Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy & Charlotte Katakuri vs. Kaidou

Luffy+Katakuri VS Kaido

• Kullanılan toplam oy
    181
Abi güçlüler ikisini çok hafife alıyorlar güçlerini bırak piskolojileri rahat Kaido ölmek istiyor düşün artık
Güçlerinin herkes farkında ama serinin şu zamanlarında handikapsız yonkoları birebirde indirebilecekler yine yonkolar olur diye düşünüyorum.
Zaten, diğer yonkolar neyse de Kaido nıç, demişim. Yani Kaido'dan dolayı yenilirler. Sağkol ile amiralleri yakın güçte görürüm ama işlenmemiş yonko kavramı beklenti arttırıyor.
Yanlarında Zoro ve Law da olursa kesin alırlar derim ama. :gamyon:

Güçlerinin herkes farkında ama serinin şu zamanlarında handikapsız yonkoları birebirde indirebilecekler yine yonkolar olur diye düşünüyorum.
Zaten, diğer yonkolar neyse de Kaido nıç, demişim. Yani Kaido'dan dolayı yenilirler. Sağkol ile amiralleri yakın güçte görürüm ama işlenmemiş yonko kavramı beklenti arttırıyor.
Yanlarında Zoro ve Law da olursa kesin alırlar derim ama. :gamyon:
Zaten baştaki bir yorumda ope ope meyvesinin teorisinden bahsettim law gelecek kaidodan ölümsüzlüğü alacak ve kavga devam eder ama gerçekten luffy Kaido ile karşılaşırsa Zoro ile beraber saldıracağı kesin gibi (beraber aqua laguna yı nasıl deldiler ama)

Yalnız bir dengesizlik var forumda

Marco+Marco vs WB
Beckman+Beckman vs Shanks
Zoro+Zoro vs Luffy
Rayleigh+Rayleigh vs Roger
Sengoku+Sengoku vs Garp
.
.
.

Sağ kolların hepsi çok fazla ezik kaptanına karşı ama bazı adamlar kaptanı veya üstüyle denk

Bakalım Oda zamanla foruma bir ayar daha çekecek gibi bizimkiler ayara doymaz zaten.

Katakuri daha dün Amiral'di. Luffy ise Amiral'e yakın Sağ Kol'du. Kaido ne ara 2 Amiral gücünde oldu. Eğer öyle ise bu adam o kadar yenilgiyi kime karşı aldı. Belki dayak yemekten bıkmamıştır WB ve Shanks'a karşı 3-5 kez yenilmiştir. Çünkü seride başka karakter yok. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık