Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Bu mu en güçlü düşman ? Kezban geldi tek artı la :D Yeteneği de basit çıktı.Ama hala o gözler,yüksek çakra,9 kuyruk falan yalan.2 side mal .Baka kaldılar.

Berbat bir bölümdü. Naruto-Sakura 100 lvl den 33 civarına düşmüşler.

Saku-nade sağolsun geldi de kurtardı kekoları.

Seri çok kötü gidiyor .

Hiç vs muhabbettlerine girmeyip 10 sayı boyunca eski ve yeni karakterleri muhabbet ettirseydi hem nostaljik,hemde hiç bir nesli ve karakteri boş geçmemiş iyi bir mini seri olurdu.

Orochimaru yada Zombi Danzo falan çıkacak bu işlerin arkasından. Fakat 4 sayıya nasıl toparlar bilemem

Paslanmışsındır anlarım da sennin modunda akedemi öğrencisinden kılıç yemek nedir yaa. Sasuke'nin sırttan kunai benzeri şeyleri yemesini hiç saymıyorum zaten.

Dünyada ki tek Rinnengan sahibi ( Ki onuda hatalı çizmiş :/ Sasukenin Rinnenganı o değil ). Evrende ki tek Ems sahibi adam
az önce sırtıyla kunai felan durdurdu.
İyi bir kahkaha attım. Kardeş Sussano diye bir şey vardı :/ Veya Tsukuyomi çak :/ Olmadı Ameterasu at lan :/
Naruto zaten komedi :/ Dövüşmeyince güçten mi düşülüyor ?
Git eğitim yap günlük. Şınav mınav çek :/ Elin Kageleri her gün dövüş mü ediyor lan :/ Senin en güçlü Kage olman lazım.
Yani yaşlanmış izlenimi verilmiş genç gücünün zirvesinde karakterlere :/
Lan Sen Rinnengan ve Ems sahibisin boru mu lan :/ Dünyaya tek başına savaş açman lazım.
Dünya vs Sasuke olması lazım o güçlerle. Neyse sakinim...
Lord Orochimaruyu göster de millet karakter görsün :/ Olmadı bir sayı Jiraiyayı analım. Adamın öğretileri dünyayı kurtardı lan

Bu kadar kötü olur ya. O nasıl ezikliktir. İkisi bir araya gelse karşılarına iki dünya çıksa gene rahat almalılar.
Sonuç: :(

Alpamis

Sasuke çok mu cool şimdi ? İtachi olaydı sokardı alayını komaya.:S Bu arada Naruto'nun en güçlü olması gerekiyordu. Adamı soktuğu hallere bak. Güya paslanmış.:S O adamın paslanmış hali bile ....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık