Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallaha öyle süslü bir dille hiçbir şeyi açığa kavuşturmuş olmuyorsun. Vista'yı şu an komaya sokacak seviyede olan Luffy, Kaido'dan tek yedi. Bu Kaido bilinen diğer Yonkou'lardan çok daha ayrı bir seviyede de değil. İnsan Mihawk'tan Vista'ya aynısını yapmasını bekliyor. Hele aynı arc içerisinde Amiral'lerin nasıl ön plana çıktığı da göz önünde iken.

Şimdi bunu da kılıç ustası o kılıç ustası diye açıklamaya kalkarsınız.:D
Şöyle açıklayacağım; Mihawk denizci değil. Shanks geldiğinde gitmiş bir adam, çünkü Shanks ile bir muhabbeti var. Hangi denizci Amirali, böyle kafasına göre gidip, gelebilir? Yani Mihawk bu savaşta zorunluluğu ve görevi yoktu. Kendi demedi mi ilgimi çeken kişiler var diye? :D

Kaido, Luffy'e tek attı çünkü, bölgesine işgale gelen bir adam var. Ama Mihawk'ın mf de birine ciddi ciddi girme gibi bir durum yok. Mihawk birazda Shanks gibi aslında, saygılı bir adam. Yani belli bir seviyeye gelmiş insanlara ilgi duyuyor, o yüzden Vista ile resmen muhabbet ettiler. Tek atacak kadar düşmanına gaddar davranacak adam, diyelim ki tek atmaya gücü yetmese bile düşmansa karşısında ki, böyle muhabbet etmez :D Yani Mf'ye bakarak Mihawk'ı değerlendirmek hiç ama hiç sağlıklı değil.

Mihawk'ın ünvanın üstü çok kapalı.
Kendi açıdan mantıksız bulabilirsin ama üstü kapalı diyorsun yani ileride Oda bunu gayet mantıklı bir şekilde açabilir de. Ayrıca amiraller öne çıktı dedin ama Akainu dışında diğerleri bariz bir üstünlük kuramadı Jozu ve Marco'ya karşı.

Bunu sana demiyorum, Mihawk'ı o savaşta isteyen istediği seviyede görebilir, ben dövüş konusunda bir çok olayı mantıksız buluyorum ama o konulara girmeye gerek yok. Bana Luffy'nin gerçek gücünün açıklamasından bile sembolik olarak çoğu karakterden farkını ortaya koyuyor. Üstelik Luffy'i seride ilk fark eden karakterlerden birisi, şahısların farklı yorumlamasına rağmen shanks gibi birisinin rakibi olması bile benim için farkını ortaya koyuyor.

Şöyle açıklayacağım; Mihawk denizci değil. Shanks geldiğinde gitmiş bir adam, çünkü Shanks ile bir muhabbeti var. Hangi denizci Amirali, böyle kafasına göre gidip, gelebilir? Yani Mihawk bu savaşta zorunluluğu ve görevi yoktu. Kendi demedi mi ilgimi çeken kişiler var diye? :D

Kaido, Luffy'e tek attı çünkü, bölgesine işgale gelen bir adam var. Ama Mihawk'ın mf de birine ciddi ciddi girme gibi bir durum yok. Mihawk birazda Shanks gibi aslında, saygılı bir adam. Yani belli bir seviyeye gelmiş insanlara ilgi duyuyor, o yüzden Vista ile resmen muhabbet ettiler. Tek atacak kadar düşmanına gaddar davranacak adam, diyelim ki tek atmaya gücü yetmese bile düşmansa karşısında ki, böyle muhabbet etmez :D Yani Mf'ye bakarak Mihawk'ı değerlendirmek hiç ama hiç sağlıklı değil.
Luffy kollarını uzatsaydı tek yiyecekti diyorsun.:D Luffy'e tek atacak hamleyi yapıyor. Okamalara yapıyor, Mr1'e yapıyor ama yapabilecek güçte olduğu halde Vista'ya yapmıyor. Vallaha hiç tatmin edici bir açıklama gelmiyor. Şu şuna kızdı, o bunun bölgesine girdi felan gibi açıklamalar da yeterli değil. Bana kıvırma hareket gibi geliyor. Hiçbir ikna edici değer taşımayan yorumlar. Yazayım torba dolsun bir şey yazmış olayım babında yazıyonuz hocam.:S Ben MF'ye bakarak yorumluyorum çünkü elimizde MF var. Çizdiği adam bu yetkinlikte. Vista ile arasındaki savaşı anlaşmalı bitiriyor. Marco Vista'yı yollayabiliyor durdurması için. Ben bunu görüyorum. Hayalleri değil...:S

@William cutting

İlerde nasıl bir hikaye çizer altına ona göre değişir tabi. Ama işte olayda bu şu ana kadar çizdiği altı kapalı hikaye ile bizden sanki düşünmemizi istiyor.:D Olaylar göründüğü gibi değil. Mihawk'ı en güçlü yaptım ama aha karşısında Vista'da durabiliyor.:D Yanına Amiral'leri Yonkou'ları çiziyor onların ihtişamı çok daha fazla.:D Kapalıdan kastım bu. Mihawk'ı MF'de gömdük hocam.:D

Son düzenleme:
Luffy kollarını uzatsaydı tek yiyecekti diyorsun.:D Luffy'e tek atacak hamleyi yapıyor. Okamalara yapıyor, Mr1'e yapıyor ama yapabilecek güçte olduğu halde Vista'ya yapmıyor. Vallaha hiç tatmin edici bir açıklama gelmiyor. Şu şuna kızdı, o bunun bölgesine girdi felan gibi açıklamalar da yeterli değil. Bana kıvırma hareket gibi geliyor. Hiçbir ikna edici değer taşımayan yorumlar. Yazayım torba dolsun bir şey yazmış olayım babında yazıyonuz hocam.:S Ben MF'ye bakarak yorumluyorum çünkü elimizde MF var. Çizdiği adam bu yetkinlikte. Vista ile arasındaki savaşı anlaşmalı bitiriyor. Marco Vista'yı yollayabiliyor durdurması için. Ben bunu görüyorum. Hayalleri değil...:S
Bence yorumlar gayet güzel Alpa cığım :D Ama seninkiler aslında etkileyici değil. Vista nerde? Mr1 nerde? Ben ne dedim? belli seviyeye kendini kanıtlamış insanlar. Luffy desen, Zaten adam'ın Mf'ye geliş sebebi o. Hem Shanks, Hem de Zoro yüzünden adam merak ediyor bizim çocuğu ve bizim görüşümüze göre orada uzatsa elini kesecek ama, Mihawk'ın göze odak var yani bunları yazdık kaç kere. Sonra adam çok sakin kaldın diyor ve paniklemiş Luffy'e bir saldırı daha yapmıyor.

O ona kızdı derken. Eğer sen bölgeni korumak yada Denizci olarak görevini yaparsan, Düşmanı bırakma gibi bir lüksün yok. Bence her şey gayet açık ama neyse :)

Halen daha mf üzerinden mihawk için güç yorumları yapılıyor ya bi taraflarımla gülüyorum valla bu kişilere.:hhh:
Neymiş mihawk vista'ya tek atmalıymış,savaşı ertelememeliymiş falan fistan.Ona bakarsanız wb'nin de akainu'ya tek atması gerekirdi hatta wb'den yediği darbeden sonra ayağa bile kalkamaması gerekirdi.Ne de olsa wb en güçlü adam ya bunları yapması gerekirdi dimi ama yapamadı.Hele birde luffy'nin tek yumrukla garp'ı uçurmasına gelmiyorum bile:DNeler neler var say say bitmez.Mf üzerinden güç yorumları yapanlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum.Onlara bu kafayla seriyi takip etmemelerini öneriyorum.Yoksa bu gidişle ileride çok pişmanlık yaşarsınız haberiniz ola.

Bence yorumlar gayet güzel Alpa cığım :D Ama seninkiler aslında etkileyici değil. Vista nerde? Mr1 nerde? Ben ne dedim? belli seviyeye kendini kanıtlamış insanlar. Luffy desen, Zaten adam'ın Mf'ye geliş sebebi o. Hem Shanks, Hem de Zoro yüzünden adam merak ediyor bizim çocuğu ve bizim görüşümüze göre orada uzatsa elini kesecek ama, Mihawk'ın göze odak var yani bunları yazdık kaç kere. Sonra adam çok sakin kaldın diyor ve paniklemiş Luffy'e bir saldırı daha yapmıyor.

O ona kızdı derken. Eğer sen bölgeni korumak yada Denizci olarak görevini yaparsan, Düşmanı bırakma gibi bir lüksün yok. Bence her şey gayet açık ama neyse :)
Belli seviyede dediğin adama tek atabiliyorsun? Ama belli bir seviyede diye saygı duyuyor? :D

@serkan3441

Kim demiş WB Akainu'ya tek atmalıydı diye? :D Vallaha ben demedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık