Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Soru-Cevap Köşesi

Kage bunshin no jutsu yapıldığında chakra bunshinlere bölünüyodu değil mi ?Narutoda 4x chakra var diyelim 3 kage bunshin yaptı her birine x düşecek gibi.
Kakashi 3/4 kopyada chakrasını bitiriyor.
Kakashinin 4 katı chakraya sahip Naruto.
Kyuubiyle 100 katı yani

Kakashi 5x
Naruto 20x
Kyubi 500x
520x chakra hesabı sen yap işte :)

Yaw arkadaşlar bu uchiha'lıların gizli bir yerde taş mı ne var mış?O taş ne kadar önemli ve ya üzerinde ne tür bilgiler ve ya neler yazılı ?
Bahsettiğin tablet , Uchihalıların gizli buluşma yerindedir. (Konohagakure/Güney uchiha kesiminde)
Ana salonun, sağdan 7.(hasır)tataminin altı
Klanın sırlarını açıklayan , bilgiler bulunan bir tablet bulunur.
Belirli dojutsularla okunabilir (Rinnengan-Sharingan)Sanıyorum Rinnengan daha detaylı okuyabiliyor
"Mangekyou Sharingan , Rikodu Sennin ,10 Kuyruk ve Uchiha Madaranın "
Hakkında bilgiler içeriyor.
Ve ayriyetten , Kabuto ve Orochimaru tablet hakkında ki bilgiler ile ilgili belli hipotezler oluşturdu.
Okuyamadıkları için , Teorimsi bilgilere mevcutlar.
Kişisel fikrim ise , Tobi 10 kuyruk ve Rikudou sennin hakkında ki bilgilere bu yollarla erişti.(çünkü bilgisi çok)

Kakashi 3/4 kopyada chakrasını bitiriyor.
Kakashinin 4 katı chakraya sahip Naruto.
Kyuubiyle 100 katı yani

Kakashi 5x
Naruto 20x
Kyubi 500x
520x chakra hesabı sen yap işte :)
Cevap için teşekürler.Benim demek istediğim biraz daha değişik şöyle bişey.Bu teknikte chakra bölünüyor mu ?Mesela bi kagebunshin yaptı charkrası yarıya düştü gibi.yoksa belli bir miktar mı gidiyor ?

thosy

1-fiilleri izlemesem bişey kaybeder miyim?
2-276 bölüm kaçıncı mangaya denk geliyor?
3-narutonun mangasını okuyabileceğim yada indirebileceğim bir site yazar mısın?
şimdiden teşekkürler..
1- İzleme kaybetmezsin. Ama filler arcların ilk ya da son bölümlerinde bazen 1-2dk lık ana hikayede olan ufak sahneler olabiliyor. Onları izleyebilirsin.
2-Naruto Shippuuden'den bahsediyorsun sanırım. Mangada 536. bölüme denk geliyor.
3-Ben ingilizce takip ediyorum seriyi(mangareader'dan). Türkçe çeviri yayınlayan siteler de var sanırım ama bilmiyorum isimlerini.

şimdi bu kakashiyle obito aynı yaşta aynı boyda değil mi minatoyla kapışan obito nasıl büyük olabiliyor
Afedersinde bu obito minatoyla nasıl kapıştı demiyosunda nasıl büyük oluyo diyosun :)

Neyse onun bi hilesi falan vardır zetsu olayına falan girmiştir orda. Ama bence minatoyla kapışan tobi obito değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık