Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 365 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 79 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    444
Yedikten sonra o.

Kuzan o sıra Garp tarafından fırlatılmıştı.

Kuzan olmasa o adadan kaçabilirdi derseniz bi şey demem ama o adada kuzan olmasa bile savaşmaya devam etse kaybedecekti zaten. İlk kılıcı yedikten sonra kaybettiği çok netti.

Geçme ihtimali yok işte. Shiryudan kılıcı yer 1-2 saat daha uğraşıp düşerdi. Kondisyon ve dayanıklılık yok adamda.
Kuzan Garp'ın karşına dikildi, Garp devam etmek mi istiyorsun Kuzan dedi yani ordaydı zaten kılıç anında. Ayrıca 1087. Sayıya kadar offscreen savaş geçmiş Kuzan'ın yerin dibinden daha yeni geldiğine kanıtınız var mı ? İkiside baya yıpranmış görünüyordu, dövüşmeye devam etmişler bence. Dayanıklılık konusunda şunu söyleyeyim aynı darbeleri Garp gibi yaşlanmiş Roger da alsa zayıflar.

Akainu için aynı şeyi niye diyemiyorsunuz reis fırlatılmıştı he 🤣🤣🤣
Çünkü kimse Akainu'yu tutup fırlatmadı.

Garp, Kuzan'ı tutup fırlattı yere olan şey bu açıp mangaya bakmadın mı ?
Aynen yerdi. :D Oda'nın bozuk kurgusunu bilmene rağmen sırf Garp gömmek için gömüyorsun. Şu üç isim de birbirlerine denk Garp-Wb-Roger... wb gömmeye çalışan Alpa gibisin şu an.
Hahaha varsa bir olayın onu yaz, bozuk kurgu ne ? Shiryu zaten ortamda Kuzan yokken hasar attı demişim, etrafta o kadar çer çöp varken kuzan adada olmasa yine atar o hasarı ve Garp kaybeder diyorum. Garp o adaya Kuzan olmadan gidip dövüşse herkesi döver diyen arkadaşlar nasıl yapacağını anlatsınlar, ben en sağlam yumruklarından birini vurup indiremediği pizarro gördüm mesela ?
Kuzan Garp'ın karşına dikildi, Garp devam etmek mi istiyorsun Kuzan dedi yani ordaydı zaten kılıç anında. Ayrıca 1087. Sayıya kadar offscreen savaş geçmiş Kuzan'ın yerin dibinden daha yeni geldiğine kanıtınız var mı ? İkiside baya yıpranmış görünüyordu, dövüşmeye devam etmişler bence. Dayanıklılık konusunda şunu söyleyeyim aynı darbeleri Garp gibi yaşlanmiş Roger da alsa zayıflar.
İyi de böyle yorumlayacaksak kimsenin hiçbir şeye kanıtı yok manga böyle mi okunacak ?

Garp, Kuzan'a saldırdı ve onu bir süre saf dışı bıraktı ama bu sırada dövüşte aldığı en büyük hasarı yedi, mangada olan bu.

Benim iddiam da şu, Kuzan olmasa bile Shiryu ve diğer korsanlar Garp'ı alırlardı o adada. Ha Garp dövüşmek yerine kaçmak istese işte o zaman kaçabilirdi durduramazlardı.

Çünkü kimse Akainu'yu tutup fırlatmadı.

Garp, Kuzan'ı tutup fırlattı yere olan şey bu açıp mangaya bakmadın mı ?

Hahaha varsa bir olayın onu yaz, bozuk kurgu ne ? Shiryu zaten ortamda Kuzan yokken hasar attı demişim, etrafta o kadar çer çöp varken kuzan adada olmasa yine atar o hasarı ve Garp kaybeder diyorum. Garp o adaya Kuzan olmadan gidip dövüşse herkesi döver diyen arkadaşlar nasıl yapacağını anlatsınlar, ben en sağlam yumruklarından birini vurup indiremediği pizarro gördüm mesela ?

İyi de böyle yorumlayacaksak kimsenin hiçbir şeye kanıtı yok manga böyle mi okunacak ?

Garp, Kuzan'a saldırdı ve onu bir süre saf dışı bıraktı ama bu sırada dövüşte aldığı en büyük hasarı yedi, mangada olan bu.

Benim iddiam da şu, Kuzan olmasa bile Shiryu ve diğer korsanlar Garp'ı alırlardı o adada. Ha Garp dövüşmek yerine kaçmak istese işte o zaman kaçabilirdi durduramazlardı.
WB için MF'de Akainu'yu yendi diyorsunuz da (oda Rage anı) yani gözü dönmüş hiç bir şeyi görmeyen WB'nin saldırıları Akainu hala bilinçli sadece aşağı düşüyor senin böyle yorumlaman gerekliydi eğer mangada gözükeni diyorsan ama Garp Kuzan'ı fırlattı oluyor ki Kuzan'ın bilinci falan da gösterilmemiş sana veya size kalsa WB Akainu'yu orada yendi :D Hala bilinçli olan Akainu aşağı düştüğü için yenildi oluyor ama Kuzan sadece fırlatıldı yenilmedi oluyor bence çifte standart var gibi.

WB için MF'de Akainu'yu yendi diyorsunuz da (oda Rage anı) yani gözü dönmüş hiç bir şeyi görmeyen WB'nin saldırıları Akainu hala bilinçli sadece aşağı düşüyor senin böyle yorumlaman gerekliydi eğer mangada gözükeni diyorsan ama Garp Kuzan'ı fırlattı oluyor ki Kuzan'ın bilinci falan da gösterilmemiş sana veya size kalsa WB Akainu'yu orada yendi :D
Bide arkadan saldırarak indirdi, Kuzan Garp'ın gözünün içine bakarken yerin dibine gitti,
@RedTeroR Ya reis Wb de Garp da severim ben inatla illa Wb gömdürceksin şurada :)

WB için MF'de Akainu'yu yendi diyorsunuz da (oda Rage anı) yani gözü dönmüş hiç bir şeyi görmeyen WB'nin saldırıları Akainu hala bilinçli sadece aşağı düşüyor senin böyle yorumlaman gerekliydi eğer mangada gözükeni diyorsan ama Garp Kuzan'ı fırlattı oluyor ki Kuzan'ın bilinci falan da gösterilmemiş sana veya size kalsa WB Akainu'yu orada yendi :D
Animeyi azalt.

Garp, Kuzan'ı fırlatıyor müsteşar ne diyelim istiyorsun ?

Bide arkadan saldırarak indirdi, Kuzan Garp'ın gözünün içine bakarken yerin dibine gitti,
@RedTeroR Ya reis Wb de Garp da severim ben inatla illa Wb gömdürceksin şurada :)
Kuzan dövüşmek bile istemiyor ki zaten Garp söylüyor orada aç bak. Üstelik son sahnede de hayatını kurtarmış xD

WB bütün dünya ile kapıştı :mincika:

La Shiryu nasıl attı hasarı? :D aokiji olmasa Shiryu yine keserdi diyorsun, adama Shiryu'yu yere mığladıktan sonra anca 1 bölüm sonra ayağa kalkıyor Shiryu, orada Aokiji olmasa Shiryu'ya vurmaya devam edecekti. Nereye kesiyormuş? Ayrıca Garp'ın yakalandığında devam etmek isteyip istemediğini bile bilmiyoruz. Bile bile yakalandıysa ne yapacaksın?

Garp'ı üzerinden anlatılan kurgu gayet basit; Garp'ın yakalanması yeni nesil denizcilerin gelişimi açısından önemli bir eşik görevi görecek. Tıpkı Wb ve Roger'ın korsanlara etki etmesi gibi. Veyahut senin Ace öldü çünkü Luffy'nin Kk olması gerekiyor demen gibi. ;) Garp da bu yüzden yakalandı. Üstelik Kuzan'ın gizli görevde olması çok olası, ciddi ciddi korsan olduğuna inanmıyorsun dimi Kuzan'ın? Garp'ın yakalanması bu yüzden gayet mantıklı, hem Koby'i kurtardı hem de yakalanmasıyla Kuzan'dan şüphe duymayacaklar. İşine gelmediği için bunları kabul etmezsin tabi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık