Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
En güzel geyik de Ace ve Luffy'e baktı denmesi.

Gidip dağ haydutlarına teslim edip üç beş yılda bir geliyor.

Bunun gibi ebeveyne sahip olsanız sabah akşam gelmişine geçmişine küfredersiniz la :ehe:
Ooo adamdan daha adam olan dadan şimdi dağ haydutu mu oldu 🤭 kaz yandı la yandı kül oldu:hhh: Düzgün çocukluk geçirmiş 1 karakter var o da law, yine o da belli yaşa kadar sonrası cehennem. En azından 17 yaşına kadar bunlar rahat büyüdü bir zoro bir nami bir robin neler çekmiş yaBmayın edmeyin...

Ooo adamdan daha adam olan dadan şimdi dağ haydutu mu oldu 🤭 kaz yandı la yandı kül oldu:hhh: Düzgün çocukluk geçirmiş 1 karakter var o da law, yine o da belli yaşa kadar sonrası cehennem. En azından 17 yaşına kadar bunlar rahat büyüdü bir zoro bir nami bir robin neler çekmiş yaBmayın edmeyin...
Zoro ne çekmiş? Atalarının yanında el bebek gül bebek dojolarda büyüdü.

Garp aslında çok sempatik bir karakter fakat ne yazık ki ben kendisine pek sempati besleyemedim. Mf de yaptıkları benim için pek sıkıntı değil hatta bu tür karakterlerin içi boş çizimler olmasından çok gerçekten insani duygular ve hatalar yapabilmesi benim daha çok hoşuma gider (hatta o yüzden Usopp en sevdiğim tayfa üyelerinden biridir) ama en azından Jaguar D Saul gibi dünya hükümetine tavrını koyamadığı için bir türlü kendisine saygı duyamadım. Nitekim gücü ve heybeti halistir ve sırf bunun için de övülmeyi hak ediyor (biraz abartılsa da :flaugh:).

Garp aslında çok sempatik bir karakter fakat ne yazık ki ben kendisine pek sempati besleyemedim. Mf de yaptıkları benim için pek sıkıntı değil hatta bu tür karakterlerin içi boş çizimler olmasından çok gerçekten insani duygular ve hatalar yapabilmesi benim daha çok hoşuma gider (hatta o yüzden Usopp en sevdiğim tayfa üyelerinden biridir) ama en azından Jaguar D Saul gibi dünya hükümetine tavrını koyamadığı için bir türlü kendisine saygı duyamadım. Nitekim gücü ve heybeti halistir ve sırf bunun için de övülmeyi hak ediyor (biraz abartılsa da :flaugh:).
Dünya hükümetinin pislikleri ortadayken garp gibi smoker gibi karakterler hala nasıl denizci olabiliyorlar anlamıyorum

Dünya hükümetinin pislikleri ortadayken garp gibi smoker gibi karakterler hala nasıl denizci olabiliyorlar anlamıyorum
Hükümet ile Denizcier farklı oluşumlar oldukları için olabilir mi dostum? Ordunun işi güvenlik, siyaset değil. Bizim ülke gibi düşün bir hükümet gelir, bir hükümet gider ama ordu hep kalır. Hükümet kötü olsa da asker işini yapmalı, bırakırsa o bıraktığı yerleri daha kötüleri dolduracak. Smoker da Garp da işini yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık