Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O saldırısıyla hasar verememesi çok normal çünkü elmas kesilmeye karşı belli bir noktada duran bir materyal bunu da açıklattığın için teşekkür ederim. Elması kesmek için hele de elmas meyvesi yemiş tümen komutanını kesmesi için en azından yakınına gelmesi kılıcın temas etmesi gerekir bana göre çünkü tekrar söylediğim gibi elmas bu boru değil :artiz:
@Millennium Wizard

O zaman slashın yıkıcılığına aldanılmamalı diyorsunuz? Tamam işte size anlatmak istediğim nokta buydu. Neyse ki kendiniz buldunuz.:D

Şey dersin, Mihawk'ın ne kadar güçlü olduğuna dair deliller netleştikçe bak nasıl da taraf değiştirdiler dersin falan xD
Bir anlaşma yapalım. Siz "aha mangaka sıvadı" demezseniz ben de çok üstünüze varmam. Ama böyle billura devam edersen de işin zor :oops:

Mihawk daha tam en üst mertebeye ulaşamamış. Zoro gibi dövüş içinde güçleniyormuş, biraz Jozu ile dövüşse bi anda elmasın nefesini duyup kesecekmiş ama mangaka yazacak çok şey var, savaş uzun demiş geçmiş. Yoksa heheeey
Şu yoruma bak. Luffy Enel'in yeteneğinden etkilenmiyor üstelik yetenekten etkilenmesi ile logiaya dokunması arasında hiçbir alaka yok ama bunu dile getiren de yok. Ama Mihawk 1 km öteden slash atıp elması kesemeyince böyle laf olsun torba dolsun mesajları. Heheey!

Senin Manga'na geçiş yaptık yine Emre , sağol ama ben almıyayım.
Gerçekte durum böyle ne diyorsun sen yav :S Mangaka herşeyi serisine eklerken bütün fizik kurallarını bunu yanlış aktarmıştır o kurallar burada geçmez diyebilirsin eyvallah derim ama bu nedir ? Bir tarafımdan sallamıyorum yani adam magmanın sıcaklığını bile aynen serisine koymuş o kurallara dikkat ediyorsa durumun böyle olduğunu söylüyorum.

@Millennium Wizard

O zaman slashın yıkıcılığına aldanılmamalı diyorsunuz? Tamam işte size anlatmak istediğim nokta buydu. Neyse ki kendiniz buldunuz.:D
Bakıyorum ne dediğimizi de şekillendiriyorsun artık, Saldırının yıkıcı olmasının ne önemi var sana tartışmayı başlattığım mesajda söylediğim gibi Enel'in saldırıları da çok yıkıcıydı ama lastiğe işlemiyordu. Doğal şeyler bunlar, normal hayatta karşılıkları var kafanı böyle şeylere yorma. Hem söylediklerimizden yıkıcılığa aldanılmamalıyı nasıl çıkardın ya hahahaha

Gerçekte durum böyle ne diyorsun sen yav :S Mangaka herşeyi serisine eklerken bütün fizik kurallarını bunu yanlış aktarmıştır o kurallar burada geçmez diyebilirsin eyvallah derim ama bu nedir ? Bir tarafımdan sallamıyorum yani adam magmanın sıcaklığını bile aynen serisine koymuş o kurallara dikkat ediyorsa durumun böyle olduğunu söylüyorum.
Evet çok dikkat ediyor. O yüzden Ace'in ateşinin sıcaklığı soba sıcaklığında idi. Çelikten çok daha sert bisküviler görüyoruz.

@RedTeroR

Big Mom da yıldırımdan hasar almıyor hadi ona da lastik de.

Bakıyorum ne dediğimizi de şekillendiriyorsun artık, Saldırının yıkıcı olmasının ne önemi var sana tartışmayı başlattığım mesajda söylediğim gibi Enel'in saldırıları da çok yıkıcıydı ama lastiğe işlemiyordu. Doğal şeyler bunlar, normal hayatta karşılıkları var kafanı böyle şeylere yorma. Hem söylediklerimizden yıkıcılığa aldanılmamalıyı nasıl çıkardın ya hahahaha
Başkan sen Mihöwk fanı mıydın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık