Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun fanı olmadım zaten hiç. Ama normal şartlarda koy Luffy ve Kata'yı bir yere. 100 yıl bile savaşsalar Luffy yine galip gelemez. Öyle her seni çözdüm işte şimdi seni yenicem yeeee demeyle oluyorsa.. Karşısındaki mal zaten bi' onlar çözemiyor.
Ben öyle düşünmüyorum. Yani tarafsız bi sahada handikapsız olsalar Luffy iman power gerekmeden alır. Alması da gerekiyor. Bunu ıkınarak yenerse Ypnkou'yu hiç indiremez.

Umarım araya başka hiçbir şey koymadan G4 Luffy ile Katakuri'nin dövüşünü gösterir bu hafta. Katakuri'nin de sakladığı bir kozu çıkarsa iyice katmerlenir bu dövüş. Bu gidişle bir katakulli olacak ve Luffy kazanacak ama. :oops: Şimdiden bir Usopp avatarı bakayım.

Normal şartlarda olsa Luffy'nin ve Kata'yı yenme ihtimali yoktu. Oda en başından belli ettiği için oyumu Luffy'den yana kullandım çünkü bu seri shounen. Ana karakter bir şekilde yener, hayalini gerçekleştirene kadar da durmaz.

Lan olum :) Luffy yonkouya vurmayı basarsa aha Luffy yonkou devirecek dersiniz lan :oleyo: O kadar gazla çalışıyorsunuz :ehe: Luffy 10 bölümdür dayak yerken siz kudurmadıysanız kimse kudurmaz merak etmeyin :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık