Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hacı boş ver istediklerini alsınlar. Oda efsaneler ile aynı yere Mihawkı. yonko,denizciler ve shiciler denge güç der. Shicilerin başına Mihawkı koyar. İlk onu tanıtır, kaç senedir gücünü saklar ama sorsak Croco gücünde dof gücünde :/ Luffy tayfa olarak Shanksı geçeceğim der, Shanks'ın rakibi Mihawk diye geçer, Zoro'nun hedefi Mihawkı geçmektir ama gücü Croco kadar falan. Komik.
Yapacak bir şey yok, hep aynı düşünsek yüzlerce sayfa tartışmazdık bu konuyu :D Ama adım adım ibre bize dönüyor, arkadaşlar yol yakınken ayıksa iyi olur...

Eşit falan dövüşmemişler yahu nerden çıkartıyorsunuz bunları.Esit dövüşseler birisinde unvan olmazdı.Çıkıp açık açık Mihawk>şenks diyin yahu neyden çekiniyorsunuz.Hem böylelikle elinizde kanıt da olmuş olur.Hatta eline bir kanıt vereyim de sağda solda kullanırsın.

Şenks bir kılıç ustası olduğu için ce Mihawk da bu konuda en iyisi olduğu için Mihawk>şenks.Simdi git biraz da şenks fanlarına musallat ol.
Yonko olduğunu kabul ettin ;)

Bu konuda haklısın ama dediğim gibi olayı ben senin gibi yorumlamıyorum. Malesef Mihawk'ın en iyi olmak dışında tescilli bir gücü yok. Gücünü değerlendirmemiz için de elimizde iki argüman var; biri Mf, diğeri Shanks'a rağmen en iyi olması... Siz mf'yi baz alırsınız, ben de Shanks'a rağmen en iyi olamasını. :bilmem:
Mf mantığı ile gidersek Shanks yonko olmasına rağmen kolunu kime kaybetti : D Shanks çok yara da aldım diyordu. Mihawk hiç yara aldım bile demedi. Neyse yavaş yavaş hepsi kabul edecek.

La fandaş bir şey sorucam sana.Sen şimdi benim gibi amiralleri yonkolara çok yakın görüyordun di mi ? Hatta sen direk denk görüyordun.Kaido'nun sağ kol seviyelerinde gezdiği Luffy'i teklediği evrende Sengoku neden o Luffy'den çok daha güçsüz bir Luffy'i tekleyemiyor ?
Oradan girme.Sengoku normal halindeki yumruğu ile bile tekleyecekken neden form degistiriyor diye sor.Daha da batalım.

Oradan girme.Sengoku normal halindeki yumruğu ile bile tekleyecekken neden form degistiriyor diye sor.Daha da batalım.
İşte olum mantıksız.La gördük ki sağ kol seviyesi Luffy tam güç kullanmayan yonkodan tek yedi.Bak tam güç kullanmayan diyorum.Mfde ise bu yonko ve tayfasıyla çatışacak güçte 4 tane canavar vardı.Bu 4 canavarın arasından sağ kol Luffy'le kıyaslanmayacak güçteki Luffy Ace'yi ordan kurtardı la.Olum aradaki seviyeyi,uçurumu düşün.

Bunları yazıyorum mfnin neden çok ciddiye alınmayacak bir arc olduğunu göstermek için.

En başta sorsaydın ben Mihawk> şenks derdim zaten.
Yanlış anlama sana sataşmak istemedim sadece o arc cidden mantıksız bir arc idi ve Oda istediği zaman istediğini birden değiştirebiliyor. Hatırlarsın zamanında Kid kolunu kaybettiği için bile şöyle güçsüz böyle Luffy'den uzak dendi ama hem Kral Haksi çıktı hem de tek kollu olmasına rağmen kuvvet olarak bile eşit güçte. Kaido'dan tek yememiş bile olabilir.

İşte olum mantıksız.La gördük ki sağ kol seviyesi Luffy tam güç kullanmayan yonkodan tek yedi.Bak tam güç kullanmayan diyorum.Mfde ise bu yonko ve tayfasıyla çatışacak güçte 4 tane canavar vardı.Bu 4 canavarın arasından sağ kol Luffy'le kıyaslanmayacak güçteki Luffy Ace'yi ordan kurtardı la.Olum aradaki seviyeyi,uçurumu düşün.

Bunları yazıyorum mfnin neden çok ciddiye alınmayacak bir arc olduğunu göstermek için.
Işin içine ana karakteri sokmayınca o kadar da absürt bir arc değil.Ana karakterin olmadığı sahneler gayet güç seviyesi hakkında fikir veriyor bence.

Yanlış anlama sana sataşmak istemedim sadece o arc cidden mantıksız bir arc idi ve Oda istediği zaman istediğini birden değiştirebiliyor. Hatırlarsın zamanında Kid kolunu kaybettiği için bile şöyle güçsüz böyle Luffy'den uzak dendi ama hem Kral Haksi çıktı hem de tek kollu olmasına rağmen kuvvet olarak bile eşit güçte. Kaido'dan tek yememiş bile olabilir.
Mantıksız olması kanıt olduğu gerçeğini değiştirmiyor işte.Aksilerini görene kadar Mf çoğu konuda örnek gösterilecek sahne atılıp tartışılacak bir ark.

Işin içine ana karakteri sokmayınca o kadar da absürt bir arc değil.Ana karakterin olmadığı sahneler gayet güç seviyesi hakkında fikir veriyor bence.
Ben o arc Mihawk'ı daha çok Luffy'i gözlemek için bulunduğunu düşünüyorum. Toplantıya bile onun için gidiyordu. Zaten Luffy'nin gücünü açıklama görevini bile Mihawk'a verdi Oda. Yoksa cidden Wbye attığı isimsiz slashı atsa Croco ne yapabilir? Veya Jozu'yu bile kuklası yapan dof neler yapardı istese crocoya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık