Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Luffy vs Katakuri, ne kadar çok konu dışı şey yazmışsınız yahu? Konuya dönün gençler. U dönüşü yapın. Işıklara dikkat edin.
Bu buraya yazılmaz ama buranın güzel yanı da bu olsa gerek. İstediğini istediğin yerde yazıyorsun ve hızır misali yöneticiler yazılanları gerekli yerlere taşıyorlar :) Size de iş çıkardık kusura bakmayın :)

Yonkouların yardımcı kaptanları mütefikleri savaşmayacakmı ayrıca koramiral ve altı zaten çöp yahu yonkou 2. adamları bile koramirallerden güçlü nereye amiraller alıyor karşılarında daha çocuken dev tekleyen big mom diğeri türlü ölemeyen bir canavar diğeri 2 meyveli bir adam bide en güçsüzleri shanks düşün artık bide bunların amirallerle dövüşebilen sağ kolları diğer ikinci üçüncü kolları zaten koramirallerden güçlü denizcilerden toz bile kalmaz.
Abi cok basitce diyor ki : Kizaru,garp,aokiji,sengoku,akainu vs Big mom ,shanks,kaido. Tabi ki ilk gurup alir ama dedigin gibi tayfalari varsa yonkoular linc eder

Vs yarıda kalacaksa Luffy üstünken yarıda kalır.Kata'nın yenilişini Mom engelleyebilir.Sonra pasta falan derken arada kaynar.Böylece ne şiş yansın ne kebap demiş olur mangaka.Ama luffynin kazanabileceğini de hissettirmiş olur.Bunun aksi olursa luffy marconun yüzüne bakıp ittifak konuşmaları yapamaz.Az da olsa önde olması lazım.Hani öyle olursa ben sorarım mesela.Kim destek olacak marco luffye mi luffy marcoya mı destek olacak.Böyle saçma bir korsan krallık yolu çizmez mangaka.Luffynin yenilgisi onun Marco'ya yancı olacağı demek olur law gibi.Bunu mangaka asla yapmaz buradan bile yenilmeyeceği belli luffynin...

Luffy bu saatten sonra Yonkou amiral dışında birine kaybetmemeli, kaybederse saçma olur nasıl kk olacaksın sen diye sorarlar adama ama beraberlik kabul edilebilir.

Luffy bu saatten sonra Yonkou amiral dışında birine kaybetmemeli, kaybederse saçma olur nasıl kk olacaksın sen diye sorarlar adama ama beraberlik kabul edilebilir.
Herhangi bir yonkou, bir başka yonkou ile dövüştükten ve onu yendikten sonra kalkıp daha bir gün geçmeden bir başka yonkou ile dövüşebilir ve onu yenebilir mi?

Rüyamda gördüm vs. sonucunu desem dalga geçer misiniz benimle?

Vallahi gördüm. Luffy ile yumruk yumruğa çarpışıyorlar, inanılmaz bir şiddetle. Luffy çok zor durumda ve sırtı duvarda olacak şekilde oturuyor. Katakuri'den de kan geliyor ve üzerine doğru yürümeye çalışırken "çaaat" diye düşüyor. Ne olduğunu anlamıyor. Meğer Luffy Kata'nın tekniğini çözmüş ve ona göre saldırı yapmış.
Hadi inşallah : ))

Rüyamda gördüm vs. sonucunu desem dalga geçer misiniz benimle?

Vallahi gördüm. Luffy ile yumruk yumruğa çarpışıyorlar, inanılmaz bir şiddetle. Luffy çok zor durumda ve sırtı duvarda olacak şekilde oturuyor. Katakuri'den de kan geliyor ve üzerine doğru yürümeye çalışırken "çaaat" diye düşüyor. Ne olduğunu anlamıyor. Meğer Luffy Kata'nın tekniğini çözmüş ve ona göre saldırı yapmış.
Rüyalar hep ters çıkarmış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık