Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Edward Newgate

Dövüş sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    138
Zirve hallerinde kimin motivasyonu daha yüksekse o kazanır illa biri kazanacaksa tabi normalde yenişemezler diye düşünüyorum. 2y önce ise net bir şekilde Garp kazanırdı.

Mf arcinda ne haki gorduk adam akilli, ne de bir savas. Garp icin soylenilen sozleri bir mantiga oturtacaz ama wbye gelince unvani bos demek kusura bakmayin da biraz tarafsiz bir yaklasim olmuyor, wb icin de dunyanin en guclu adami oldugunu kabul etmeliyiz. E. Oda nin sozlerine guvenmiyorsak zaten neyi tartisiyoz ki...

2 yıl önce Garp alırdı, Oyaji Garp'a göre daha çok çökmüş haldeydi doğru düzgün Haki kullanamıyor, Kalp sıkıntısı filan yaşıyordu.

Zirve hallerinde Wb alır.

Garp parçalar gider demedim. Sen daha demek istediğimi ya anlamıyorsun ya anlamak istemiyorsun. Oda öldürmüyor dediğin savaşta koskoca yonko ve 2. tümen komutanı öldü. Hani şu sözde ''en güçlü adam'' öldü. Bir mangaka o adamı öldürüp karşılığında rakiplerden birini öldürmüyorsa kimse de bana en güçlü adam hikayesini yutturamaz. Ben tekrar diyorum, Oda'nın verdiği ünvanların içi boş. Ama sen lafı başka türlü anlıyorsun. O yüzden daha yazmaya gerek yok.
Mf WB bence de en güçlü değildir de yazdıkların buna kanıt değil.Hikayeye tekken kafasıyla bakma.Oda hikayesine daha fazla önem veriyor.Mf arcın amacı zaten WB-Ace'nin ölümü,Teach'in yükselişi vs.di.O yüzden o arcta büyükbaşlardan(amirallerden) birinin ölmemesi çok normaldi.Çünkü amiraller daha misyonunu tamamlamamış karakterlerdi.Op her zaman böyleydi.Bir karakter işlenme sırası gelene kadar ölmez,öldürülemez.Karşısında 2 WB gücü olsa yine de ölmez.

Mf WB bence de en güçlü değildir de yazdıkların buna kanıt değil.Hikayeye tekken kafasıyla bakma.Oda hikayesine daha fazla önem veriyor.Mf arcın amacı zaten WB-Ace'nin ölümü,Teach'in yükselişi vs.di.O yüzden o arcta büyükbaşlardan(amirallerden) birinin ölmemesi çok normaldi.Çünkü amiraller daha misyonunu tamamlamamış karakterlerdi.Op her zaman böyleydi.Bir karakter işlenmesi sırası gelene kadar ölmez,öldürülemez.Karşısında 2 WB gücü olsa yine de ölmez.
Ben WB ölmemeliydi demiyorum. WB ve Ace ölmeliydi zaten Luffy'nin yolunda engel olmamaları için. Ben sadece WB için MF zamanında en güçlü denilmesine karşıyım. Roger'den sonra gençlik zamanında en güçlüdür belki ona lafım olmaz ama MF'de Oda'nın en güçlü adam diye karşımıza çıkarması saçma diyorum. O yüzden de bu ünvanın içi boş dedim. Gençliğinde öyle olabilir ama benim gözümde MF'deki WB en güçlü falan değildi. En azından Oda içini dolduramadı. Benim savunduğum bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık