Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yarın bir sağ kol çıkıp Amiral ile denk dövüşse yahut yense, o zaman Katakuri'yi de Amiral seviyesinde mı göreceğiz?
Bugün bu konudaki ilk yorumları okuyayım dedim, ilk yorumda Mihawk shichibukai seviyesi demişsin. O zamanın şartlarına göre mantıklı bir yorum, ama şu an shichibukai seviyesi diye bir şeyin olmadığını biliyoruz.

Yarın bir gün bir sağ kol çıkıp amiral ile denk dövüşürse sağ kol seviyesinin tanımı değişecek. Shichibukai seviyesinin tanımı değiştiği gibi. Bu sıkıntının önüne geçilebilir ama. Şıklarda daha genel ifadeler olur. Mesela amiral alamaz şıkkı için ilk mesajda 920. bölümdeki bilgilerimizle ortalama amiral için geçerlidir gibi bir bilgi olur. Yarın öbür gün Ryokogyu Linlin'i alırsa iddia konusunda sıkıntı yaşamayız. Ki şu sabit varsaydığımız güçlerin bu kadar değişeceğini sanmıyorum. Çok büyük ihtimalle amiral alan sağ kol görmeyiz mesela.

Bugün bu konudaki ilk yorumları okuyayım dedim, ilk yorumda Mihawk shichibukai seviyesi demişsin. O zamanın şartlarına göre mantıklı bir yorum, ama şu an shichibukai seviyesi diye bir şeyin olmadığını biliyoruz.

Yarın bir gün bir sağ kol çıkıp amiral ile denk dövüşürse sağ kol seviyesinin tanımı değişecek. Shichibukai seviyesinin tanımı değiştiği gibi. Bu sıkıntının önüne geçilebilir ama. Şıklarda daha genel ifadeler olur. Mesela amiral alamaz şıkkı ilk mesajda 920. bölümdeki bilgilerimizle ortalama amiral için geçerlidir gibi bir bilgi olur. Yarın öbür gün Ryokogyu Linlin'i alırsa iddia konusunda sıkıntı yaşamayız. Ki şu sabit varsaydığımız güçlerin bu kadar değişeceğini sanmıyorum. Çok büyük ihtimalle amiral alan sağ kol görmeyiz mesela.
İyi ki bir Buggy shichibukai oldu.

İyi ki bir Buggy shichibukai oldu.
Çok değil iki arc önce, bir shichibukai olan Law, başka bir shichibukai olan Dof'tan iki yedi.

Bir shichibukai olan Crocodile G2'siz saldırılar ile yenilirken, başka bir shichibukai olan Dof G4 saldırıları ile yenildi.

Shichibukai seviyesi diye bir şey yok anlayacağın.

Çok değil iki arc önce, bir shichibukai olan Law, başka bir shichibukai olan Dof'tan iki yedi.

Bir shichibukai olan Crocodile G2'siz saldırılar ile yenilirken, başka bir shichibukai olan Dof G4 saldırıları ile yenildi.

Shichibukai seviyesi diye bir şey yok anlayacağın.
Mihawk, Croco, Doflamingo denk çizilmiş karakterler. Birbirlerine üstün oldukları bir kare çizilmedi.

Mihawk, Croco, Doflamingo denk çizilmiş karakterler. Birbirlerine üstün oldukları bir kare çizilmedi.
Dediğine kesinlikle katılmıyorum ama tartışmayı başka şekilde de sürdürebilirim, o yüzden oraya girmeyeceğim. Law, Moria, Hancock, Jimbei ve Buggy de mi aynı ligte? Kendi aralarında ve bu saydıklarınla mı aynı ligte demek istiyorum. Moria'nın Mihawk'a karşı şansı var mı? Moria, Jinbei'den iki yemedi mi? (Umarım filler değildir)

Dediğine katılmıyorum ama tartışmayı başka şekilde de sürdürebilirim, o yüzden oraya girmeyeceğim. Law, Moria, Hancock, Jimbei ve Buggy de mi aynı ligte? Kendi aralarında ve bu saydıklarınla mı aynı ligte demek istiyorum. Moria'nın Mihawk'a karşı şansı var mı? Moria, Jinbei'den iki yemedi mi? (Umarım filler değildir)
Buggy'i bi geç gözünü seveyim :D.
Moria iyi bir kılıç ustasının gölgesini alsa belki de yenecek Mihawk'ı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık