Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Anime (Spoiler Yasak)

Alıntı ;

Tartışma konusu:
Naruto Shippuuden 1 yıl sonra bitceği söylendi. Kishi de bunu doğruladı. Ve bundan sonra
Naruto Akkipuden çıkacaktır. Bunu Türkanime de göstermişti. Yeni
Naruto animesi çıkacağı, Naruto'nun Hokage olucağı, Sakura ile evleneceği ve kızlarının adı Uzumaki Kusima mı ne olucak. Adını tam bilmiyorum. Ama Naruto Akkipuden çıkcağı belli oldu.

Yorum: Hani benim Hinatamm?
Shippudene 1 yıllık malzeme zaten mangada var. Üstüne bu bahsettiğin bir yıl yanlış hatırlamıyorsam 3 yıl öncede vardı :D

Alıntı ;

Tartışma konusu:
Naruto Shippuuden 1 yıl sonra bitceği söylendi. Kishi de bunu doğruladı. Ve bundan sonra
Naruto Akkipuden çıkacaktır. Bunu Türkanime de göstermişti. Yeni
Naruto animesi çıkacağı, Naruto'nun Hokage olucağı, Sakura ile evleneceği ve kızlarının adı Uzumaki Kusima mı ne olucak. Adını tam bilmiyorum. Ama Naruto Akkipuden çıkcağı belli oldu.

Yorum: Hani benim Hinatamm?
akkipuden söylentisi 2011 den beri var nekadar dogru nekadar yalan bilemem. çok fazla ayrıntı vermişsin kızının ismine kadar nerde okudunki bunları paylaşsanda konuşup tartışcak bişeyler çıksa

akkipuden söylentisi 2011 den beri var nekadar dogru nekadar yalan bilemem. çok fazla ayrıntı vermişsin kızının ismine kadar nerde okudunki bunları paylaşsanda konuşup tartışcak bişeyler çıksa
Bir face sayfasında gördüm, güvenilirliği tartışılır... Sayfayı bulursam linki editlerim.

Bu akkipuden söylentilerinin bir nisan şakası tarzı bir şey olduğu söyleniyordu (dragon ball af misali), zaten ciddi bir şey olsa bu kadar sürenin ardından elle tutulur bir şeyler çıkardı ortaya..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık