Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu en iyimi yoksa en güçlümü muhabbeti kadar boş beleş bir muhabbet az bulunur forum tarihinde. Onca insan bunun üstüne kafa patlatıp açıklamalar yapıyor falan. En iyi dense ne en güçlü dense ne Allah aşkına? Ne olacak la. En iyi denilince "hee bak en yetenekli kılıç kullanan adam işte" en güçlü denilince "aslında bundan yetenekliler var ama bu kılıcı en güçlü savuranı bak kasları efso" mu oluyor yani. En iyi en güçlü kılıç ustası bu adam işte. Ötesi yok. En yetenekli de bu en güçlü de. İki kavram sanki birbirinden ayrıymış gibi yorumlamak kimin fantezisi bunu ilk ortaya atan kim la? Kim yaşıyor bu kafayı çok merak ettim.

Mihawk aslında en iyisi ama en güçlüsü değil. O yüzden Kaido, Wb falan eline kılıç alıp savursa Mihawk'ınkinden daha güçlü saldırılar yaparlar.

Mihawk aslında en güçlü ama en iyisi değil. Wano'da aşırı yetenekli seksi kılıç ustaları var. Ama işte kasları efso değil ondan Mihawk'a en güçlü deniliyor.
+1 Çok güzel yazmışsın bro ellerine sağlık. Adama sahtekar bile dendi be :D

Amirallerden birini indirecek gibi.
Dövüşürlerse amiral seviyesi de Mihawk seviyesi de iyice anlaşılır herhalde.

Başlarda sağ kol diyordum, fikrim değişti. Şimdi Amiral diyorum. Her geçen bölümde gözümde değerleniyor resmen herif, gizemli gibi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık