Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlaşılan shutenmaru vista ile aynı tekniği kullanıyor. Farkettiysen shutenmaru’nun her saldırısında yapraklar uçuşuyordu vista’da olduğu gibi.
Vista mihawk karşısında iyi performans gösterdi.
Yani bu kullandıkları teknik baya güçlü. Tek darbe ile jack gibi bir adama kan kusturabildi.
Vista shutenmaru’dan güçlüdür büyük ihtimal.
O yüzden shutenmaru’nun mihawk’dan güçsüz olduğunu düşünüyorum.
Shutenmaru gozumde dustu. Bir amirale bir cizik dahi atamayan o yonkou adamlarını Oda ezdi baya orada. Ben shutenmarunun en azindan yonkou 1 .adam edecegini dusunuyorum.

Shutenmaru gozumde dustu. Bir amirale bir cizik dahi atamayan o yonkou adamlarını Oda ezdi baya orada. Ben shutenmarunun en azindan yonkou 1 .adam edecegini dusunuyorum.
Shutenmaru gözümüzden düşemez ki :)
Çünkü karakter daha geçen bölüm geldi ve ilk yaptığı şey jack’e kan kusturmak.
Oda orda shutenmaru’nun komutan seviyesinde olduğunu gösterdi.
Sonra jack ile eşit kapıştılar yani hemen hemen aynı seviyenin adamları bunlar.

Bir komutanın amirale hasar verememesi komutanı düşük göstermez tam tersi amirali güçlü gösterir. Marco gayet amirallere tepki gösterebiliyordu. Jozu da boşluk yakalayarak hasar verebildi. Bir komutanın amiral seviyesinde çıkması absürt olur zaten.

Ulan şu mesajımı ciddiye alacak son kişisin ama ilk sen ciddiye aldın wtf jsksskkd
kılıççılar seni ne hale getirdi twweeey.
Bu konuya çok maruz kaldım.

Sadece şunu diyip kaçacağım Mihawk önce geleceği görsün de ondan sonra konuşuruz gözlem hakisini. Şu ana kadar seride en aktif en iyi şekilde kullanan kişi Katakuri'dir. Daha görmediğiniz birini en yukarıya koymak saçmalıktır.
Onu burda söyleyeceksin mod bey, bölüm yorumlarını kirletmryelim mümkünse :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık