Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Monkey D. Dragon'un Seviyesi

Dragonun seviyesi?

• Kullanılan toplam oy
    281

Kutsallara karşı, Luffy saklanacak delik aramıyordu. Korsanları genellememek lazım çok bireysel kafalar. Cidden devrimin ve devrimcilerin Korsanlar kadar etkili ve güçlü olduğuna mı inanıyorsun? Cidden aynı seriyi izlemiyoruz biz. Dragon devriminde istediği kadar başarılı olsun Luffy kadar söz geçmeyecek seri sonunda. Luffy, o kutsal ejderlerin ağzına daha ufacık bebeyken çaktı. Dragon gibi yerin altında sürünüp doğru anı beklemiyor. Bir Luffy kadar olamadıktan sonra yemişim onun zamanını bekleyen ve alttan alttan gelen devrimini. İstediği kadar güçlü olsun o gücü zamana saklayarak olmaz bu işler.

Beyazsakal kadar güçlü değil zaten Dragon istese bile olamaz. Adamın her şeyi ortadaydı. Dragon canlı çıkardı haklısın çünkü Luffy'i kurtarmaya gelmezdi. Çok güçlü bir fikir adamı Yonkou seviyesinde fakat sadece yoldaşları bunu biliyor.
Kutsal ejdere düşünmeden daldı ee sonra ne oldu amiral bindi tepelerine bütün tayfa yenş nesil korsanları luffy yüzünden cezasını çekti seni anlıyorum senin istediğin tarz kaçmak doğru anı beklemek yerine erkekce savaşmak ama seride bunu yapan zaten birsürü güzel karekter var dragondan da neden aynı beklenti içerisindesin dikktali ve planlı hareket eden biri olunca güçlü olunamaz gibi konuşuyorsun seninle analaşamadığımız tek nokta bu ve luffy konusunda haklısın zaten bende öyle bir beklenti içerisinde değilim dragon asla luffynin önüne geçemez. Dragonu sevmeni istemiyorum herkes kendinde sebelerle bir karekteri sevmeyebilir ama güç olmadan sadece fikirler ile icraat olmaz ve emin ol senin tarif ettiğin gibi balon bir karekter olsaydı oda yıllarca saklayıp ona "dünyada en çok aranan adam" gibi dikkat çeken bir şey yüklemezdi.

Eskiden en güçlü kişi iki kişiden biri olarak görürdüm. Zamanla bu fikrim değişti. Maalesef kaçmaktan ve saklanmaktan başka bir şey yapmadı henüz.

KK olmak net oğlu net > Devrim yapmak. Hiçbir otoriteye cevap vermeksizin denizlerin en özgür adamı olmak mı yoksa KK'nın cevap vermeyeceği otoritenin başı olmak mı? Heheyt!
Şu ana dek Luffy babasından daha fazla karşı gelmiştir hükümete. El'deki olaylar ve Kutsal Ejdere yumruk atması saklanmaktan ve Pinkbeard gibi tiplerin ele geçirdiği ülkeleri kurtarmaktan daha değerlidir.

Eskiden en güçlü kişi iki kişiden biri olarak görürdüm. Zamanla bu fikrim değişti. Maalesef kaçmaktan ve saklanmaktan başka bir şey yapmadı henüz.

Şu ana dek Luffy babasından daha fazla karşı gelmiştir hükümete. El'deki olaylar ve Kutsal Ejdere yumruk atması saklanmaktan ve Pinkbeard gibi tiplerin ele geçirdiği ülkeleri kurtarmaktan daha değerlidir.
Dünyanın en çok aranan adamı şeysinin altını dolduracaktır Oda.

KK olmak, sahibi olduğunu iddia etmeksizin en büyük otorite olmaktır. Bence bunu One Piece, anlatımıyla açık bir şekilde ifade etti.
Dragon daha yeni savaş ilan edecekmiş ejderlere, Luffy bunu yapalı 3 sene olacak neredeyse :d

AAA devrim yapmak korsanlar kralı olmaktan çok daha büyük bir şey. Oysa Korsanlar Kralı olmak bu serideki tek gerçek devrim.
Demek istediğim o değildi birde alaycı tavırla yazmış tam bir komedi arkadaşım sen öyle bir yazmışsınki en büyük hedef korsanlar kralı olmak o yüzden gerisi önemsiz... ah ah anlaşamadık gitti

Gelir neden gelmesin. Tiç ne zamandan beri durum değerlendirmesinde iyi oldu ki? Adamın giriştiği bütün denemelerde şans payı ile yaşadı tamamen.

Hayır silah olduğu senin düşüncen. Hiç totto land de çok silah var dendi mi? Hayır. Baltigo da dendi mi? Evet. Ama uyduran benim tabiii.

Adamların ünvanlarına bak. Doğu batı komutanı falan filan. Adamlar doğu batı kuzeu güney komutanı ama hep aynı yerdeler. Çok mantıklı.

Tiç saniye düşünmeden id girdi geberiyordu orda hemde kaos içinde olmasına rağmen id. Sana tiç çok iyi durum değerlendirmesi yapan biri gibi mi geldi yoksa?
Daldığı Impel Down'nun Zirve Savaşı sırası girmesi durum değerlendirmesi değil midir?

Şansı yaver gitse de en uygun zamanı kollamakta. Şu an herkes Kek adasına gidecek diyor. Sebebi 1 yonko 1 komutan olmaması. Lideri varken kimse dalar demiyor. Veya Wanoya şu an gelir denmiyor. En son savaş bitimi deniyor.

Teach böyle insan. Alışılmış dışı hareketi benim amiral-yonko arası gördüğüm Dragona dalmasi. Akainudan tayfaca kaçmış adam Teach, her ne kadar güçlü olsalar da

Bu arada komutanlar diyorsun devrimcilere de Grand Line komutanı Ivankov vs Akainu olayi gayet açık. Çok bir şey beklemiyorum Ivankovdan alt rutbelere

Üye silindi 1004

Luffy zaten Dragon'dan fazla devrim yaptı. EL olayı çok büyük bir olay, adamların yargısını adaletini bürokrasisini temsil eden yeri basıp dümdüz etti. Kutsal Ejder'e yumruk desen efsane ötesi bir olay. Luffy "gev gev gev" yapmadan devrim yapıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık