Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Aslında iyi yapıyor da fazla belli etmese daha iyi olur.Diğerleri de yapıyordur ama bu kadar bariz biçimde değil.Oda aslında bunu bilerek bu kadar belli ediyor.

Narutoya dönecek olursak kakashi yüzünü gösterecekmiş dedim kimse tınlamadı.Yıllardır bu anı bekleyenler olduğunu sanmıştım :/
Savaş başı ya da ortasında,vs sırasında yüzü açılsa gösterilse hayranları çıldırırdı.Şimdi tınlanmaz tabi.Ne gösterecek.Yaratık suratlı olsa pürt deriz,aşırı yakışıklı olsa başka seride böle çok deriz.O merak kalmadı.Uzatmıcan bazı şeyleri.E.ODA uzatıyor,mıcıyor.Bu seri bitti hala göstermedi,kimse tiklemiyor.Bu konuda en iyi toriko.Adam her arc bişiler açıklıyor.Merakı ''tınlamama''davasına dönüştürmüyor.

Savaş başı ya da ortasında,vs sırasında yüzü açılsa gösterilse hayranları çıldırırdı.Şimdi tınlanmaz tabi.Ne gösterecek.Yaratık suratlı olsa pürt deriz,aşırı yakışıklı olsa başka seride böle çok deriz.O merak kalmadı.Uzatmıcan bazı şeyleri.E.ODA uzatıyor,mıcıyor.Bu seri bitti hala göstermedi,kimse tiklemiyor.Bu konuda en iyi toriko.Adam her arc bişiler açıklıyor.Merakı ''tınlamama''davasına dönüştürmüyor.
Doğru söylüyorsun aslında manga bittikten sonra pek anlamı kalmıyor böyle şeylerin.Kitap serisi tamamlandıktan sonra fanlarına şu şu karakter aslında eşçinseldi diyen yazarlardan farkı yok.Yinede sağlam takipçilerin merak edeceğini düşünmüştüm ama pek kimsenin umrunda değil.

Doğru söylüyorsun aslında manga bittikten sonra pek anlamı kalmıyor böyle şeylerin.Kitap serisi tamamlandıktan sonra fanlarına şu şu karakter aslında eşçinseldi diyen yazarlardan farkı yok.Yinede sağlam takipçilerin merak edeceğini düşünmüştüm ama pek kimsenin umrunda değil.
Bir Ninjanın ağız kısmını niye merak ediyorsun ? Normal bir insanların işlendiği seri olsa tamam.
Bu niye ağızını kapatıyor lan ? " diye merak edersin :/
Ama Ninja konsepti zaten gizlilik içeriyor. Kakashinin anormal bir durumu yok . Hatta doğal olanı bu. :/

Ne kadar ''hard fan'' olsan da insan tınlamaz.Ne gösterecek artık.Bende merak içindeydim,kalmadı.Mesela babası ile olan görüşmesinde,savaşta zabuza ilen olan vs de falan.Buralarda göstermesi gerekirdi.Ki açıklamadığı çok şey var.Yarım yamalak bitirdi.

Ben çok meraklısı değilim zaten spoiler çıktığını söyleyen yorumları görünce haber vereyim dedim.Tartışma konusu açılsın diye.Eskiden beri tartışmalarda bu konudan dem vuruluyordu.Nereden nereye işte karakterlerin popülaritesi bile düşmüş. :/

Unknown

Zaten çoğunuz görmüştür ama atayım görmeyen varsa diye. :/

Konudan epeeey uzaklasmissiniz, yaklasik 50 sayidir okumuyordum, bugun geldim guncele. Son sayida nasil bir toparlama olacak merak ediyorum acikcasi. Bir de son sayilar biraz zorlama oldu sanki, biraz ucmus Kishi. Umarim son film guzel olur. Yine de beklentiyi yuksek tutmuyorum.

Büyük savaşın başından itibaren tekrar okumak istiyorum ama aklımdayken sorayım Madara'nın tükürdüğü Rikodou'nun ninja aletleri vardı, onlar savaşta kullanılmış mıydı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık