Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Naruto Sasuke'ye koşarak gidiyor :/ Mühür bırakamamış mı? Sakura'yı kaçırıyorlar Sakura'da da mı mühür yok :S Bi de babasını geçmişti bu çocuk :artiz:

Cedric

Sakura şimdi onlara yardım ederse iyice çileden çıkarım, büyük ihtimal yardım edecek. :of:

Narutoda bir de ışınlanma teknikleri de var.En fazla 5 saniyede hepsini indirebilirler normalde ama kişimoto huyundan vazgeçmez.

Ems,susanoo,genjutsu...Düşmanın yeteneği de çok basit ha.Silahlara işaret koy yönlendir.Ama saske de neler var.Adamı bu 3 yeteneği ile saniyede öldürmesi lazım.Ki ms olmasına rağmen bir halta yaramayan göz gücü.Gene saçmalığın dibine vuruyor.

Bu Saske kun serinin son zamanlarında Madara kadar güçlü olmamış mıydı?
Hatta Kaguyayı yendiler gelip bu velet karşısında düştükleri hale bak.
Nardo zaten ayrı bir kafa yaşıyor.

Nasıl bir animesin sen ya gene fillere geçti ya. 1 bölüm güncelde kaldı. Minato 'yu anime de bile ezik yapmışlar ya. Ezik geldi ezik gitti adam. Madara ayarı verdi bıraktı.

ahahah mal karakterleri bir arada çizer günü kezban kurtarır böyle. Yazık.
Naruto için o kadar u beybi dedik ama sonuçta karlar üzerinde aşkı yüzünden kalp krizi geçiren bi mal.
Hinata bildiğin Sanji yolunda ilerliyor, görek artık.

Deli Paşa

Hadi geçmiş olsun. Ben böyle çıkmasını istemiyordum ama kishiden başka ne beklenir ki? En azından Uzumaki ve Uchiha kanlarını birleşiminin ne kadar güçlü olacağını göreceğiz.

:artiz::artiz::artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık