Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mugen no Juunin (Blade of the Immortal)

Seriye dair denebilecek her şeyi arkadaşlar söylemişler zaten. Çok güzel bir şekilde de bitti. Güzel yerde güzel bir biçimde bitirdi fazla uzatmadan. Sonuç olarak Makie'nin sonu üzdü, çok severdim kendisini. Manji ve Anotsu adamdır. Habaki adam değildir
Adam olmasa bile, bayağı güçlü bir elemandı. Kör haliyle alacaktı Anotsu'yu.

Konu ile alakasız ama nette dolanirken buldum bence smo-yan bu resmi beğenebilir...

Son düzenleme:
Herkesin iyi ve kötü tarafı var. Yani ne Manji'ye tam anlamı ile iyi adam diyebiliriz, ne Habaki'ye kötü.
Manji'ye iyi diyemem ben açıkçası. Öldürdüğü o kadar insanın yerini tutmaz bir kızı gözetip kollamak. Habaki'ye gelince adam amacı için masum ve masum olmayan bir sürü insan öldürdü. Ne amaçla yaptığı tartışılabilir ama deney uğruna öldürdüğü bir sürü insanın açıklaması olamaz

Manji'ye iyi diyemem ben açıkçası. Öldürdüğü o kadar insanın yerini tutmaz bir kızı gözetip kollamak. Habaki'ye gelince adam amacı için masum ve masum olmayan bir sürü insan öldürdü. Ne amaçla yaptığı tartışılabilir ama deney uğruna öldürdüğü bir sürü insanın açıklaması olamaz
Onu diyorum işte. Seride iyi ve kötü kavramı iç içe geçmiş. Herkesin hırsları ve kötü yönleri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık