Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Yani buna bir açıklama getiriyorumya. Güçlü kılıç alması ayrıcalık değilde nedir.Ozaman alsın sıradan bir kılıç, kılıç ustası ya herhangi bir kılıçta alsın madem Enma bir ayrıcalık değil. Başka bir kılıçla ortaya çıkaramadığı gücü Enma sayesinde basit bir savurma hareketiyle yapabiliyor.Sanada iyi günler :(
Güçlü kılıcı almak için döner yedikten sonra ikram edilen kürdanı vermiş gibi yazmışsın. Güçlü bir kılıç almış olabilir ama aldığı kılıçtan daha kıymetli ve güçlü başka bir kılıç verdi.

Kaido'yla kapışmasında bu sefer avantajli başlayacak. Daha önceden Busoshokusu bu kadar etkili değildi. Kaido bu konuda kendini rahat hissedecektir ve Luffy'nin saldırılarına karşı gardını almayacaktır. İç organlarına alacağı sağlam bir darbe onu iyi sersemletir. Kenbonshokusuyla da artık darbelere karşı savunmasını daha aktif biçimde kullanabilir. Öfkelenmeden dövüşmeyi öğrenirse görü yeteneği sayesinde gelecek saldırıları önceden görebilir. Bence artık bir Yonkou seviyeye çıkmış durumda. Kaido'yu alt etmek için amirallere ihtiyacı yok. Gücünü akıllı kullanabilirse en azından Kaido'ya epeyi hasar verebilir. Ben Wano'da Gomu Gomu meyve uyanışı göreceğimizi düşünüyorum.

Güçlü kılıcı almak için döner yedikten sonra ikram edilen kürdanı vermiş gibi yazmışsın. Güçlü bir kılıç almış olabilir ama aldığı kılıçtan daha kıymetli ve güçlü başka bir kılıç verdi.
Zoro için aldığı yeni kılıç gücünü artıran bir etmen oldu. Neye göre daha güçlü bir kılıç verdi? Adamın kendisi bu kılıca alıştım mı çok daha güçlü olacağım diyor sonra da hızlıca alıştığını görüyoruz.

Zoro için aldığı yeni kılıç gücünü artıran bir etmen oldu. Neye göre daha güçlü bir kılıç verdi? Adamın kendisi bu kılıca alıştım mı çok daha güçlü olacağım diyor sonra da hızlıca alıştığını görüyoruz.
O kılıcın saldırısı güçlü verdiğinin savunması. Verdiği kara kılıç artı Wano için bile aldığı kılıçtan daha değerli. Zoro'ya daha uygun enma bu yüzden öyle söylüyor. Shusui her türlü Enma'dan daha güçlü bir kılıç.

O kılıcın saldırısı güçlü verdiğinin savunması. Verdiği kara kılıç artı Wano için bile aldığı kılıçtan daha değerli. Zoro'ya daha uygun enma bu yüzden öyle söylüyor. Shusui her türlü Enma'dan daha güçlü bir kılıç.
Wano için değerli olması daha güçlü bir kılıç olduğu anlamina gelmez. Wano için o kılıç herhangi bir şeyden de daha değerli.anevi açıdan değeri var güçlü olduğu için daha değerli değil. Sen hala neye göre daha güçlü bir kılıç verdiğini söyleyemiyorsun. Oysa Zoro bu kılıca bir kez alıştım mı çok daha güçlü olacağım diyor. Buradan Zoro için daha iyisinin Enma olduğunu anlıyoruz. Yani Zoro için Enma , Shusui'den daha güçlü bir kılıç.

Wano için değerli olması daha güçlü bir kılıç olduğu anlamina gelmez. Wano için o kılıç herhangi bir şeyden de daha değerli.anevi açıdan değeri var güçlü olduğu için daha değerli değil. Sen hala neye göre daha güçlü bir kılıç verdiğini söyleyemiyorsun. Oysa Zoro bu kılıca bir kez alıştım mı çok daha güçlü olacağım diyor. Buradan Zoro için daha iyisinin Enma olduğunu anlıyoruz. Yani Zoro için Enma , Shusui'den daha güçlü bir kılıç.
Söylemişim ya kara kılıç diye okumuyon mu, Enma saldırı olarak Zoro ya uygun ama shusui genel olarak daha güçlü bir kılıç :hıh:

Shusui karardığı için bir parça daha dayanıklıdır. Enma ise bildiğin haki up rünlü bir item.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık