Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Aslında uzun uzun yazacak şey var ama , Luffy benim gözümde Nika ile bitmiştir . Ben Luffy adlı gencin Kaido tarafından öldürüldüğüne inananlardanım .

luffy sevdiğim bir karakterdi .En sevdiğim özelliği buydu ;

Savaştaki bitmeyen azmi ve cesareti , yeri geldiğinde herkesten daha ciddi olması , bir olaya girdiğinde ‘ Luffy rakibini seçtimi kazanmadan durmayacaktır ‘ imajı yok . Şu an Nika kimi oyuncağı yaparı okuyuruz

Bu ruhun öldüğünü şahsım adına düşünüyorum. Bu nedenle Luffy artık Luffy olmaktan çıktı .
Dcde bizim civanlarla konuşurken demiştim bu meyve iradesini Harry Potter serisindeki asa seçimi gibi bir yerlere bağlayacaksa belki bir yerlerden kurtarırı olur ama meyve güç yüzüğü gibi bir iradeye sahipse Bay Oda atmak için bundan büyük kazık zor bulur. Hem Luffy'ye kendi çizdiği karaktere saygısızlık olur hem de bunca zaman okuyan ciddi okuyuculara.

• Like
Tepkiler: Tyr
Nasıl bir Zoan meyvesi yediyse, her ne olursa olsun çalışmaya devam ediyor meyve. Uykuda, yenildiğinde, bilinci kapandığında vs.

Luffy East Blue'de ölseydi de, uyanışı o zaman görsek Nika'yı tolere edebilir miydik?

Uyanış için çok güçlenmesi mi lazımdı, yoksa yine sıvama mı? Çünkü Kaido vs'sine kadar hiç ölmedi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık