Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şşş ben beckman. Shanks’in olmadığı yerde arkasından konuşursun ha o_O

Seni böcek gibi ezerim kendine gel!
Şşş değil o. Aauuuvvv olacaktı. :D
Shanks mi büyük, Mihawk mı çok ilgimi cezbetmiyor. Hangisi çıkarsa da keyfime bakarım. %55 - %45 gözüyle bakıyorum. Ama genç Rayleigh ikisini de döver, o ayrı. :a::a::a:

Hadi hadiii :D Avatarın da bile Kılıçcı var, bundan sonra sen benim için bir kılıç ustası fanısın:D
Biz insanın diline, ırkına, kılıçına bakmayız. İyi olan kılıçcılar olduğu gibi kötüleri de var. Shutenmaru gibi ekmeği için savaşan bir reizle Mihawk gibi bir yaban çakalını bir mi tutayım? Jack daha lafını bitiremeden adamın ağzına tıktı lafı. Mihawk olsa ne yapacaktı Jack'e? Beni neden engelliyorsun deyip lafa tutacaktı sonra da yoluna gidecekti.

Biz insanın diline, ırkına, kılıçına bakmayız. İyi olan kılıçcılar olduğu gibi kötüleri de var. Shutenmaru gibi ekmeği için savaşan bir reizle Mihawk gibi bir yaban çakalını bir mi tutayım? Jack daha lafını bitiremeden adamın ağzına tıktı lafı. Mihawk olsa ne yapacaktı Jack'e? Beni neden engelliyorsun deyip lafa tutacaktı sonra da yoluna gidecekti.
:hhh::hhh:

Kılıççılar, lastikçiler kardeşlerim!
Gözlerinizde, klavyemde yeşermesine izin vermediğim küfürleri görüyorum.
@Kuroro Halk oylamasıyla konu kapatamıyor muyuz?

Şşş değil o. Aauuuvvv olacaktı. :D
Shanks mi büyük, Mihawk mı çok ilgimi cezbetmiyor. Hangisi çıkarsa da keyfime bakarım. %55 - %45 gözüyle bakıyorum. Ama genç Rayleigh ikisini de döver, o ayrı. :a::a::a:
Auvvv ne ya :D
Kizaru ülkücü mü :D

Rayleigh candır ama gençliğinde nasıldı bilemem tabi.

Shutenmaru adamdır severiz :D

Bu konu sonuca varmadan kapanmamalı. Hele ki tamda Wano arc'ın da iken hiç kapanmamalı. Bu konu ki korsan fan tarihinin en efsane konusudur, bırakın adalet yerini bulsun:a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık