Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Miras! (Bonney & Ace)

Hadi Oda bu kadar işsiz hepsini araştırıp mangaya işlemiş ya sen.. :D Neyse şaka bir yana hepsini okudum güzel ve tutarlı bir teori.

Temennim teorinin tutmaması Fati. Ace'ten kurtulmuşken velediyle karşılaşmasak iyi olurdu işin aslı. :(

Ooo Roo da teori yazmaya başlamış. Forum gün geçtikçe ilginçleşiyor. :D

Güzel bağlantılar bulmuşsun, iyi derlemişsin ama bu teori tutmaz be keke. Yani inşallah tutmaz.
Bu Booney'de var bir tuhaflık, burası su götürmez bir gerçek ama böyle bir şey değildir be. :D

Bonney'in ufaklık halinin çizimi ile kapak görüntülerindeki kişi arasındaki görüntüsünün farklılığı teorini ciddi zaafiyete ugratsa da gayet güzel ve tarihten iyi bir araştırma olmuş. Ellerine sağlık. Uzun zaman sonra okuduğum kaydadeger nadir teorilerden birini yazmışsın.

Ayrıca tayfaya katılmasını istediğim karakteri, teori üzerinden anlatman ve tanıtman çok hoşuma gitti.

Ooo Roo da teori yazmaya başlamış. Forum gün geçtikçe ilginçleşiyor. :D

Güzel bağlantılar bulmuşsun, iyi derlemişsin ama bu teori tutmaz be keke. Yani inşallah tutmaz.
Bu Booney'de var bir tuhaflık, burası su götürmez bir gerçek ama böyle bir şey değildir be. :D
Eğh o ne demek şimdi açılmaya hazır kaç konu var şurda çerlo :I Ayrıca karakterin tek olayı bu olsa komik olurdu o meyveyle. Ben sadece bir ayrıntıyı gördüm. Kafanda ki daha farklı ve ilgi çekici olan ile birlikte gerçekleşsin madem. :)

Bonney'in ufaklık halinin çizimi ile kapak görüntülerindeki kişi arasındaki görüntüsünün farklılığı teorini ciddi zaafiyete ugratsa da gayet güzel ve tarihten iyi bir araştırma olmuş. Ellerine sağlık. Uzun zaman sonra okuduğum kaydadeger nadir teorilerden birini yazmışsın.

Ayrıca tayfaya katılmasını istediğim karakteri, teori üzerinden anlatman ve tanıtman çok hoşuma gitti.
Teşekkürler.

Karakterleri birleştirip ayrıştırdığını söylemiştim şöyle düşün Moda + Bonney = Anne Bonny :)

Son düzenleme:
Açıkçası bayağı hoşuma gitti.
Tutma ihtimali yüksek bir teori olmuş, ace bir çapkınlık yapmış olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık