Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakın beyler Magellan dövüşünü hatırlıyor musunuz luffy orda zehre bağışıklık kazandı peki katakuriyle dövüşürken ne olacak Luffy dayağa bağışıklık kazanacak o kadar dayak yiyecek ki artık dayak arsızı olacak Kaidoyla dövüşürken adam zaten pikolojisi hafif bozuk Kaido habire Luffyi dövecek Luffyde dayak arsızı olunca kendisi gibi zannedip luffyle dost olacak özetle dayak yiye yiye bizim kaptan Luffy korsanlar kralı olacak.

Bakın beyler Magellan dövüşünü hatırlıyor musunuz luffy orda zehre bağışıklık kazandı peki katakuriyle dövüşürken ne olacak Luffy dayağa bağışıklık kazanacak o kadar dayak yiyecek ki artık dayak arsızı olacak Kaidoyla dövüşken adam zaten pikolojisi hafif bozuk oda habire Luffyi dövecek Luffyde dayak arsızı olunca kendisi gibi zannedip luffyle dost olacak özetle dayak yiye yiye bizim kaptan Luffy korsanlar kralı olacak.
Hahaha harika senaryo : ))

Luffy nin o kadar hareketinden sonra yenilse bile katakuriye hasar vermesini istiyorum ama öyle ağzından bir defa kan geldi öyle değil yüksek bir hasar.

Ben gelecege ikisi de karar veremez diye oy kullandım. Luffy nin ana karakter olması onu üstün yapmıyor. Final savaşını bağlamadan öldürecek değil heralde. SBS--- Oda Sensei merhaba son savaşı neden göstermeden Luffy yi öldürdünüz? Katakuri çok güçlüydü işini şansa bırakmayan Akainu gibi bir yapısı vardı. Ayna dünyasına dışarıdan giriş olmadığı için Shanks ı da gönderemedim. Öldü sonuçta önümüze bakacağız belki Zoro üzerinden yürürüz... :) şaka bir yana ortada bir gelecek kumarı var. Crocodile gibi yarı ölü halde bırakmayacak bir düşman. Bigmom da bunu çarka falan çıkarmaz direkt yer. Ama dövüşte üstün taraf olmayacak gibime geliyor. Sonrası nasıl bağlanır bilemem artık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık