Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
6 milyar falan çıkmasını bekliyorum da işte Oda'ya güvenmiyorum :S

Sabo'nun ödülü çok çıksaydı keşke. Yonko ve sağ kolların ödül farkına bakınca 3 milyar civarı gibi bir fark var.

İkili bazında diyor.Onların ödülü bu ikiliyi geçebilir diyor herif.Yav şunu bana diyecek sen olma gözünü seveyim.50 tane örnek verdiğim halde aksini savunan sensin.Ben miyim sanki.Adamın demek istediği Linlin'in ödülü+Kaido'nun ödülü ittifakın sonucuna göre>WB ve Roger'ın ödülleri geçebilir diyor.2v1 geçer demiyor.

Güçleri tehdit oluşturuyor.Adam da ödülleri çıkarıp masaya koyuyor ve 2 kişi daha güçlüler korsan kraldan diyor.Daha ne anlatalım yahu.
Roger Wg'ye direkt bir tehdit unsuru oluşturmazken 5.5'i görmüş. Yaptığı son konuşma çağ açıp Wg'nin aklını alsa da o noktada adam öldüğü için ödülünü arttıracak halleri yok. Dragon ise tamamen Wg'nin üzerine oynuyor. Roger'dan az bir ödüle sahip olması bana göre imkansız.
Bunu keşke yazmasaydım diyeceksin.
Devrim ordusu çok eksi bir oluşum değil. Chopper'ın Fb'sinden bu; 5-6 sene içinde Dünya hükümeti için çok tehlikeli figür olacağı söyleniyor. Genel olarak ödülleri düşündüğümüz kadar yüksek olmayabilir, ki Sabo'nun ödül malum. Yinede güç olarak oldukça tatmin edecektir kendisi.

Tamam işte açıkça demişler ki çok tehlikeli bir figür olmasına daha var.5 senesi var demişler.O çok tehlikeli figürde Roger oluyor.Roger gibi olmasına daha var demişler yani.Roger hem çok güçlü hem de sakladıkları Ohara muhabbetini bildiği için çok tehlikeli bir figürdü.Bu adamın daha Roger gibi gerçek tarihi ne derece bildiği belirsiz.Hani gücü geçtim tehlike diyorsunuz ya.

Güçleri tehdit oluşturuyor.Adam da ödülleri çıkarıp masaya koyuyor ve 2 kişi daha güçlüler korsan kraldan diyor.Daha ne anlatalım yahu.

Tamam işte açıkça demişler ki çok tehlikeli bir figür olmasına daha var.5 senesi var demişler.O çok tehlikeli figürde Roger oluyor.Roger gibi olmasına daha var demişler yani.Roger hem çok güçlü hem de sakladıkları Ohara muhabbetini bildiği için çok tehlikeli bir figürdü.Bu adamın daha Roger gibi gerçek tarihi ne derece bildiği belirsiz.Hani gücü geçtim tehlike diyorsunuz ya.
Sen ödülleri yüksek mi olur diyorsun az mı?

Yahu tekrar söylüyorum adam diyor ki ittifak iyi giderse bu ikilinin toplam ödülleri bu ikiliyi geçebilir diyor.2 kişi oldukları için geçtikleri bariz de burda 2v2 ödül toplamı olarak bahsediyor.

Sen ödülleri yüksek mi olur diyorsun az mı?
En fazla 4 milyar bandı bekliyorum.O da yeterince güçlü ve tehlikeli oluyor zaten.

Ne Roger kadar güçlü ne de onun kadar tehlikeli şu anda.Öyle olmasına daha var 5 yıl içinde demişler toplantıda.Tehlikeli figür Roger idi.Bu adama 7 milyar ödül vermeleri saçma olur.

Aynı zamanda böyle bir tehdit dururken denge bozuldu diye temizliğe kalkışmaları da saçma olurdu.5 kadim o temizliği devrimciler için yapalım derlerdi.

En fazla 4 milyar bandı bekliyorum.O da yeterince güçlü ve tehlikeli oluyor zaten.

Ne Roger kadar güçlü ne de onun kadar tehlikeli şu anda.Öyle olmasına daha var 5 yıl içinde demişler toplantıda.Tehlikeli figür Roger idi.Bu adama 7 milyar ödül vermeleri saçma olur.

Aynı zamanda böyle bir tehdit dururken denge bozuldu diye temizliğe kalkışmaları da saçma olurdu.5 kadim o temizliği devrimciler için yapalım derlerdi.
Ben hiçbir zaman Roger'la aynı seviyede çıkacağını düşünmedim ki. Dragon ve Shanks'ı denk görmüşümdür hep mesela. Wg'nin en büyük derdi korsanları bitirmek değil kurdukları düzeni devam ettirmektir diye düşünüyorum. Biri direkt bu düzene saldırıyorsa adamlar için en büyük tehdit unsuru o olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık