Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Sabo

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    69
Doflamingo Luffy'le dövüşün'de tam güçte değil ki Law'dan hayati bir darbe aldı organlarını meyvesi sayesinde iple kapladı o darbeyi almasaydı belki gücünü tamamen rahatlıkla kullanabilicek ti.

Luffy'e 1 veya 2 kişi daha yardım edecek.
Evet orası kesin zaten de Yonkou'ya dalacak kişilerin belirli bir kapasitesi yoksa kaç kişi olduklarının bir manası kalmıyor.Dalan grup içinde en güçlüsü Luffy olacak muhtemelen ve o bile az bir süreliğine de olsa bir amiral kadar etkili olamayacaksa bu iş yatar.

Edit:Hatta düzelteyim.Amiral kadar etkili demek yerine amiral kadar vuruş gücü demek daha mantıklı olur.

Valla bence G4 kısa süreliğine de olsa amiral hatta amiral üstü güce ulaştırıyor. Üzülerek söylemeliyim Luffy , Doffy ye karşı G4 ten sonra tek darbe almadı ve şehir turu yaptırdı. Hani Doffy , Law ' ın saldırıları yüzünden son anda etkilenip falan da yemedi.
Hiç istemesem de bence saçma da olsa G4 Luffy >> Doff oldu.

Kısaca Luffy alır.

Luffy'nin iki seneyi boşa geçirmediğini görüp de kabullenememek ayrı, Doffy ile Luffy arasındaki muhabbeti es geçip Doffy'yi Luffy öncesi ağır yaralı göstermek ayrı, artık Yeni Dünya'da olunduğunun farkına varamamak ayrı, rakiplerin bundan sonra yonko olduğunu kavrayamamak ayrı.
Halbuki çok açık ve anlaşılır şeyler bunlar.

G4 çok dehşet bir teknik, zamanında lastik meyvesi bu serideki en kral meyvelerden biridir çünkü hakiyle uyumu muazzam demiştik. Luffy meyvesine level atlatmış koka ile. Vuruş gücü ve dayanıklılığı ayrıca hızı gerçekten çok iyi lan sürekli kullanabiliyor olsa Sabo'yu da alır herhalde. Gerçi Sabo'nun hakisi ve hakiyle yaptığı teknikler muhtemelen Dof'tan üstün ve üstüne mera mera yedi ama ben hala g4'ün etkisinde olduğumdan Luffy diyorum.

Ben Luffy ve Shanks vs'si açtığımda direkt olarak konuyu kilitleyen yetkilileri görevlerine davet ediyorum. İyi geceler.

Ben Luffy ve Shanks vs'si açtığımda direkt olarak konuyu kilitleyen yetkilileri görevlerine davet ediyorum. İyi geceler.
Aynı şeymi bu ikisi güzel kardeşim? Koca koca adamlarsınız girmeyin her olayda tribe yav çok uçuk bir konu olsaydı aynısını yapardık. Konu hoşunuza gitmediyse yorum atmayabilir, yorumları okumayabilirsiniz. Sıkıntı çıkarmaya gerek yok.

Bi durdum düşündüm sakince, hala Luffy yener diyorum

Luffy awakening sonrası anca yetişebilir Sabo'ya bu adam Dragon gibi bir adamın sağ kolu ayrıca biliyorsunuz ki bir meyveyi etkili kullanmak için yıllar gerekirken bu adam mera mera no mi gibi bir meyveyi ilk denemesinde başarılı bir şekilde kullandı. Olasi bir dövüş şu an için Sabo lehine. Sabo'yu Marco ile kıyaslamak daha adil olurmuş gibi.

Luffy' yenilirse abiye el kalkmaz düşüncesinden dolayı kötek yer. Ama bunlar hep bi' yarış halindeydi küçükken de. Dövüşerek sayarlardı falan. Birbirlerine gerçek kardeş sevgisiyle bağlı değiller yani. Kapışsalar Luffy dövmek için elinden geleni yapacaktır. Ben Sabo dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık