Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Reis 2 yıl önce bile üst seviye koramiral seviyesinden aşağı değildi.

Magellan'a diz çöktürüp göçertmek, Teach uçurup yerlerde süründürmek, hakisiz 2 logia dövmek, cp9 tarihinin en güçlü adamını yenmek, Moria gibi Kaido'nun karşısına kadar ilerlemiş adamı indirmek, küçümsenecek olaylar değil.

Atlama öncesi bile Pekoms gibi adamlarla münasebeti olurdu.

Pekoms , Caribou'nun sıradan makinelisini durdurmuştu ;

Lakin şöyle bir saldırıyı durdurabilir miydi soru işareti ??

Şimdi bakınca Hannyball'a attığı saldırıyla bunun arasında epey fark var, ikiside Jet Gattling ama aralarında baya fark var, bu yüzden seriye düz matematikmiş gibi bakmak saçma geliyor artık bana, saldırıların ışıltısından bile belli yani seviyeleri.

Teach'ın '' Hakin gelişmiş '' lafıda boşa değil hani, vites artırıp artırıp hakisini geliştiriyordu reis daha haki nedir bilmeden.

Sandersonia ve Marigold dövüşünde ne demişlerdi hatırlayın '' Bu kralın hakisi gücünü henüz kontrol edemiyor bu yüzden korkmamıza gerek yok '' demişlerdi. Luffy daha haki nedir bilmeden haki kullanıyordu, aynı Zoro'nun Daz Bones'ı keserken haki kullanması gibi.

Atlama öncesi 400 milyona ulaşmak az buz birşey değil, bilinçli haki kullanımı eksikti sadece, logialar harici dengesiz birisiydi, kaldıki 2 logiada indirdi yani..

Reis 2 yıl önce bile üst seviye koramiral seviyesinden aşağı değildi.

Magellan'a diz çöktürüp göçertmek, Teach uçurup yerlerde süründürmek, hakisiz 2 logia dövmek, cp9 tarihinin en güçlü adamını yenmek, Moria gibi Kaido'nun karşısına kadar ilerlemiş adamı indirmek, küçümsenecek olaylar değil.

Atlama öncesi bile Pekoms gibi adamlarla münasebeti olurdu.

Pekoms , Caribou'nun sıradan makinelisini durdurmuştu ;

Lakin şöyle bir saldırıyı durdurabilir miydi soru işareti ??

Şimdi bakınca Hannyball'a attığı saldırıyla bunun arasında epey fark var, ikiside Jet Gattling ama aralarında baya fark var, bu yüzden seriye düz matematikmiş gibi bakmak saçma geliyor artık bana, saldırıların ışıltısından bile belli yani seviyeleri.

Teach'ın '' Hakin gelişmiş '' lafıda boşa değil hani, vites artırıp artırıp hakisini geliştiriyordu reis daha haki nedir bilmeden.

Sandersonia ve Marigold dövüşünde ne demişlerdi hatırlayın '' Bu kralın hakisi gücünü henüz kontrol edemiyor bu yüzden korkmamıza gerek yok '' demişlerdi. Luffy daha haki nedir bilmeden haki kullanıyordu, aynı Zoro'nun Daz Bones'ı keserken haki kullanması gibi.

Atlama öncesi 400 milyona ulaşmak az buz birşey değil, bilinçli haki kullanımı eksikti sadece, logialar harici dengesiz birisiydi, kaldıki 2 logiada indirdi yani..

Caribou'nun attığından en az 20 - 30 kat güçlü bir saldırı Lucci'nin yediği gatling.Hani 100 bile olabilir.Sarı çizmiş zaten onunla birde gatlinge bak çok fark var.

Bence 400 milyon ilk yarının 4 milyarı gibi bir ödüldü.Hani grand line kısmının korsan kralı oldum falan dersen en fazla 550 verirlerdi işte.Oranın seviyesi düşük olduğu için 400 milyonluk adam orada imparator oluyor işte kendi çapında.Rakamları tesadüf verdiğini sanmıyorum Shanks'in ödülünden sonra.

Ana karakter torpilli.Ana karakter hep sevilir ama hep ön planda olduğu için zamanla ucuzlaşır.Her önemli rakibe karşı aynı karakter durunca mecburen soğuyorsun adamdan.Bundada aynısı geçerli.İyidir ama bi şekilde başaracağını bildiğim için beni asla heyecanlandırmıyor

Caribou'nun attığından en az 20 - 30 kat güçlü bir saldırı Lucci'nin yediği gatling.Hani 100 bile olabilir.Sarı çizmiş zaten onunla birde gatlinge bak çok fark var.

Bence 400 milyon ilk yarının 4 milyarı gibi bir ödüldü.Hani grand line kısmının korsan kralı oldum falan dersen en fazla 550 verirlerdi işte.Oranın seviyesi düşük olduğu için 400 milyonluk adam orada imparator oluyor işte kendi çapında.Rakamları tesadüf verdiğini sanmıyorum Shanks'in ödülünden sonra.
Güzel yere değindin.

Luffy bilinçsiz güç salınımıyla 2 yıl önce Pekoms gibi adamları indirebilecek birisiydi belkide.

Yonkou'nun ayakçıları ilk yarıda Yonkou seviyesinde zaten ( Pekoms-Tamago gibi ) , Luffy'de bu adamların ligindeydi hemen hemen.

Dediğim gibi bilinçsiz güç/haki salınımıyla indirdi o güçlü adamları, Oda'da potansiyel ödülü = 400 milyon dedi geçti işte, basit denklem yani :good:

Edit : Neden mi bilinçsiz güç dedim? Çünkü Zoro bile tee Daz Bones'ı keserken haki kullanmış zaten, yaşlı adamın açıklamasından bu sonucu çıkardım. Luffy 2 yıl önce kral haki salınımı bile yapıyordu düşün, bilinçsiz yaptı kesin silahlanma de kral haki de ne dersen de yaptı yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık