Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tartıştığım konu bu değil. O sıra ne seviyedeler felan şu an bilebileceğimiz şeyler değil. Ben mantıkla işin içine hakinin girip girmediğini açıklamaya çalışıyorum.

Şimdi günlük düellolar atıyorlar. Böyle düşünüyorsun sen galiba? Peki bu adamlar neden günlük düellolar atıyorlar? Mihawk'ın hakisini geliştirmek için Shanks'ten başka dövüşebileceği biri yok mu? Bu adamların günlük düelloları belli bir amaç için gerçekleşmeli. Bu olay Luffy ve Ace'in bilmem kaç kere dövüşmesine benziyor.

Luffy bununla birlikte ek antrenmanları yanında en son kayayı kıracak güce ulaşıyor. Ha işte bu noktada diğer verileri de bir kenara koyalım. Mihawk'ın gelişmek adına Shanks haricinde dövüşebileceği en az 3 kişi daha var. WB, Kaido ve BM. Hepsini geçtim direk WB var. Çağ bu adamın çağı diye geçiyor, Mihawk arasındaki farkı görmek istiyor bu adamla. Vivre Card bilgisinde ise Shanks'i aşabilecek bir adam diyor. Shanks'i aşabilmiş en azından zamanında net güçlü olduğu belli olan elindeki BİSENTOSU kılıç sınıfına giren WB ilgi alanına girmiyor bu Mihawk'ın. Ve bundan sonra da Mihawk Shichibukai oluyor.

Anlatabiliyor muyum? Bu veriler bizi ister istemez kılıç becerilerine getiriyor. Haki işin içine girse Shanks'ten başka dövüşeceği isimlerde var olurdu. Haki felan bunlar kılıç yeteneğinden bağımsız şeyler çıkacak. Bak görürsün...

Günlük düelloların amacı da kendini bu alanda geliştirmekti. Yoksa Zoro'nun rakiplerini yenip geçmesi gibi seyrederdi olay. Mihawk ya da Shanks ikilisinden biri birbirlerine yenene kadar dövüşür yenen yoluna bakar yenilen de kendi yoluna bakardı.
İşim çıkınca yanıtlayamadım kusura bakma.

Evet günlük düellolar bunu ben de demiyorum doğru çeviride bu olması lazım.Belli bir amaç şu işte.En iyi olmak çok iyi bir kılıç ustası olarak gördüğü rakibinin yeteneğini aşmak.Bu yüzden günlük düellolar atıp durmuşlar.Bunun da tek nedeni bana göre bir kazanan çıkmaması.Burada bir yada 2 günlük bir olay yok benim imadan anladığım kadarıyla en az 5-6 kez tekrarlanmış bir düello var.

Hayır hayır Wb,Mom gibi isimler ilgi alanına girmez.Elinde bisento var diye kılıç ustası değil.Shanks ise kılıç ustası.Kılıç teknikleri olduğunu da kendini kılıca adayan belli bir stili olduğunu da görürüz ileride.Wb,Mom falan böyle değiller hani teknikleri olsa bile bir stil geliştirmiş değiller kasap gibi kesiyorlar işte.Kılıç ustası dediğin adamın bir yoğurt yiyişi vardır.Vista mesela iki kılıç kullanıyor Musashi gibi.

Hele sennnn heleee. Sen bekle ;)
Yazıktır densetsu yapma. :D Adam zaten Sanji sağolsun hayatın tokadını yemiş son Sanji fanı olarak nöbet tutuyor birde sen vurursan hali nice olur. :D

Biz en azından tokadı luffy’den değil de hayattan yedik tokadı:a:
Ah şu shiciler ortadan kalkınca sen boşluğa falan mı düşecen napcan :D
Ahahaha fazla sert oldu kabul ediyorum tepki gelmiş hemen. :D
Shichiler ortadan kalkmaz rahat ol sen.:a: Ünvanı kaldırabilirler ama kişileri asla.Bak daha yeni bir tanesinin yonkou ayarı çıkma hususu var diğerlerini sen düşün.Doflamingo da müstakbel yonkou Mihawk'ın hemen arkasında yer alıyordu yani kolay mı :) Amiral dengi lordların sayısının çok daha fazla olma ihtimali var.Denizciler hiç küçümsemiyordu ki zaten Sengoku Jinbei ve Hancock için dahi övgüler dizen adamdı.

Ahahaha fazla sert oldu kabul ediyorum tepki gelmiş hemen. :D
Shichiler ortadan kalkmaz rahat ol sen.:a: Ünvanı kaldırabilirler ama kişileri asla.Bak daha yeni bir tanesinin yonkou ayarı çıkma hususu var diğerlerini sen düşün.Doflamingo da müstakbel yonkou Mihawk'ın hemen arkasında yer alıyordu yani kolay mı :) Amiral dengi lordların sayısının çok daha fazla olma ihtimali var.Denizciler hiç küçümsemiyordu ki zaten Sengoku Jinbei ve Hancock için dahi övgüler dizen adamdı.
Valla hacım

Croco-yenildi
Kuma-köle oldu
Dofi-yenildi
Mihawk- zopayı ya shiryu ya da zoro’dan yiyecek.
Weevil- öyle ya da böyle dayak yiyecek. Wb’nin adamlarını öldüren kişi cezasız kalmaz.
Buggy-anlatmaya gerek yok.
Hankock-luffy’nin koynuna yatacak.
Jimbe-luffy’nin adamı oldu.
Moria- adam yerine bile konmadı.
Eski shichi olmalarına rağmen law bile dayak yedi ve teach de ilerde dayak yiyecek.

Valla benim işim zor ama senin işin daha zor:D
Hani sanji öyle böyle toparlayacak ama her shichinin ilerde dayak yiyeceğini bilmek nasıl bir duygu ?:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık