Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy (Tüm Kek) vs. King

Karşılaşmayı kim kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    181
Luffynin dövüşleri her zaman aynı şekilde çiziliyor. Yatma, kalkma ve pes etmeme. Ne kadar güçlenirse güçlensin bu böyle devam eder. Konuda Luffye dövüş içinde güçlenme payı bile bırakmışlar her türlü yer Luffy

Kılıç araya girerse kim kazanmış oluyor? :D Kılıç hakkı mı oluyor Zoro'nun yoksa? :D
Kılıç araya girerse Zoro kazanmış oluyor. Zaten öyle de oldu. He, ben bu vs'den memnun muyum? Hayır, değilim. Bunu da çok defa söyledim zaten. Enma yüzünden de Oden'den soğudum üstelik. Rezalet işledi Zoro'yu.
Tüm bunlara rağmen, Zoro işi çözene kadar Enma'nın dövüşte dejavantaj da verdiği manga panelleriyle sabit zaten. :flaugh:
Nika fanı olmadığım gibi, Enma fanı da olmadım ayrıca. İkisinden de nefret ediyorum. :flaugh:

Yardımsız Cracker'ı yenemeyen adam King'i yenemez normal şartlarda. Anca plot etkisiyle yener yenebilirse.

Kılıç araya girerse Zoro kazanmış oluyor. Zaten öyle de oldu. He, ben bu vs'den memnun muyum? Hayır, değilim. Bunu da çok defa söyledim zaten. Enma yüzünden de Oden'den soğudum üstelik. Rezalet işledi Zoro'yu.
Tüm bunlara rağmen, Zoro işi çözene kadar Enma'nın dövüşte dejavantaj da verdiği manga panelleriyle sabit zaten. :flaugh:
Nika fanı olmadığım gibi, Enma fanı da olmadım ayrıca. İkisinden de nefret ediyorum. :flaugh:
Neyle neyi kıyasladığını görüyorsun değil mi, şaka falan da yapmıyor ha ciddi adam :hhh:

Katakuriyi yenen adam kingi yenemiyor he zaten size göre king katakuriyi yeniyor dimi.Neyse sonuçlara bakıp keyiflenmelik bi konu daha var ortada :ehe:

Katakuri'yi yendiği gibi yener demişiz işte 50123917 raund atar yener.
Halla halla yenme de beğendiremiyoruz lütfü fanlarına :ehe:
Bu birşey ifade etmiyor kaç karakteri luffy bir kerede yendi ki? Zaten adamın işlenişi bu yönde illa bişeyler oluyor.Sonuç olarak yeniyor mu yeniyor.Gerisi zaten senaryo gereği ilerleme ve arc uzatma taktikleri işte.Zaten tek dalga geçme konunuz bu başka nerden tutarsan tut elinizde kalıyor ama olsun eğlenmek hakkınız hep hüsran mı yaşayacaksınız böyle :ehe:
Sahi zoro nerde yav arc bitti güzellik uykusunda mı yoksa prensini mi bekliyor marimo prensesimiz gelip onu öpüp uyandırsın diye;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık