Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk'ta Yara İzi Olmamasının Nedeni

Mihawk'da neden çizik yok ?

• Kullanılan toplam oy
    153
Olmadığını nereden biliyoruz? Görünmeyen yerlerindendir belki de. Belki de o yüzden tek yaşıyordur. Kimse görmesin diye. Peronaya sormak lazım. Zoro da olabilir.

çünkü adam gibi korunmayı öğrenmiş, korunun gençler

Adamın çocukluğu bile böyle yara bere doludur vücudu
reyiz o yara o yara değil ya :S yara derken gerçek bi yaradan bahsediliyor :S
Bu mangada herkes porselen gibi cilde sahip. Kimsede küçükken sobaya değdirmişim yarası yok. Yara izi olanın o yaraya ait havalı bir hikayesi oluyor. Mihawk zaten görünmüyor mangada, kırk yılda bir göründüğünde de savaşmasını görmek yerine yarasının hikayesini mi dinleyelim, bırakın olmasın yarası. Bir kez ciddili savaş versin yeter.

çünkü adam gibi korunmayı öğrenmiş, korunun gençler
reyiz o yara o yara değil ya :S yara derken gerçek bi yaradan bahsediliyor :S

bende diyorumki çocukluğu bile kılıç kullanıp çalışarak geçmişse yarası olmaması imkansız :D whitebeard kaidou ryuma aokiji akainu bunlarda bile yaralar var

luffyde olması gereken yaralar :D
luffy ana karakter ve onu geçtim hiçbir zaman bu kadar realistik bir shounen görmedim SHOUNEN ama mihawktada yaralar olduğu kanısındayım doğuştan aşırı güçlü olduğunu sanmıyorum öyle olsa zoroyla savaşırken çok daha aşağılayıcı olurdu bu yüzden kendi emeğiyle en güçlü kılıç ustası olduğunu düşünüyorum bunun içinde vücudunda yaralar olduğunu düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık