Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@RedTeroR
Bu arada Yonkou olmuş kişilerin WB'e denk kişiler olduğu serinin bir çok yerinde bahsedildi.

O adam ile benim aramdaki fark diyor.:D Tam olarak en güçlü adam ile benim aramdaki fark demiyor. Oda dolaylı yoldan anlatmak istemiş olabilir. Benim bahsettiğim Mihawk için bu olayın travmatik bir hale gelmesi felan hepsi alttan alttan verilmek istenmiş mesajlar olabilir. Bence çok emin olmayın böyle bir hikaye çıkabilir hacılarım.:D
O adam dünyanın en güçlüsü olduğu için olabilir mi?

Her şey olur da, senin dediğin gibi olmaz. Eminim.

@RedTeroR
Bu arada Yonkou olmuş kişilerin WB'e denk kişiler olduğu serinin bir çok yerinde bahsedildi.

O adam ile benim aramdaki fark diyor.:D Tam olarak en güçlü adam ile benim aramdaki fark demiyor. Oda dolaylı yoldan anlatmak istemiş olabilir. Benim bahsettiğim Mihawk için bu olayın travmatik bir hale gelmesi felan hepsi alttan alttan verilmek istenmiş mesajlar olabilir. Bence çok emin olmayın böyle bir hikaye çıkabilir hacılarım.:D
Hikaye Shanks'ın en az 13 yıl öncesinde bile yonkou olduğunun anlaşılmasıyla ve Shanks'ın kolu kaybettikten sonra bile Mihawk ile bir araya gelip Luffy'i anlatmasıyla sonra erdi. Bence olan şeyler çok açık. Görürüz bu arcla beraber ortaya çıkacak çok şey.

Korsan değil zaten ilk seçenek iptal. Hatta istese amiral olur seçeneği de garip. Korsan değil çünkü ve tayfa ile dolaşacak biri de değil.
İstese yonkou olur demek istedin sanırım :)

Bence o seçenekler sadece olaya biraz süs koyulmak için o şekilde yazılmış. Yani demek istenilen:

İstese Korsanlar Kralı olur: Mihawk=Roger
İstese yonkou olur: Mihawk = Yonkou

Oy verenler de bu şekilde oy veriyordur herhalde.

@RedTeroR

Wb'ye en güçlü denmesinin nedeni, en yıkıcı olması. Buna inanıyorum. Ha bireysel olarak Shanks ve Mihawk'ı katlar mı gençliği, rahat katlar.
Mesela Mf'ye sağlıklı Wb gelse; o Wb en güçlüdür ama Kaido ile kıyaslandığında saf gücünün zirve olduğunu sanmıyorum. Wb'nin gücü gura gura kaynaklı. Bu yüzden final boss Teach diye düşünülüyor. Haki çıktığından beri meyve güçleri yok sayılıyor neredeyse; bari sen yapma, seninki de meyve kullanıyor. :)

Sen Mihawk amiral etmez diyordun değil mi ? Sağlam yaptırımlısından bi iddaaya var mısın ?
Şu an için öyle. Sağ kol ya da sağ kol üstü seviyede düşünüyorum. Ama amiral etmez.

İddiayı sevmem. Zaten Mihawk konusunda boşluğuma gelip bir tane iddiam var. Fakat senin şartlarını kabul ediyorum. Ben bir şey istemiyorum. Sadece son zamanlarda nasılsak o şekilde devam edelim yeter bana.

Ben Shanks Yonkou değil demiyorum. Ama Mihawk da yonkou diyorum. Küçümsediğin düello için iki kartta da yer veriliyor ve acımasızca olduğu söyleniyor. Wb'nin kulağına gitmişi doğal olarak baya konuşulan bir şey belli ki. Birde Mangaka Mihawk'ı daha işlemeden nasıl önemsemediğini söylüyorsun. Ve önemsemediği adam'ın ödülü neden daha açıklanmadı açıklasın geçsin önemli değil ya. Sonra bu kadar büyük unvanın bu adam da ne işi var? Muhattap diyorsun da o muhatap konum ile alakalı. Ve Mihawk ta doğrudan Shanks ile muhatap oluyor zaten. Hala Croco, Vista diyeceksen hiç birini kesmek istemedi herif takmıyordu yani. Bu arada bende şey diyeyim mi? Daha karanlık meyvesini yemeyen Karasalak, nasıl Shanks'in içine oturmuş o yarayı açmış?
O yara luffy’nin küçüklüğünde de vardı :)
Yani ne yaşadıysa geçmişte yaşamış.
Bu da yine shanks’in geliştiğinin bir kanıtıdır benim için çünkü gura gura’yı almış teach’e gel kapışalım diyor ama teach kabul etmiyor :D attığın örnek işime yaradı yani.
Neyse hacım shanks-mihawk konusunda tartışmayı pek seven birisi değilim zaten.
Sana göre yonkoysa ne diyeyim saygı duyarım.
Sonuçta bu senin düşüncen ve her düşünceye saygı duymak lazım. Bana göre de sanji-zoro hemen hemen aynı ligin adamları mesela.

Son düzenleme:
O adam dünyanın en güçlüsü olduğu için olabilir mi?

Her şey olur da, senin dediğin gibi olmaz. Eminim.
O adam dediği tam olarak kim belli değil. Mihawk Shanks ile düello atmıyor bu yüzden ciddi anlamda nasıl bir noktaya geldiğini bilemiyor. Bunu büyük ihtimal de seziyor ama tam olarak gözüyle de şahit olmak istiyor. Karşısında WB var. Shanks'in kendisine denk olarak bahsedildiği isim. Onun üzerinden aralarındaki gerçek güç farkını görmek istemiş büyük ihtimal.

Ben işin olabilirliğine bakıyorum. Bu yeni bilgilerle bunlar gayet makul bence. Tabi sizin dediğiniz de olabilir.

İstese yonkou olur demek istedin sanırım :)

Bence o seçenekler sadece olaya biraz süs koyulmak için o şekilde yazılmış. Yani demek istenilen:

İstese Korsanlar Kralı olur: Mihawk=Roger
İstese yonkou olur: Mihawk = Yonkou

Oy verenler de bu şekilde oy veriyordur herhalde.
Yanlış yazmışım pardon. :)
İstemesi yetmez diyorum aslında. Mihawk'ın karakterinde bize gösterilen kadarıyla birileriyle iletişime geçecek biri değil. Yani karakteri zaten yonko veya kk her ne ise olması yönündeki en büyük engel. O da aksiyonlara shici olarak katılıyor işte. :D

Bu arada korsan değil ya; aranıyor posterini nasıl yapacaklar acaba? 10 milyon beri falan çıksa efsane olur. :D

Şu an için öyle. Sağ kol ya da sağ kol üstü seviyede düşünüyorum. Ama amiral etmez.

İddia konusunda iddiayı sevmem. Zaten Mihawk konusunda bir tane iddiam var. Fakat senin şartlarını kabul ediyorum. Ben bir şey istemiyorum. Sadece son zamanlarda nasılsak o şekilde devam edelim yeter bana.
Son zamanlarda nasılsak o şekilde devam edelim derken ? Anlamadım.

Bu arada ben bir şey istemiyorum derken ben kazanırsam yaptırım uygulatıcam sen kazanırsan bana uygulatmıcan şeklinde mi ? Öyleyse onu da ben kabul etmem.Bir iş yapıyorsak çifte standart olmucak.İkimize de aynı şartlar olucak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık