Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Anime (Spoiler Yasak)

Bir şeyi de doğru dürüst yapın, dk 7.38 rinnegan'lı madara :D Susano kullanmadan önce feyk rinnegan açıyor kimseye çaktırmadan :hhh:
Sonra da rinnegan açıp jutsu'yu emince anam o rinnegan mı oluyor, ulan daha yeni açtı görmedin mi :D

keanexl

gariban ninjalara acıdım la kafaya kafaya öyle bir şey geldiğini düşünmek bile ürkütücü o_O :at:

Madarayı seslendiren farklı biri olsaymış keşke :T
Mühürlü Kunai'yi tutup Mührünü söküp birine, Kunaiyi başka birine atarak double kill yapmak güzelmiş.
Özlenen hareketler bunlar.

Ben özellikle madaranın millete tekme tokat daldığı çizimleri hiç beğenmedim. Çok hızlı sahnelerde çok fazla aksiyon var tamam ama bukadarda tek renk olmaz ya. Hızlı olduğu için farketmezler dediler heralde ama tek bir gölgelendirme bile yoktu. Çok üstün körü çizmişler.

keanexl

ah ah keşke şu tek düz olayını bi one piece te yapsalarda izlesek sen yine beğenmesen :D

Alıntı ;

Tartışma konusu:
Naruto Shippuuden 1 yıl sonra bitceği söylendi. Kishi de bunu doğruladı. Ve bundan sonra
Naruto Akkipuden çıkacaktır. Bunu Türkanime de göstermişti. Yeni
Naruto animesi çıkacağı, Naruto'nun Hokage olucağı, Sakura ile evleneceği ve kızlarının adı Uzumaki Kusima mı ne olucak. Adını tam bilmiyorum. Ama Naruto Akkipuden çıkcağı belli oldu.

Yorum: Hani benim Hinatamm?

Alıntı ;

Tartışma konusu:
Naruto Shippuuden 1 yıl sonra bitceği söylendi. Kishi de bunu doğruladı. Ve bundan sonra
Naruto Akkipuden çıkacaktır. Bunu Türkanime de göstermişti. Yeni
Naruto animesi çıkacağı, Naruto'nun Hokage olucağı, Sakura ile evleneceği ve kızlarının adı Uzumaki Kusima mı ne olucak. Adını tam bilmiyorum. Ama Naruto Akkipuden çıkcağı belli oldu.

Yorum: Hani benim Hinatamm?
Mangada bunlar olmadan animede nasıl olacak.Ve sakura ile evlenecekse en sonda,seriyi bırakalım yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık