Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gören de başta sen olmak üzere dünyadaki her insanın her söylediği sözü yerine getirebildiğini zanneder. İyi ki bir laf etti adam.

Bu dövüşte kazananın olmasına gerek yok. Sen diyorsun ki yonkou ölü haliyle sağ kol eder. E Luffy şu an ölü halinde değil mi? Crackeri le dövüştükten sonra önce Sanji ve ordu dolusu adamdan dayak yedi ve bu sırada açtı. Normalde kilolarca yemek yiyebilen adam bir tabak yemek yedi ve bir bardak süt içti ve kısa süreliğine uyudu diye eski gücüne kavuştu mu yani? Sen şimdi Luffy yener diyorsan, Luffy ölü haliyle sağ kol ediyor da diyorsun. Bu durumda Luffy birebirde de alır demek bu. Öyle mi?
Kaybetti diyelim ne olacak Kata gibi bir adam Luffy'yi sağ bırakır mı? Seride bitsin o zaman burada.

Kaybetti diyelim ne olaçak kata gibi bir adam luffy'yi sag bırakırmı. Serie bittsin ozaman burda.
Kardeşim o kadar argüman sunuyorum sana senin söylediğin şeylerin ise herhangi bir dayanağı yok. "E o zaman şöyle mi olacak?", "E o zaman böyle mi olacak?" Benim söylediklerime karşılık olarak bir şey söylemiyorsun ki. Oda'nın aklında ne olduğunu bilemeyiz. Yarın hep beraber ne olduğunun bir ön gösterimini almış olacağız. İlla bir tarafından kazanması gerekmiyor. Berabere bir durum da olabilir. Pasta gelene kadar Luffy'nin oyalaması ve ardından esir alınarak çarkın karşısına geçirilmesi gibi bir durum da mümkün olabilir. Aklıma gelmeyen başka şeyler de olabilir.

Kardeşim o kadar argüman sunuyorum sana senin söylediğin şeylerin ise herhangi bir dayanağı yok. "E o zaman şöyle mi olacak?", "E o zaman böyle mi olacak?" Benim söylediklerime karşılık olarak bir şey söylemiyorsun ki. Oda'nın aklında ne olduğunu bilemeyiz. Yarın hep beraber ne olduğunun bir ön gösterimini almış olacağız. İlla bir tarafından kazanması gerekmiyor. Berabere bir durum da olabilir. Pasta gelene kadar Luffy'nin oyalaması ve ardından esir alınarak çarkın karşısına geçirilmesi gibi bir durum da mümkün olabilir. Aklıma gelmeyen başka şeyler de olabilir.
Ne dayanağı kata'nın gücünü bilmeden luffy den güçlü olması mı dayanak.
Yapılan yorumlar tahmin.

Ölsün zaten. Ana karakter diye hayalini gerçekleştirmek zorunda mı?:artiz: Kata tam öldürecekken yazdığım senaryoda belirttiğim gibi bir telefon alıp BM'nin tekrardan şehre sardığını öğrenirse Luffy'i yem olarak Ana'ya sunabilir. Ya da bir sürü bu tarz gerçekleşme ihtimali olan senaryo var.

Ne dayanağı kata'nın gücünü bilmeden luffy den güçlü olması mı dayanak.
Yapılan yorumlar tahmin.
Kata bir komutan değil mi? Evet öyle. Ödül olarak en yüksek ödüle sahip biri mi evet öyle? BM, olaylar hengameye girdiği zaman doğrudan kimden yardım istedi? Katakuri'den. Bu durumda Katakuri ne kadar güçlüdür? Çok. Hadi Cracker'den güçsüz de ama o seviyenin adamı olduğu ortada. Buraya kadar tamam mı? Luffy, Cracker'i Nami'nin yardımıyla alıyor. Seride gördüğümüz şey bu. Devamını zaten yazdım ve cevap veremedin/vermedin.

Sen diyorsun ki yonkou ölü haliyle sağ kol eder. E Luffy şu an ölü halinde değil mi? Crackeri le dövüştükten sonra önce Sanji ve ordu dolusu adamdan dayak yedi ve bu sırada açtı. Normalde kilolarca yemek yiyebilen adam bir tabak yemek yedi ve bir bardak süt içti ve kısa süreliğine uyudu diye eski gücüne kavuştu mu yani? Sen şimdi Luffy yener diyorsan, Luffy ölü haliyle sağ kol ediyor da diyorsun. Bu durumda Luffy birebirde de alır demek bu. Öyle mi?
Senin dayanak nerede?

Kata bir komutan değil mi? Evet öyle. Ödül olarak en yüksek ödüle sahip biri mi evet öyle? BM, olaylar hengameye girdiği zaman doğrudan kimden yardım istedi? Katakuri'den. Bu durumda Katakuri ne kadar güçlüdür? Çok. Hadi Cracker'den güçsüz de ama o seviyenin adamı olduğu ortada. Buraya kadar tamam mı? Luffy, Cracker'i Nami'nin yardımıyla alıyor. Seride gördüğümüz şey bu. Devamını zaten yazdım ve cevap veremedin/vermedin.

Senin dayanak nerede?
Luffy 2 yıl eğitim aldı. :oleyo2:

Senin dayanak nerede?
Dayank istiyosan ana karakterin kim olduğna bak.
Ben luffy'nin kaybediçeğni dușünmüyorum kaybederse bana göre saçmalık olur sana göre normal olması gereken bir durumsa yapcak bir sey yok.

Luffy zaten şu ana kadar gösterdikleriyle alamaz katayı. Gördüğümüz en yüksek saldırısı g4 formu ve kkg. Bunun için haki gerekiyor. Ve çok fazla haki tüketti. Yeterli hakisi olup olmadığı muamma. Şahsen ben luffyden yeni bir teknik beklediğim için (hakiden ziyade meyve tabanlı) luffy alır dedim. Yoksa katanın kazanması sürpriz olmaz ki favori kata zaten dövüşte

Luffy zaten şu ana kadar gösterdikleriyle alamaz katayı. Gördüğümüz en yüksek saldırısı g4 formu ve kkg. Bunun için haki gerekiyor. Ve çok fazla haki tüketti. Yeterli hakisi olup olmadığı muamma. Şahsen ben luffyden yeni bir teknik beklediğim için (hakiden ziyade meyve tabanlı) luffy alır dedim. Yoksa katanın kazanması sürpriz olmaz ki favori kata zaten dövüşte
Tamam da adam herşeyini de göstermedi bu argüman ile alamaz direkt denilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık