Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Silvers Rayleigh

Luffy vs Rayleigh kim kazanır?

• Luffy

• Rayleigh

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Yaşlı Ray'i amiral seviyesinin bir tık altında görüyorum. Luffy'de benim için zaten o seviye de. Luffy'nin şuan ki hala Kata dövüşü halinden bariz daha güçlü. Yeni janjanlı hakinin etkisini dövüşün ilerleyen kısımlarında çok daha iyi anlarız. Oda önce gözlemin ne kadar önemli olduğunu tanıttı şimdi sıra silahlanmada. Yaşlı Ray'in kondisyonu da sıkıntılı. Dövüş uzadıkça gerek yaşı gerek yıllarca ciddi dövüşmeyen bedeninin etkisi ona dezavantaj olacak. Ray dövüşe üstün başlasa da Luffy direkt yenilecek bir adam değil uzadıkça da avantajı alır. Bu arc zaten bu seviye de olmasa Kaido inemez.
Not: Zirve Ray'i amiral-yonkou arası bir yerde görüyorum. Yonkou'ya daha yakın. Kısaca atanamamış Shanks.

luffy hakisini 15dk da bitiriyor, sonra usopp'tan bile güçsüz hale geliyor. luffy'nin teke tek bir efsane ile savaşması pek mümkün değil. roger ve wb tayfası 3 gün 3 gece savaşabiliyor. rayleigh 15 dk. savunma yapar, sonra tek atıp geçer.

Luffy bir yere kadar eşit götürür ama sonrasında aralarındaki luffynin yeni öğrendiği teknik farkı araya girer ama arc sonu luffy alır her türlü. Eğitim yaparken gear4 açan luffye vuruyordu ve ona hâlen yolunun olduğunu söyledi ve bana kalırsa luffy iki yıllık arada henüz göstermediği bir kaç şey daha öğrenmiştir çünkü rayleigh onu altı ay erken salıyordu bu sırada her türlü luffy bir kaç şey daha kendine eklemiştir.

luffy hakisini 15dk da bitiriyor, sonra usopp'tan bile güçsüz hale geliyor. luffy'nin teke tek bir efsane ile savaşması pek mümkün değil. roger ve wb tayfası 3 gün 3 gece savaşabiliyor. rayleigh 15 dk. savunma yapar, sonra tek atıp geçer.
3 gün 3 gece savaşlarda dinlenme molaları oluyor. Ateşkes zamanı gibi.

Benim gözümde yaşlı Rayleigh ortalama sağ kol ayarı bir adamdır ama yaşlı olduğu için dövüşün uzaması durumunda dezavantajlı duruma düşer yani pili diğer sağ kollardan hızlı biter. Luffy herkesten tokat yiyip kalkma konusunda bir uzman olduğu için her türlü alır Rayleigh'i. Hatta bence Wano'ya gelmeden önce Katakuri'den ileri düzey gözlem hakisini öğrendiği hali bile alabilir gibime geliyor.

Rayleigh alır. Luffy ne kadar güçlensede Rayleigh gibi parçasından tecrübe akan adamı saf güçle yenemez. Rayleighi yenmek için başka şeyler lazım.

Adamlar ciddi ciddi luffynin wano sonu yonkou seviyesine geleceğine inanıyor. Madem yonkou olmaya bu kadar yakın. Daha 1008de niye hala dayak yiyor. En kötü amiral etmesi lazım şuan :D Luffy önce bir temizinden sağ kol olsun da sonrasına bakarız. Rayleigh terlemeden içinden geçer luffynin. Hatta tüm tayfayı alır tek başına.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık