Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281
Dünyanın en çok aranan adamı şeysinin altını dolduracaktır Oda.
Doldurmalı. Saklanma nedenlerini anlayabiliyorum da, fazla pasifler. Haydi, Wano'yu geçtim. Kaido gibi birisini karşısına almak istememiş olabilir. Arabasta veya Dressrosa için senelerdir hiçbir şey yapmamış olması çok ilginç. Özellikle Arabasta baya önemli ülke.

Komutanların etkisi ise maalesef zayıf kaldı. Umuyorum başka güçlü adamları daha vardır.

Eskiden en güçlü kişi iki kişiden biri olarak görürdüm. Zamanla bu fikrim değişti. Maalesef kaçmaktan ve saklanmaktan başka bir şey yapmadı henüz.

Şu ana dek Luffy babasından daha fazla karşı gelmiştir hükümete. El'deki olaylar ve Kutsal Ejdere yumruk atması saklanmaktan ve Pinkbeard gibi tiplerin ele geçirdiği ülkeleri kurtarmaktan daha değerlidir.
Luffy zaten Dragon'dan fazla devrim yaptı. EL olayı çok büyük bir olay, adamların yargısını adaletini bürokrasisini temsil eden yeri basıp dümdüz etti. Kutsal Ejder'e yumruk desen efsane ötesi bir olay. Luffy "gev gev gev" yapmadan devrim yapıyor.
Adam 20 yıllık devrimci. Oğlu daha 1 yıllık korsan bile değilken tayfasından biri için dünya hükümeti bayrağı yakıyor.
Dragonsa, Kuma'nın ardından mendil sallıyor. Bu adam güçlü olsa zaten 20 yıl uğraşmazdı. Hadi uğraştı diyelim sonrasında Kuma'yı...
Devamını getiremiyorum anlayın işte.

Doldurmalı. Saklanma nedenlerini anlayabiliyorum da, fazla pasifler. Haydi, Wano'yu geçtim. Kaido gibi birisini karşısına almak istememiş olabilir. Arabasta veya Dressrosa için senelerdir hiçbir şey yapmamış olması çok ilginç. Özellikle Arabasta baya önemli ülke.

Komutanların etkisi ise maalesef zayıf kaldı. Umuyorum başka güçlü adamları daha vardır.
Olmalı çünkü bu haliyle devrim ordusu güç bakımından yetersiz

Hayır silah olduğu senin düşüncen. Hiç totto land de çok silah var dendi mi? Hayır. Baltigo da dendi mi? Evet. Ama uyduran benim tabiii.

Adamların ünvanlarına bak. Doğu batı komutanı falan filan. Adamlar doğu batı kuzeu güney komutanı ama hep aynı yerdeler. Çok mantıklı.

Tiç saniye düşünmeden id girdi geberiyordu orda hemde kaos içinde olmasına rağmen id. Sana tiç çok iyi durum değerlendirmesi yapan biri gibi mi geldi yoksa?
Tamam öyle olsun Tot Land'da silah yok. :alkis:

Devrim komutanlarının aynı yerlerde olduğunu kim söyledi!? Burgess Baltigo'da silahların olduğunu söylerken, aynı zamanda Baltigo'nun savunmasız olduğunu rapor etti de bizmi kaçırdık?

Id'de Magellan vardı ve o sıra denizcilerin bütün büyük güçleri Mf'de idi. Yani orada sadece Magellan'ın olduğunu, yeteri kadar yardım gelemeyeceğini biliyor ve bu adam Magellanı alt edebileceğini de düşünüyor ki içeri girmeye cesaret ediyor. Ha yok ısrarla diyorsan ki Magellan'ın olduğu yere yeterince durum değerlendirmesi yapmadan girdi, demek ki Dragon'un ana üssü de durum değerlendirmesi yapmadan elini kolunu sallayarak girebileceği bir yermiş anlamı çıkıyor. Yani Teach açısından, Magellan tehdidi = Dragon tehdidi

Bir de şu var, madem silah için Baltigo'ya saldırdı, ulan insan demezmi o silahlarla bize saldırırlarsa halimiz nice olur.
Yani Teach dragonun gücünden korkmuyor peki bu adam nerden biliyor dragonun güç seviyesini ?
Bi şekilde biliyor, aynı evrende yaşayan karkaterler bunlar.

Gerçi direkt olarak Wg'ye karşı bir tehdit oluşturduğu için de bu ödül verilmiş olabilir. Yonko'ların oluşturduğu tehdit bununkinin yanında devede kulak kalır. Ama Yonko ayarı bekliyorum kendisini. Umarım.
Alabasta ve Dressrosa'da h*lk problemdi aslında. D*vrim yapılamayacak yerler arasına koyardım ben o iki ülkeyi.
Belo Betty(<3) dışındakiler çöp oğlu çöp.................

Devrim komutanlarının aynı yerlerde olduğunu kim söyledi!? Burgess Baltigo'da silahların olduğunu söylerken, aynı zamanda Baltigo'nun savunmasız olduğunu rapor etti de bizmi kaçırdık?

Id'de Magellan vardı ve o sıra denizcilerin bütün büyük güçleri Mf'de idi. Yani orada sadece Magellan'ın olduğunu, yeteri kadar yardım gelemeyeceğini biliyor ve bu adam Magellanı alt edebileceğini de düşünüyor ki içeri girmeye cesaret ediyor. Ha yok ısrarla diyorsan ki Magellan'ın olduğu yere yeterince durum değerlendirmesi yapmadan girdi, demek ki Dragon'un ana üssü de durum değerlendirmesi yapmadan elini kolunu sallayarak girebileceği bir yermiş anlamı çıkıyor. Yani Teach açısından, Magellan tehdidi = Dragon tehdidi

Bir de şu var, madem silah için Baltigo'ya saldırdı, ulan insan demezmi o silahlarla bize saldırırlarsa halimiz nice olur.

Şuanki söylemlerinden çıkardığım tek şey dragonun balon olduğu bu adam bir magellan bile alamıyorsa devrim ordusu sadece bir göz boyamadan ibaret

2 yıl önceki ve sonraki tiçi eşit sayıyorsan evet eşitler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık