Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 365 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    444
WG, Squardo için veya Speed Jiro için o hazırlığı yapmıyor, WB için yapıyorlar hazırlığı, WB tek başına da gelebilirdi, WG'nin WB'ye dair tek bir istihbaratı bile yoktu, yani WG, WB kaç kişiyle gelecek onu bilmiyordu, adamlar düpedüz WB'nin kendisi için hazırlık yaptılar. Luffy ve ID mahkumlarını hiç sayma, onlardan WB'nin bile haberi yoktu, damdan düşer gibi düştüler alana.

Pizarro nerfli, çünkü adam adaya zarar gelmesin diye kolunu bile kaldıramıyor. Garp'a karşı da savaşmadı zaten, Kobynin kaçışına engel olmaya çalıştı.

Garp meybuz oldu yahu ne konuşması, adamı konuşurken dondurdu Aokiji ve hayattaki filmi bitti Garp'ın. :)

Tek başına çıraklarıyla yaptı dediğin şey planlı bir kurtarma harekatı. WB'ninki gibi topyekün bir savaş değil. WB'nin hiçbir elemanında hax yetenek yok. Plan tamamen savaşı kazanıp Ace'i kurtarmak üzerine. Garp'ın elemanlara bak bir de, keskin nişancı var, adadaki çöpleri kıstırma için kilden golem yapan var, binaları kırbaçlayıp tuzak kuran kız var, olaya kurtarma harekatı olarak bakarsan Sabo'nun yaptığıyla kıyaslaman lazım ki orada da Sabo'nun başarısının yanında hezimete uğrar Garp. :)

Pizarro'nun Garp'a tek müdahalesi bile yok yahu, nerfliydi diyorum işte. Burada bile Pizarro Koby'i yakalayacakken Garp Pizarro'ya saldırıyor, orada bile Pizarro'yu tam olarak yenemiyor Garp, dikkatini dağıtabiliyor.

SJW için saliye sürdü diyorsun da Luffyfanlar saatlerce Garp'ın offpanel savaştığını iddia ediyorlar, hangisine inanacağız şimdi, ona göre yorum yapalım :) @RedTeroR
WB'nin ölen kardeşi Oden için bile Kaido'ya tek başına gitmediğini biliyorlar. Aynen sadece WB için hazırlık yapıldı.:D WB bir milyon müttefikle gelmiş oraya. Bu bilindiği için üzerine strateji yapılmış. Müttefiklerin hepsini tanıyorlar. Denizciler bu müttefiklerden haberdarlar. Squardo üzerine oyun yapmış adamlar.:D

300 mermi 500 bazuka 150 kılıç yedi diye gösterilen WB'nin bir arc boyunca aldığı hasarlar.

Bu sahneden önce Aokiji Ice Ball içine alıyor ama o saldırıda hasar almıyor. Garp'ta da Ice Ball'dan bahsedilmiyor aynı zamanda. O yüzden onu atmadım.

Burada 3 kişi kılıçla saldırıyor. Yani 3 kılıç hasarı
Bir kişi top atıyor. Yani 1 top hasarı
Bir kişi de sıkıyor. Hadi 10 mermi sıkmış olsun. Yani 10 mermi hasarı (Silahlar bir kere patlamış olmasına rağmen @RedTeroR 'ün hatrı için 10 dedim.)

Buraya kadar yediği toplam ataklar:
- 4 Kılıç
- 10 mermi
- 1 Top
- 2 Magma Yumruğu
- 1 Işın

Bu son saldırının zaten ölmüş bir adamın cesedine yapılan saldırılardan pek farkı yok.

Yediği mermi abartalım 50 diyelim. Hadi 100 olsun.
Mızrak saplayan 2 kişi var.
Kılıç ile kesen bir kişi var.

Oda'nın ise abartmak için salladığı rakamlar.

267 Kılıç Yarası
152 mermi
46 Top.

Aynen abi. Manga içerisinde yediği saldırılar yukarıda attım. Bundan başka bir yerde atak yediğini görmedik. Neredeyse 30 bölüm sürdü WB'nin savaşı.

Garp'ın ise savaşı toplam 1 bölüm bile etmiyordu.
aga bu muhabbet ne bilmiyorum ama one piece de çoğu şey off-screen oluyor. Atıyorum doffy-croco dövüşü sırasında hala aksiyonun içerisinde. Diğer herkesde dövüşmeye devam ediyor. off-screen ama yaşanıyor. Bizde yazarın verdiği bilgiler ile neler olduğunu anlıyoruz. Gördüğümüz şeylerden varsayım yapamayız one piece de. Oda dövüşleri aşırı detaylı çizmektense off-screen yapar genelde bir bilgi verir. Artık hiç uğraşmıyor hatta. Çizmediği dövüş kısımlarını anime dolduruyor. dikkat edin animeye anlarsınız.

aga bu muhabbet ne bilmiyorum ama one piece de çoğu şey off-screen oluyor. Atıyorum doffy-croco dövüşü sırasında hala aksiyonun içerisinde. Diğer herkesde dövüşmeye devam ediyor. off-screen ama yaşanıyor. Bizde yazarın verdiği bilgiler ile neler olduğunu anlıyoruz. Gördüğümüz şeylerden varsayım yapamayız one piece de. Oda dövüşleri aşırı detaylı çizmektense off-screen yapar genelde bir bilgi verir. Artık hiç uğraşmıyor hatta. Çizmediği dövüş kısımlarını anime dolduruyor. dikkat edin animeye anlarsınız.
Garp'ın yediğini gördüğümüz saldırıları sayıyorlar. Bir kılıç bir yumruk diye. Bunları adam 1 bölüm bile sürmeyen savaşta yiyor. Savaş sonu kaç atak yediğinin sayısı verilmemiş. Savaş sonu ne kadar atak yediği sayılan tek isim WB zaten.

Ama WB'nin yediğini gördüğümüz saldırılar bunlar. 30 bölümde yiyor bu kadar atağı. Onda da verilen rakamların yakınından geçmiyor saldırı sayısı. Üstte atak yediği sahneleri attım. 6 tane sayfa var bunun için. Diğerleri dediğin gibi demek ki off-panel sallamasyon ataklar.

WG, Squardo için veya Speed Jiro için o hazırlığı yapmıyor, WB için yapıyorlar hazırlığı, WB tek başına da gelebilirdi, WG'nin WB'ye dair tek bir istihbaratı bile yoktu, yani WG, WB kaç kişiyle gelecek onu bilmiyordu, adamlar düpedüz WB'nin kendisi için hazırlık yaptılar. Luffy ve ID mahkumlarını hiç sayma, onlardan WB'nin bile haberi yoktu, damdan düşer gibi düştüler alana.

Pizarro nerfli, çünkü adam adaya zarar gelmesin diye kolunu bile kaldıramıyor. Garp'a karşı da savaşmadı zaten, Kobynin kaçışına engel olmaya çalıştı.

Garp meybuz oldu yahu ne konuşması, adamı konuşurken dondurdu Aokiji ve hayattaki filmi bitti Garp'ın. :)

Tek başına çıraklarıyla yaptı dediğin şey planlı bir kurtarma harekatı. WB'ninki gibi topyekün bir savaş değil. WB'nin hiçbir elemanında hax yetenek yok. Plan tamamen savaşı kazanıp Ace'i kurtarmak üzerine. Garp'ın elemanlara bak bir de, keskin nişancı var, adadaki çöpleri kıstırma için kilden golem yapan var, binaları kırbaçlayıp tuzak kuran kız var, olaya kurtarma harekatı olarak bakarsan Sabo'nun yaptığıyla kıyaslaman lazım ki orada da Sabo'nun başarısının yanında hezimete uğrar Garp. :)

Pizarro'nun Garp'a tek müdahalesi bile yok yahu, nerfliydi diyorum işte. Burada bile Pizarro Koby'i yakalayacakken Garp Pizarro'ya saldırıyor, orada bile Pizarro'yu tam olarak yenemiyor Garp, dikkatini dağıtabiliyor.

SJW için saliye sürdü diyorsun da Luffyfanlar saatlerce Garp'ın offpanel savaştığını iddia ediyorlar, hangisine inanacağız şimdi, ona göre yorum yapalım :) @RedTeroR
@Alpamis'a anlatmalı derdini, Garp'ın offpanel inanılmaz dayak yediğini söyleyen o ayrıca benim fikrimi de destekliyor xD Bence de o offpanel dövüştükleri garp'ı alırlardı zaten xD

Garp'ın yediğini gördüğümüz saldırıları sayıyorlar. Bir kılıç bir yumruk diye. Bunları adam 1 bölüm bile sürmeyen savaşta yiyor. Savaş sonu kaç atak yediğinin sayısı verilmemiş. Savaş sonu ne kadar atak yediği sayılan tek isim WB zaten.

Ama WB'nin yediğini gördüğümüz saldırılar bunlar. 30 bölümde yiyor bu kadar atağı. Onda da verilen rakamların yakınından geçmiyor saldırı sayısı. Üstte atak yediği sahneleri attım. 6 tane sayfa var bunun için. Diğerleri dediğin gibi demek ki off-panel sallamasyon ataklar.
heee tamam o zaman xD Garp'ın baskını çok kısaydı. Çoğu yer off-screen'di. Gördüğüm kadarı ile anime dolduruyor o kısımları. Hemde çok iyi doldurmuşlar. İyi eklemeler olmuş. Ben çok beğendim. Garp'ın aksiyonları çok iyi. Umarım devamı da böyle olur (Ör: Wolf'u denize atışı).

@Alpamis'a anlatmalı derdini, Garp'ın offpanel inanılmaz dayak yediğini söyleyen o ayrıca benim fikrimi de destekliyor xD Bence de o offpanel dövüştükleri garp alırlardı zaten xD
Ben off panel inanılmaz dayak yiyor demedim. WB 30 bölümlük koca bir arc'ta yediğini gördüğümüz saldırıları topladım attım. 6 sayfa var. Verilen rakamlarla hiçbir yakınlığı yok.
Garp ise toplamda 1 bölüm sürmeyen bir savaşını gördük. Sonda Coby'leri kurtardıktan sonra kendini bırakmış gibi duruyor. Yani neler olduğu bilinmiyor. Bilinen tüm bir adanın başında beklediği. Kalbinin içinde buz girip çıkmış olması.

@Alpamis'a anlatmalı derdini, Garp'ın offpanel inanılmaz dayak yediğini söyleyen o ayrıca benim fikrimi de destekliyor xD Bence de o offpanel dövüştükleri garp'ı alırlardı zaten xD
BB'nin çer çöpleri Garp'ın açık vermediğini söylüyor, yani Garp açık vermemiş, hiç vuramamışlar, hasar almamış, ki görünürde de silah-bıçak yarası yok ama @Alpamis Garp'ın çer çöpten saatlerdir dayak yediğini, Garp'ın da WB kadar hasar aldığını ama gösterilmediğini söylüyor :)

WG, Squardo için veya Speed Jiro için o hazırlığı yapmıyor, WB için yapıyorlar hazırlığı, WB tek başına da gelebilirdi, WG'nin WB'ye dair tek bir istihbaratı bile yoktu, yani WG, WB kaç kişiyle gelecek onu bilmiyordu, adamlar düpedüz WB'nin kendisi için hazırlık yaptılar.
What 🤣
100k asker, pasifistalar, tüm ada etrafına dizilmiş gemiler, hazırlanmış toplar tüfekler falan hepsi tek kişi için miymiş. Güç olarak değil de sayı olarak diyorum. Biraz fazla değil mi yani, hedef sonuçta tek bir kişi, bu 100k kişi nereye nişan alacak. :D

Adam meybuz haliyle bile kahkaha atıyor. Ben öldüm hadi siz kaçın demiyor, siz gidin ben başımın çaresine bakarım diyor.

Planlı kurtarma harekatını öyle bir söylüyorsun ki sanırsın Sabo gibi yer altından tünel kazıp girdi kurtarmaya :D Adam gemiyle uça uça herkese bağıra çağıra daldı adanın ortasına ve ilk saniyede de karşısına bir amiral dikildi. Yani neye ve nasıl bulaştığını gayet iyi biliyor. Tiç ve tayfanın geri kalanının orada olmadığını bile bilmiyor ama adam hiç umursamadan tepeleme dalıyor adaya. Yonkoymuş, kaptanlarıymış, amiralmiş umurunda değil ve kendinden sonuna kadar da emin. Haksız da çıkmıyor ve herkesi kılçık gibi ayıklıyor adadan Pizarro'nun ada suratını ikiye bölerek ve yol üstü Aok'u yine sinek gibi kenara çekerek.
Aman aman ne büyük hezimet ki son sahnede yerde kahkaha atarken gösterilmiş, etrafında en az beş tane yonko kaptanı var biri amiral üstelik.

Son düzenleme:
BB'nin çer çöpleri Garp'ın açık vermediğini söylüyor, yani Garp açık vermemiş, hiç vuramamışlar, hasar almamış, ki görünürde de silah-bıçak yarası yok ama @Alpamis Garp'ın çer çöpten saatlerdir dayak yediğini, Garp'ın da WB kadar hasar aldığını ama gösterilmediğini söylüyor :)
İnsan az mangayı okur be savcım.

Aokiji o yaralarla nereye gidiyorsun diye soruyor.:D

What 🤣
100k asker, pasifistalar, tüm ada etrafına dizilmiş gemiler, hazırlanmış toplar tüfekler falan hepsi tek kişi için miymiş.
Adam meybuz haliyle bile kahkaha atıyor adam. Ben öldüm hadi siz kaçın demiyor, siz gidin ben başımın çaresine bakarım diyor.

Planlı kurtarma harekatını öyle bir söylüyorsun ki sanırsın Sabo gibi yer altından tünel kazıp girdi kurtarmaya :D Adam gemiyle uça uça herkese bağıra çağıra daldı adanın ortasına ve ilk saniyede de karşısına bir amiral dikildi. Yani neye ve nasıl bulaştığını gayet iyi biliyor. Tiç ve tayfanın geri kalanının orada olmadığını bile bilmiyor ama adam hiç umursamadan tepeleme dalıyor adaya. Yonkoymuş, kaptanlarıymış, amiralmiş umurunda değil ve kendinden sonuna kadar da emin. Haksız da çıkmıyor ve herkesi kılçık gibi ayıklıyor adadan Pizarro'nun ada suratını ikiye bölerek ve yol üstü Aok'u yine sinek gibi kenara çekerek.
Aman aman ne büyük hezimet ki son sahnede yerde kahkaha atarken gösterilmiş, etrafında en az beş tane yonko kaptanı var biri amiral üstelik.
Kuzan'ın içerde olduğunu anlamış diye yorumladım :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık