Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Minarayi çalan kılıfını hazırlarmış misali daha şimdiden sıvamış olur vs. başlamışsın. Kusura bakmayın ama bu adam imparator seviyesi çıktığında hiç kimse sıvadı vs. diyemez, çünkü sizin iddialarınızın aksini savunan pek çok insan var ve bu konu yıllardır tartışılıyor.

Aksi çıkarsa yanılmış olurum ya doğru yorumlayamadım dense problem yok ama sıvadı, bizi aldattı, feyk attı... gibisinden söylemler komik olur.
Yo ben derim kimin ne dediği beni çok ilgilendirmiyor. Bana göre mangakanın en iyi sıvadığı konulardan biri olurdu.

Azıcık biz de yardımcı olalım.

Mihawk'ın henüz gösterilmeyişini gücüne falan bağlayanlar var. Zoro hangi seviyede ki Mihawk gösterilsin. Daha dün Zoro, Pica karşısında boncuk boncuk terleyip Pica'dan dolayı kılıcımda çentik yok diye seviniyordu. :oleyo:

Bi tarafta Shanks'a rağmen en iyi olması gibi bir olay söz konusuysa ve bu adam imparator seviyesi çıkarsa sıvadı diyemezsin, yanlış yorumlamış olursun.
Mihawk'ın ünvanın üstü çok kapalı. Onun dışında görünen zaten Shanks'in Mihawk'tan daha güçlü olduğu. Ben MF'a kadar Mihawk hakkında daha fikirlerim vardı ama Oda'nın Mihawk'ı koyduğu yer bence MF'de belli oldu.

Yine Mangadan resim atmak zorunda kalıyorum yaaaa.
İlk olarak Luffy'nin şu dediği söze bakar mısınız, adam kimleri gördü, Ace için hepsine düşünmeden saldırdı ama sadece Mihawk'ı görünce bu lafı ediyor :)

Yine Luffy'nin kendi ağzından, "Saldırsaydım kollarımı kesecekti" Yani Tek yiyecekti. Hem de kolları gidecekti. Güle Güle KK lik. Buradan sonra Luffy, Mihawk dan hep kaçıyor. Ve paniklemiş adama Mihawk, "aklı başında davrandın" diye yorum yapıyor. Aga ciddi ciddi öldürmek istiyorsun yavvv yoruma ne gerek var, paniklemişken bassana bir darbe daha hahaha.

Hala Mihawk, "Şimdi ne yapacaksın?" Falan diyor. Abi yeter ya bu kadar yorumladığın. Ezik misin sen Mihawk? Öldürsene adamı. :)

Veee evet Vista geldi, aşırı derecede ciddi ve kanlı dövüş başladı.

Aşırı derecede ciddi olan dövüş, muhabbetler eşliğinde devam ediyor. Ama o da ne? Mihawk neredeyse kendine denk rakibi karşısındayken hala Luffy'i yorumlama peşinde. Ve o akıllara kazınmış çıkarımı yapıyor.

Aman Allah'ım, Efsane dövüş bitti. Halbuki daha başlamamıştı bile. Toplasan bir panel bile etmiyor, hatta kaç dk sürdü acaba? erken bitti sanki yav. Nasıl bir dövüş bu? Yani ortada bir kılıç tokuşturma ve bolca muhabbet etme var. Alın Manga sayfaları işte.

Kaldı ki, Mf öyle güç çıkarımı yapmak için sağlıklı bir arc değil. Bunu hepimiz biliyoruz, Ama işine geldiğiniz gibi yorumluyorsunuz her şeyi. :D

İlk olarak Luffy'nin şu dediği söze bakar mısınız, adam kimleri gördü, Ace için hepsine düşünmeden saldırdı ama sadece Mihawk'ı görünce bu lafı ediyor :)

Yine Luffy'nin kendi ağzından, "Saldırsaydım kollarımı kesecekti" Yani Tek yiyecekti. Hem de kolları gidecekti. Güle Güle KK lik. Buradan sonra Luffy, Mihawk dan hep kaçıyor. Ve paniklemiş adama Mihawk, "aklı başında davrandın" diye yorum yapıyor. Aga ciddi ciddi öldürmek istiyorsun yavvv yoruma ne gerek var, paniklemişken bassana bir darbe daha hahaha.

Hala Mihawk, "Şimdi ne yapacaksın?" Falan diyor. Abi yeter ya bu kadar yorumladığın. Ezik misin sen Mihawk? Öldürsene adamı. :)

Aşırı derecede ciddi olan dövüş, muhabbetler eşliğinde devam ediyor. Ama o da ne? Mihawk neredeyse kendine denk rakibi karşısındayken hala Luffy'i yorumlama peşinde. Ve o akıllara kazınmış çıkarımı yapıyor.

Aman Allah'ım, Efsane dövüş bitti. Halbuki daha başlamamıştı bile. Toplasan bir panel bile etmiyor, hatta kaç dk sürdü acaba? erken bitti sanki yav. Nasıl bir dövüş bu? Yani ortada bir kılıç tokuşturma ve bolca muhabbet etme var. Alın Manga sayfaları işte.

Kaldı ki, Mf öyle güç çıkarımı yapmak için sağlıklı bir arc değil. Bunu hepimiz biliyoruz, Ama işine geldiğiniz gibi yorumluyorsunuz her şeyi. :D
Son panellerde kılıçların savruluş yönlerine bakarsak mihowk geri püskürtülmüş gibi.:oleyo2: Tamam vurmayın

Her şeyi çok güzel kırmızı içine alıyorsun da Mihawk'ın Vista'ya ertelesek mi sözünü neden almıyorsun ?:D Vista'nın ikimiz için de iyi olur sözünü niye almıyorsun? Güzel algı kasmaya çalışmışsın ama Vista da pek asılarak savaşıyor gibi durmuyor. Adam güle oynaya karşılıyor Mihawk'ı.

Mihawk hakkında bilinenler;

1- Shanks East Blue'deyken bile Yonko olduğu ortaya çıkmışken Mihawk'ın o seviyelerde ya da o seviyeye yakındayken Shanks ile düello yapmış. Üstelik bu tek düello değil, birden fazla düello yapmışlar.
2- Shanks'a rağmen en güçlü kılıç ustası
3- Roger'ın çağında bile dünyanın en güçlü adamı olan WB, bu düello'dan bahsediyor.
4- Shanks'ın adasına elini kolunu sallayarak giren Mihawk'a benimle savaşmaya geldin mi diye soruyor. Çeviri yanılmadıysam böyleydi sanırım.
5- Shanks'ın bu yaranın Mihawk'dan değil, Karasakal'dan aldığını söyleyip düellonun ciddiyetliğini ve acımasızlığını vurgulaması. Öyle haki kapatıp savaşalım havasında geçmemiş yani.
6- Mihawk'ın dünya toplantısına katılması en başta Doflamingo olmak üzere diğer Schibukailer bile şaşırmış.
7- Vista'nın seviyesi bile belli değilken Mihawk ile olan savaşında hiç bir şey olmadığı halde Mihawk'ın düelloyu ertelemek istemesi
8- Crocodile atar yapıp buna rağmen hiç karşılık vermemesi
9- Luffy'ı yakalamak istediğini belirtmesine rağmen bundan sonra vazgeçmesi
10-Zoro Mihawk'a başını eğip kendisini eğitmek istemesi
11- Reverie sırasında ortalık karışmışken gazetede okuyup bundan sonra kötü bir şeyler olacağını belirtmesi.

Nereden baksak bile seviyesi minimum sağ kol'dan başlıyor. Gidişata göre amiral ya da üstü seviyesinde çıkabilir. Ya rezil eder de vezir de eder. Öyle bir karakter işte Mihawk.

Son panellerde kılıçların savruluş yönlerine bakarsak mihowk geri püskürtülmüş gibi.:oleyo2: Tamam vurmayın
Vista>Mihawk, olayın tüm seyri değişti hahahah :hhh:
Her şeyi çok güzel kırmızı içine alıyorsun da Mihawk'ın Vista'ya ertelesek mi sözünü neden almıyorsun ?:D Vista'nın ikimiz için de iyi olur sözünü niye almıyorsun?
Hahaa ee muhabbetler ediyorlar dedim ya, O da onun içinde işte :D Hem sen Sakazuki orada olsa böyle bir laf edeceğini düşünüyor musun? Yani gerçekten düşman olan ve savaşmaya gelen adam bunu yapmaz Alpa cığım :D

Vista>Mihawk, olayın tüm seyri değişti hahahah :hhh:

Hahaa ee muhabbetler ediyorlar dedim ya, O da onun içinde işte :D Hem sen Sakazuki orada olsa böyle bir laf edeceğini düşünüyor musun? Yani gerçekten düşman olan ve savaşmaya gelen adam bunu yapmaz Alpa cığım :D
Vallaha öyle süslü bir dille hiçbir şeyi açığa kavuşturmuş olmuyorsun. Vista'yı şu an komaya sokacak seviyede olan Luffy, Kaido'dan tek yedi. Bu Kaido bilinen diğer Yonkou'lardan çok daha ayrı bir seviyede de değil. İnsan Mihawk'tan Vista'ya aynısını yapmasını bekliyor. Hele aynı arc içerisinde Amiral'lerin nasıl ön plana çıktığı da göz önünde iken.

Şimdi bunu da kılıç ustası o kılıç ustası diye açıklamaya kalkarsınız.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık