıkar biraz. 5 kageye savaş açtığı açıkladığında bir tanesi bile parmağını oynatmak yemedi.

Shusui ' gözü nasıl çaldırmış diyordum ama anime yalan da olsa iyi açıklamıştı. Danzo izanagi yaparak alıyor bir gözü.

Obito ' ya yürürdü, diyorsun da adamı Madara eğitmiş , ne kadar çöp de olsa Rikidou öğretilerini kullanmayı öğretmiş. Hashi mokutonu var.Daha ne olacak. Son savaşta bunları kullanmayı unuttu ama olsun.
Ben Madara ' yım diyen adama teknik yapmak , saldırmak sıkar biraz. 5 kageye savaş açtığı açıkladığında bir tanesi bile parmağını oynatmak yemedi.
Obito, Rinnengan olmadan nasıl Rikidou öğretileri denilen teknikleri kullanacak? Kullanabileceği Rinnengan gözleri yok.
İtachi sadece Kotaamatsuki ile hayatını belgesel şeklinde eline verebilecek potansiyelde. Zaten İtachi öldüğünde " oh lan kurtulduk şimdi dağıtabilirim"
Tepkisi veriyor. İlgili bölümü bulursam atarım.
Mokutonun , Hashirama haricinde bir özelliği yok. İzanamiyi engelleyecek veya Tsukuyomi ile başa çıkabilecek bir yetenek değil.
Kage ve Obito olayı ise
Orada ki sahne farklı. Sharingan yetenekleri söz konusu olduğunda bir şey yapamazsın tabi ki.
Adamın Mangekyo Yeteneği dokunulmaz kılıyor. Tabi belli bir süresi olsada. Onu keşfetmek için bayağı kapışmak lazım.
Ki karşında bir Uchiha var. Kageler herhalde dalmayacak.

Obitonun , İtachi gibi bir adam karşısında şansı yok. Bana göre bu değişmeyecek.
İzanami tekniğini kullanan tek karakter. Ki , İzanami denilen teknik İzanagiye verilen cezadır.
Her türlü Obitodan üstün çıkıyor.
Konan ile kapışırken son çare olarak İzanagi kullanan birisi , Genjutsu üstadı İtachi karşısında esamesi okunmaz.

Her şeyi anlarızda kardeşine kıyamayan adam kundaktaki bebeğe yoldaki misket yuvarlığan çocuğa nasıl kıydı ?
Sasukenin psikolojisi bozulmasın diye her şey :(

İtaçi'yi herkes nasıl da savunuyor aldığı kararlar hakkında alkışlıyorum arkadaşlar. Bu ateşi Ace-Garp ilişkisinde de görsek keşke. İtaçi'ye adam diyenler Garp'a demediğini bırakmıyor Ace'in aldığı kararlar yüzünden. Sanıyorum Garp marineford savaşında sengoku'yu pataklayıp akainu tarafından delindiğinde hakisini ace'e aktarmadığı için oluyor bunlar.

İtaçi'yi herkes nasıl da savunuyor aldığı kararlar hakkında alkışlıyorum arkadaşlar. Bu ateşi Ace-Garp ilişkisinde de görsek keşke. İtaçi'ye adam diyenler Garp'a demediğini bırakmıyor Ace'in aldığı kararlar yüzünden. Sanıyorum Garp marineford savaşında sengoku'yu pataklayıp akainu tarafından delindiğinde hakisini ace'e aktarmadığı için oluyor bunlar.
Ne İtaçi ne Garp... Fanlık yapmaya gerek yok, ikisi de noob. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık