Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şurada mantık durdu, bir kere Zoro Mihawk'ı geçecek, Rayleigh seviyesine gelecek tamam. Mihawk nereden Rayleigh seviyesinde oldu bir anda? Zoro Rayleigh seviyesini de geçerse zaten KK'lığa yürüsün bari.

Seri sonu Zoro ve Sanji seviyesi / Rayleigh seviyesi > Mihawk seviyesi olacaktır gösterilen üzerine.
Rayleigh'ın seviyesini hatta tartışıp durduğumuz mihawkn seviyesini zten tm arak bilmiyoruz sadece fikir yürütüyoruz, mihawk'ı geçip o seviyeye gelecek ama sonuçta mihawk'ı ezerek geleceğini sanmıyorum mantıken,tıpkı luffy'nin shanks'i geçip şapkayı verceği gündeki gibi o yüzden yakınlardır dedim yoksa mihawk'ı tek atıp yense bi anlamı olmaz heralde.

Sonra şu da var belki de bir önceki dünyanın en güçlü kılıç üstadı rayleighttı ve mihawk onu geçip bu unvanı aldı bilemeyiz,olabilir de çünkü yaşları filan da uygun olur zorro-mihawk arasındaki farka bakınca.

Keşke bir önceki elemanı bilseydik kılıççıyı daha iyi tahmin yapabilirdik,benim kendi yorumumdur sadece zaten kesin budur demiyorum ki belirsiz şeylerde iddialaşmanın kimseye faydası olmaz.

O değil de hala amiralleri yenemez diyen 110 kişi var nasıl olacak böyle bilmiyorum. :(
Amiral seviyesindeysen bile bir amiral yenebilirsin çünkü seviye iyice düşük demek bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık