Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiral indirdiği gün en baba Mihawkçı ben olurum. :/ Mangaka tarafından hükümetin yıkılma dönemine saklandıkları için dokunulmazmış gibi geziyor artistler.
Neredeyse dokunulmazlar zaten. Onlara dokunabilecek birkaç kişiden biri de Mihawk ama bana göre.
Perona'yı uyarmasından işi çok ciddiye aldığı anlaşılabiliyor ama bir yanda da rahat. Çok zor geçecek ama kazanacağı bir kavga gibi davranıyor sanki.

Dün millete laf atıyordum bugün ben bi cümleden dünyaları çıkarıyom. :oleyo:

Wano arc'ı efsane olacak harbiden ve muhtemelen Wano sonu bütün olaylar sonuçlanmış olacak. İşte o zaman Mihawk'a ödül konmuş olabilir yavaştan perde aralanıyor beyler :D

Neredeyse dokunulmazlar zaten. Onlara dokunabilecek birkaç kişiden biri de Mihawk ama bana göre.
Perona'yı uyarmasından işi çok ciddiye aldığı anlaşılabiliyor ama bir yanda da rahat. Çok zor geçecek ama kazanacağı bir kavga gibi davranıyor sanki.
Op işte, klasik haberlerden birisini görürüz. Mihawk'ın adası basıldı, şato yıkıldı, amiralle Mihawk dövüştü falan fıstık... Sonuç? Hiçbir şey. Her zaman olduğu gibi iki taraftan da kayıp olmaz. :/ Olan babunlara olur xd

Bu dünyaya zombi olarak da gelse Ryuuma geri gelmiş ve Zoro ile dövüşmüş. Dövüş sonunda yenilip çok etkilenmş ki kılıcının Zoro'da mutlu olacağını bile söylemiş. Peki ya Mihawk bu büyük adamla karşılaşsydı ne olacaktı? Herhalde tanrı falan sanacaktı Ryuuma Mihawk'ı xD

Bu dünyaya zombi olarak da gelse Ryuuma geri gelmiş ve Zoro ile dövüşmüş. Dövüş sonunda yenilip çok etkilenmş ki kılıcının Zoro'da mutlu olacağını bile söylemiş. Peki ya Mihawk bu büyük adamla karşılaşsydı ne olacaktı? Herhalde tanrı falan sanacaktı Ryuuma Mihawk'ı xD
Dostum hikaye gereği öyle oldu, sorgulamamak gerek. Zoro'nun mükemmel savaşçı ruhuna yönelik bir sahneydi o. Zaten Mihawk ile karşılaşssalar tek yiyeceği için Tanrı sanmaya vakti olmazdı Ryu'nun. Böyle şeylere dikkat edelim lütfen.

Şu adamın seviyesi hakkında net bir hükme bir türlü varamıyorum. Bence ya Yonkou'dan biraz güçsüz çıkacak, ya en güçsüz yonkou seviyesinde. Bakalım artık :(

Mihawk binlerce kişiye tek atmıştır. Ama hiçbirinden Zoro kadar etkilenmedi. Oradaki mesela o an sahip olduğu güçten ziyade içindeki savaşçı ruhu, potansiyeli vs.

Şu adamın seviyesi hakkında net bir hükme bir türlü varamıyorum. Bence ya Yonkou'dan biraz güçsüz çıkacak, ya en güçsüz yonkou seviyesinde. Bakalım artık :(

Mihawk binlerce kişiye tek atmıştır. Ama hiçbirinden Zoro kadar etkilenmedi. Oradaki mesela o an sahip olduğu güçten ziyade içindeki savaşçı ruhu, potansiyeli vs.
İradesinden etkilendiğini biliyoruz, işine gelen işine geldiği sahneyi hatta tek bir kelimeyi bile kullanıyor ya ona binaen.

Dostum hikaye gereği öyle oldu, sorgulamamak gerek. Zoro'nun mükemmel savaşçı ruhuna yönelik bir sahneydi o. Zaten Mihawk ile karşılaşssalar tek yiyeceği için Tanrı sanmaya vakti olmazdı Ryu'nun. Böyle şeylere dikkat edelim lütfen.
E lafa hikaye gereği diye giriyorsun çıkarken neden hikaye gereği olmuyor. Zoro hikaye gereği denk çizildi ve yendi, e o zaman Ryuuma zombi halinde Mihawk karşısına çıksa bu sefer de ona denk olacaktı :D Tutarlı olalım gerisi hikaye.

Kim neyi kullanmış bilmiyorum :ehe:
Şöyle. Şimdi Mihawk'ın kendinin geçilmesini kk olmak ile kıyasladığı bir sahne var ya heh işte o sahnedeki kk olmak başarısının büyüklüğünden yararlanarak Mihawk'ı geçmenin de buna yakın bir başarı olduğu çıkarmamız lazımmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık