Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174

Üye silindi 1004

Luffy'e salak filan diyoruz ama malın kendini kasan bir ezik olduğuyla müthiş dalga geçmiş. :hhh:

Bırak Luffy'i, Sanji Zoro hayalini gerçekleştirebilsin diye dahi kendi canını vermeyi göze almış adamdır. Daha önce de dedim herhalde bu konunun aslında kapatılması lazım çünkü sorulan sorunun cevabını direkt mangakanın kendisi vermiş bizim bunu konuşmamız anlamsız yani. Ama bir şeyler konuşulacaksa illa kimin tayfa için daha önemli ve daha yararlı olduğunu tartışabiliriz ki onda da Nami'ye ekmek çıkmaz.

Namiye 600 bölüm önce yaptıkları için ahlaksız demek ama sanjiye 50 bölüm önce kadın hamamını görünmez olup dikizlemiş olmasına rağmen adamın dibi diyebilmek... Değişik denklemleri var
Sanji'ye ahlaklı diyemem ama 50 bölüm önce yaptığı ahlaksızlığı bile bir işe yarıyor. Nami'nin hiç bi işe yaramayan saçma sapan hareketleri var. Misal Timeskip den sonra usopp'u ilk gördüğünde yaptığı hareket.

ikisi de kilit rol oynadığından tartışmaya gerek yok, birisi olmasa açlıktan ölürler diğeri olmasa yol bulamazlar.

Çok kaliteli bir konu bunu ben de düşünyorum zaman zaman genel olarak hangisi daha önemli veya ön planda diye.. Nami, sanki Oda'nın gözünde daha değerli ama Sanji özellikle aksiyon sahnelerinden çokça yer almasından kaynaklı, Luffy ve Zoro'nun hemen arkasından geliyor gibi..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık