Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Marshall D. Teach (Karanlık Meyveli)

Kim alır ?

• Teach

Kullanılan: 64 45.4%
  • Luffy

Kullanılan: 76 53.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    141
Bro şöyle düşünelim, Luffy G4 ile en güçlü yumruğunu da atsa Teach meyveyi iptal ediyor ve Luffy'nin lastik özelliğinin bir manası kalmıyor.

Peki Luffy ondan sonra ne yapacak? Herkes diyor ki "hakili yumruk".

İyi de Luffy lastik adam? Yani Luffy meyve özelliğini kapatıp normal insan eliyle yumruk atamaz ki Teach'e?

Zira Luffy'in her yumruğu etkisiz hale gelecek?

Hadi diyelim ki "haki patlatacak".

Teach'de haki yok mu? Diyelim ki yok... Dayanıklılık? Bu adam direkt kafasına deprem meyvesi yedi ve iki yuvarlandıktan sonra ayağa kalktı.
- Luffy zaten fiziksel anlamda dövüşen bir adam meyvesini kapamışsın kapamamışsın onun çözümü silahlanma hakisi olduğundan meyvesini kapasanda bir iş gördüremezdi o zamanki Teach, gördüğün gibi Luffy'nin herhangi bir özelliğini saniyelik kapasanda bir işe yaramaz tekrardan g2 geçip kondurur yumrugunu g4 hızına ve gücüne ayak uydurmasının imkanı yok o zamanki Teach'in WB'den yumruk yedi demişsin hangi WB ama yüzünün yarısı olmayan gögsünde Magma deliği + Yüzlerce Mermi,kılıç + Squardo'nun ihaneti yapma gözünü seveyim sağlam bir WB olsa(MF'nin ilk başındaki) o teach'in hali nice olurdu.G4'lü Luffy yukarda bahsettim yaralı WB'nin yumruklarını Teach'in aldığı zarar kadar alır belki daha az kim bilir.

Hızına ayak uyduramıyorsa ve iki sene içinde hızlanmadıysa, Luffy Teach'i şuanda da alır mı sana göre ?
En güçlü meyveyi yedi Teach ki bence onun üstüne 3 5 tane daha yemiştir. Karanlığın sınırsız bir ćekimi var zira, bu halde bir Yonko olan Teachi Luffynin yenmesi mümkün değil .

Kaidou şu haliyle Luffy'i göz kırparak bile indirir ama Teach'in Yonko'luk döneminden söz etmediğimiz için bahsimi Luffy'e yatırıyorum.

Yok neymiş eski teach amiral gibiymiş :hhh:

Kizaru alay ederek novaları tekliyor. Teachin gram şansı olamazdı.

Teach meyvesiz bile Luffy ile kafa kafaya gidebilir.
Neden bu şekilde düşünüyorsun? Shanks'ı çizmesi ve Shanks'ın bu konu ile ilgili sözleri sebebiyle mi?
Yoksa Ace'in komutanlık aslında senin hakkındır dediği için mi?

Manga'da nasıl ifade edildi bilmiyorum ama diğer komutanlar dışında en eski olduğu için söylüyor gibi algıladım ben.

Neden bu şekilde düşünüyorsun? Shanks'ı çizmesi ve Shanks'ın bu konu ile ilgili sözleri sebebiyle mi?
Yoksa Ace'in komutanlık aslında senin hakkındır dediği için mi?

Manga'da nasıl ifade edildi bilmiyorum ama diğer komutanlar dışında en eski olduğu için söylüyor gibi algıladım ben.
Adam daha meyve sahibi değilken, komutanlık teklifi alıyor. Yıllar önce Beyazsakal Korsanları'nın en önde gelen üç adamından biri olarak çiziliyor. Shanks, Ace'i tanıdığı ve Teach'in meyve yediğini bilmediği halde, Ace'in onu yenemeyeceğini tahmin etti. Yine aynı Shanks, Marineford'da ona savaşma teklifi yapsa da, yürüyüp gitmesine izin verdi.

Benim gördüğüm Teach, meyvesiz bile canavar gibi güçlü bir adam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık