Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir ara rakip olduklarına kimse karşı çıkmıyor zaten. En son düelloları üzerinden ne kadar geçmiş belki değil ama en az 13 yılı var.

Her şeyi geçtim Mihawk'ta Shanks'e karşı yansıyan bir eziklik hissi var gibi. Zamanı gelince çıkar bu ortaya.:D
Shanks ile Mihawk hep berabere kalmışlar.Kol gidince de daha dövüşmemişler.Eminim gibi.Mihawk tekrar çıkagelince Shanks beraberliği sonlandırmak için geldi sanıyor.O da tek kollu adamla dövüşmem diyor.Kol gidince en iyi ünvanı havada,karada Mihawk'a kaldı zaten.Ama hakedilmiş bir ünvan olup olmadığı belli değil kol yüzünden yarıda kaldı.Shanks de o yüzden bunu neticeye bağlamak istediğini düşündü sanırım.Fakat Mihawk tek kollu bir adamla düello atmanın onursuzluk olduğunu düşünüyor kendisi açısından o yüzden hayır dedi.Sonuçta tek kollu bir adam ne kadar iyi olursa olsun dünyanın en iyi kılıç ustası olamaz.Dünyanın en iyi kılıç ustası böyle bir adamla dövüşerek sadece kendisini küçük düşürür.

Şimdi anlamadığım bir şey var adamın aşağı yukarı gücü açıklandı,inanmak istemeyenler neden inanmıyor,databookta bir tane bilgi geçmiyorki bir sürü bilgi var hepsi mi yalan yani ? Sabo'nun ölümünü söyleyemezdi ki zaten bunu saklamak zorundaydı ki süprizi kaçmasın.Zaten evrenden ölü biliniyor onu tanıyanlar tarafından, sıkntı da yoktu söylenende.

Zaten bir taraf haksız çıkacak Mihawk konusunda,haksız çıktım demek zor mu ? @Densetsu no Samurai Ne diyorsunn bu işe ?

Hee şimdi anladım. Neyse tam metni nasıl gorürüm? Çünkü Mihawk konularında genelde milet işinin yaradığı yeri kanıt olarak sunuyor.

Ayrıca kabul etmediklerim neymiş? :) Hacı rahat olun ya, bu kadar kasmayın olayı. Kan davasında değiliz. Manga tartışıyoruz burda. Biraz rahat olun.:)
Rival, rakip demektir. Kendi dengin yani. Açık açık Mihawk'ın dengi Shanks'tır yazmış. Bunu da kabul etmiyorsan diyecek birşey yok.
Rival dengi demek değil.
Mesela franky ve chopper en güçlü olmak istiyor ve bu olay ikisini rival yapar.
Mesela sanji-zoro ikisi en büyük canavarı öldürmek istiyor bu olay ikisini rival yapar.

Shanks kazanır diyen zaten çoğunluk ama tartışmıya girmiyorlar genelde.
Mesela sanji için baya oy veren kişi var ama kimse sanji için tartışmaya girmiyor shanks ile aynı durum.
Onda Mihawk alır diyenler bu kartları ciddiye alanlar. :D
Manga'ya bakarım diyenler haksız da değil şu an. Bu kartlar ne kadar doğru bilmiyorum. Ben kartlardaki Mihawk-Shanks denkleminin doğru çıkacağını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık